eBay'da Doğru Kategoriyi Bul!! #shorts #dropshipping #ebay #amazonPlatformu iyi analiz edip , artı ve eksileri taraflarını göz önünde bulundurup ona göre hareket edersek eBay’de ilerlememiz daha kolay olacaktır .

” ➕ EBay’de Satış Artıları

✅ 75 ürün kategorisi ile, eBay size ürünlerinizi satma fırsatı sunar. Ürün kategorileri arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere Moda, Elektronik, Spor Malzemeleri ve Koleksiyon Ürünleri bulunmaktadır.

✅ Hem yeni hem de kullanılmış ürünler satabilirsiniz. Aslında, çoğu insanın bilmediği eğlenceli bir gerçek, eBay’in satışlarının% 81’inin Yeni Ürünler’den oluşmasıdır.

✅ Açık artırma modeli, özellikle koleksiyonlarda yüksek karlar sağlayabilir. Yüksek değerli eşyalar 1 $ ‘a kadar düşebilir ve 600 $’ a kadar çıkabilir.

✅ PayPal ile eBay’de ödeme anında yapılır. Pazarı kullanan satıcılar PayPal aracılığıyla% 3 ücret karşılığında anında ödeme alabilir. Gelirinizi banka hesabınıza (2-3 iş günü içinde işlenir) veya bir CashCard’a aktarabilirsiniz.
✅ EBay’de sevkıyattan siz sorumlusunuz, yani sevkıyatınızın ambalajı ve tasarımı ile esnekliğiniz var demektir..

➖ EBay’de Satış Eksileri

✅ Rekabet yoğun. Sadece diğer 25 milyon satıcıyla rekabet etmekle kalmıyor, aynı zamanda eBay “Sepete Ekle” veya “Şimdi Satın Al” düğmesini içeren beyaz bir kutu uyguluyor. Bu, her liste için yalnızca bir satıcıya sahip olabilecekleri anlamına gelir; bu, platformdaki görünürlüğünüzü sınırlayabilir. Bu kutu – eBay’in Garantili Teslimatı ile birlikte – alıcılar için işleri gerçekten kolaylaştırırken, işlerini açık artırma modeline dayandıran satıcılar için pazarı karmaşık hale getiriyor.

✅ İşlem yapılabilir öğelerinizi satmanız biraz zaman alabilir. Sabırla beklemek istemediğiniz sürece her zaman 1 $ ‘dan 1,000 $’ a atlamaz.
Bazı masraflar gerektirecektir.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

💸 İnternetten Para Kazanmak: (2022) EN IYI YOLLARINI ÖĞRENIN: https://bit.ly/38alEON
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Facebook Marketplace’te dropship yapabileceğiniz ücretsiz Toptanci listesi: https://bit.ly/3Pt5wsV
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Milyoner eBay Dropshipping Kursum: https://okyanusiuniversity.com/courses/2022-ebay-dropshipping-2/
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 eBay From Beginner To Advanced 2022 Cource: https://okyanusiuniversity.com/courses/the-complete-ebay-dropshipping-business-course-ebay-from-beginner-to-advanced-2022/
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Birebir Danismanlik icin : https://okyanusiuniversity.com/akin-yilmaz-ozel-randevu/
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Whatsapp Egitim Bilgi Hatti : https://bit.ly/3FPb3Wb
⭐⭐⭐⭐⭐
🌍 Bazı Mecralarda Yerlerimiz;
https://www.tiktok.com/@okyanusimedya
https://www.instagram.com/okyanusiakinyilmaz
⭐⭐⭐⭐⭐

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

►Ücretsiz Facebook grubu: https://bit.ly/3a4yZZX
►Instagram: https://bit.ly/3a4eLiV

⭐⭐⭐⭐⭐
🔥 40 Free Items on Etsy: https://tinyurl.com/2sh4cf5c
🔥 Amazon: https://amzn.to/3rXuWmv
🔥 Ebay: https://ebay.us/kYXRZT
🔥 Aliexpress: https://tinyurl.com/ynek35xn
🔥 CJ Dropshipping: https://tinyurl.com/eauwe7ha
Buradan bana yazarak urun linklerinini alabilirsiniz https://www.instagram.com/p/CeVfd-ptQ76/

Private Label Amazon FBA Ürünleri Eğitimi 2022 Yeni Başlayanlar İçin – Nasıl Para Kazanabilirim? 2022’de Amazon FBA Private Label için Hızlı Kılavuzunuz . Bu günlerde, koşuşturma asla durmuyor gibi görünüyor. 9’dan 5’e kadar çalışan, kendi işlerini kuran ve zirveye ulaşmak için ne gerekiyorsa yapan insanlar var. Son yıllarda en kazançlı ve ilginç para kazanma yöntemlerinden biri Amazon FBA (Amazon tarafından yerine getirilen) Private Label’dır. Ama tam olarak nedir ve nasıl güvenilir bir gelir elde edebilirsiniz? Başlamanıza yardımcı olacak hızlı bir başlangıç kılavuzumuz var.

💯 En Iyi Amazon private label ürün bulma Software
🚀 AMZscout: https://bit.ly/3OAyRkS

🔥 Alibaba Urunu Satin Almak icin : https://bit.ly/3PAjKIs

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

source

Bir yanıt yazın