KENDİ İŞİNİ KUR, BÜYÜT, MİLYONA ULAŞ

AKIN YILMAZ SATIŞ VE PAZARLAMA EĞİTMENİ.
BUGÜN HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN.

AKIN YILMAZ'IN POPÜLER AĞINA KATIL

E-TİCARET'E İLK ADIMINIZI OKYANUSİ İLE ATIN!

Lütfen Dikkat ! Sonuç Garantisi Yoktur.
Belirli bir sağlık, kişisel ilişki, finansal veya diğer sonuçlara ulaşacağınızı veya belirli bir miktarda gelir elde edeceğinizi veya belirli bir hedefe ulaşacağınızı garanti etmiyoruz. Sağlanan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yalnızca kişisel kullanımınız içindir. Bu tür bilgileri kullanırsanız, bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız ve bu tür bilgileri kullanma kararınızdan kaynaklanan her türlü karar ve eylemden yalnızca siz sorumlusunuz. Asla ilişki, yasal, yatırım, profesyonel, vergi veya finansal tavsiye sağlamayacağız. Herhangi bir program materyalinde veya yazılı bilgide görünebilecek herhangi bir hata veya eksiklikten dolayı sorumluluk kabul edilmez.
 

AKIN HAKKINDA

Akın Yılmaz, eBay satış ve pazarlama da uzman, 100.000‘den fazla öğrencisiyle başarılı bir satış eğitmeni, Okyanusi Şirketinin Kurucusu, (akinbaba ve trackerfast) girişimci, Sosyal Medyalarda içerik üreticisi, çeşitli seminerlerde konuşmacı ve yazardır.
Maaş sisteminin insanların özgürlüğünü kısıtladığı bu dünyada insanların içindeki girişimci ruhunu çıkarmak, bakış açılarını değiştirmek ve finansal özgürlüklerini kazandırma amacıyla Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, Tiktok gibi platformlardan milyonlarca kişiye ilham olmuştur. Sıfırdan Milyon Dolara Giden Bu Yolculuğa Gelin Daha Yakından Bakalım.

       E-Ticaret / Kişisel Gelişim / Satış
   Satış Stratejileri / Finansal Özgürlük

Okyanusi Podcast Her pazar sizinle kendinizi bulmak adına; E-ticaret, Kişisel gelişim, yatırım tavsiyeleri, Finansal özgürlük yolları konuşmalarını yaptığım; bakış açınız ve kafa yapınızı inşa etmek için var olduğumuz platform.

Facebook

En büyük sosyal topluluğum. Akın Yılmaz'ın grubuna katılın ve günlük güncellemeleri alın.

YouTube

Akın Yılmaz'ı canlı izleyin. Tecrübelerini birebir kendisinden dinleyin ve öğrenin.

Twitter

Okyanusi ile para kazanma yollarını paylaştığımız fan sayfamız!

Podcast

Kendinizi bulmak adına; E-ticaret, Kişisel gelişim, yatırım tavsiyeleri, Finansal özgürlük yollarını bulabilrsin.

İnstagram

Akın Yılmaz ile iletişime geçmek için instagramdan bağlantı kurun!