EBay’de Dropshipping: Platformda Nasıl Para Kazanılır?

EBay'de Dropshipping: Platformda Nasıl Para Kazanılır?

EBay’de stoksuz satış, piyasadaki en düşük riskli e-ticaret iş modelidir. Başlamak neredeyse hiçbir şeye mal olmaz, bu da yeni bir iş için şansa sahip olamayanlar için mükemmel bir seçimdir.

180 milyon aktif kullanıcısı ile eBay, dünyanın en büyük çevrimiçi pazarlarından biridir – bu kadar etkileyici bir rakamla, sadece o pastadan bir parça almak istersiniz. Neyin ne olduğunu öğrenmek için, eBay’de dropshipping ile nasıl para kazanılacağını olumlu bir şekilde gösterecek olan bu parçayı bir araya getirdim. 

EBay’de dropshipping: Platformda para kazanmak için ne gerekiyor?

https://giphy.com/embed/tCL2IFQGi7COA

Bunca yıldan sonra, eBay hala dünyanın en değerli ve en büyük çevrimiçi alışveriş platformlarından biridir. Stoksuz satış fikri, e-ticaret pazarında mümkün olan en düşük riskle neredeyse eş anlamlıdır. 

Bununla birlikte, son birkaç ayda, eBay politikalarında satıcıları şaşkına çeviren katı yeni stoksuz satışlar oldu. Listelerin kaldırılması veya siteden tamamen kaldırılması fark etmeksizin, bir satıcı olarak varlığınızdan emin olmak için bazı tedbirli adımlar atmalısınız.

EBay’de stoksuz satış: 101

Klasik tuğla ve harç perakende satış noktalarında perakendeciler, sundukları ürünlerin stoklarını ellerinde bulundururlar ve bu ürünleri genellikle bir üreticiden toptan bir fiyata toplu olarak satın alırlar. Ürün tedariki olarak da bilinen dropshipping, bir envanter tutma adımını içermez. Bunun yerine, satıcının ürünleri tek tek satın almasını ve ardından bunları e-ticaret mağazasında kar elde etmesini sağlar.

İsteğe bağlı baskı kullanarak eBay’de stoksuz satış ile, satmadığınız bir ürün için asla para riske atmanız gerekmez. Ayrıca saklama veya paketleme kutuları ile uğraşmanıza da gerek kalmaz.

Ve hayatınızı daha da kolaylaştırmak için güvenilir tedarikçiler bulma konusunda endişelenmenize gerek yok – Printify’daki baskı ortaklarımız kapsamlı bir şekilde incelendi ve kontrol edildi.

Ayrıca, eBay’de dropshipping para kazanmayı öğrenmenizin nedeni, başka bir düşük maliyetli açıdır: listeleme ücretleri. EBay ve Etsy gibi bu tür e-ticaret devleri, girişlerinizi minimum işlem ücreti ile geniş bir kitlenin önüne yerleştirmenize olanak tanır. 

EBay’de stoksuz satışın faydalarını özetlemek için:

Düşük cos t

Dropshippers, malları yalnızca müşteriler satın aldıkça satın alır. Ayrıca, Printify ile çalışırken minimum sipariş miktarı yoktur.

Son derece otomatik

Stoksuz satış ihtiyaçlarınız için Printify’ı kullanarak, işlemlerin çoğu otomatikleştirilecektir. EBay mağazanıza ürün eklemek sadece bir tık uzaklıkta, pazarlama ve müşteri hizmetlerine odaklanmanız için size daha fazla zaman kazandırır.

Düşük risk

Kendi ürününüz yerine bir toptancının ürününü satacağınız için, daha yüksek fiyat artışlarına izin veren toptan satış fiyatını ödeyeceksiniz. Baskı ortağınızın konumuna bağlı olarak, kendiniz ve müşterileriniz için maliyetleri düşük tutan düşük nakliye ücretlerinden faydalanabilirsiniz (fiyatları, Printify kataloğundaki herhangi bir öğenin altındaki baskı sağlayıcı bilgilerinin hemen yanında görebilirsiniz ).

Zaman tasarrufu

Süreçlerin çoğu otomatik olduğundan, fazla bir şey yapmanız gerekmez ve bunun yerine pazarlamaya odaklanabilirsiniz. Paketleme ve sevkiyat dahil diğer her şey baskı ortağınız tarafından yapılır.

Ve dışarıdan bir görüşe ihtiyacınız varsa, Google trendlerinin konuşmasına izin vereceğim. Stoksuz satışın her zamankinden daha büyük olduğunu açıkça gösteriyor.https://trends.google.com/trends/embed/explore/TIMESERIES?req=%7B%22comparisonItem%22%3A%5B%7B%22keyword%22%3A%22dropshipping%22%2C%22geo%22%3A%22%22%2C%22time%22%3A%22today%205-y%22%7D%5D%2C%22category%22%3A0%2C%22property%22%3A%22%22%7D&tz=-180&eq=date%3Dtoday%25205-y%26q%3Ddropshipping

İLGİLİ : Stoksuz satışın avantajları hakkında daha fazla bilgi edinin 

EBay nedir?

ebay'de dropshipping nasıl para kazanılır

eBay , çevrimiçi olarak ürün satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz çevrimiçi bir pazardır ve eBay’de dropshipping ile para kazanmanın en kolay yollarından biridir. eBay’in özü, insanların dünya çapında çok çeşitli ürün ve hizmetleri alıp satabilecekleri açık artırma platformu ve alışveriş sitesidir. Aliexpress, Amazon ve Etsy gibi diğer e-ticaret pazarları gibi, eBay’in kullanıcı tabanı yıllardır istikrarlı bir şekilde artıyor.

2019’da platform 182 milyon kullanıcıya ulaştı ve eBay’in pazar yerlerinin net geliri, çoğunluğu işlem gelirlerinden elde edilen 7,58 milyar ABD doları oldu . 2020’de e-ticaret her zamankinden daha büyük. Yüksek kullanıcı hacmi, malları için alıcı arayan çevrimiçi tüccarların ilgisini çekti.

EBay’de stoksuz satış nasıl çalışır?

Beyzbol kartlarından giysiye ve sanata kadar eBay’de neredeyse her şeyi bulabilir, satın alabilir ve gönderebilirsiniz. EBay’de satıcılar mallarını bir başlangıç ​​teklifiyle gönderir. İlk teklif ne kadar düşükse, müşterilerin teklif verme olasılığı o kadar yüksektir. İlgilenenler, satıcı tarafından belirlenen gün sayısı için ürüne teklif verirler. En yüksek teklif satışı kazanır. En aktif teklif verme genellikle açık artırmanın son 30 dakikasında gerçekleşir. Ürün çok yüksek talep görüyorsa, satıcı oldukça kârlı bir şekilde uzaklaşabilir. 

EBay drop göndericilerinin ilk% 10’u, ortalama 7.731 $ / ay kar elde ediyor – bu 92.772 $ / yıl. 

Satın almanın başka bir yolu var. Satıcılar, ürünlerini açık artırmaya çıkarmak yerine, fiyatı kontrol etmek ve müşterilerin teklif vermeden sabit bir fiyattan satın almalarını sağlamak için bir “Şimdi satın al” düğmesi eklemeyi seçebilirler.

Peki eBay’de dropshipping nasıl yapılır?

https://giphy.com/embed/XEaPFbF62JCk9UWrhz

EBay’de milyonlarca ürün var, ancak bu platformda satış yapan birçok satıcı, sattıkları ürünleri asla ele almıyor. Bunun yerine, ürünlerini genellikle toptan satış fiyatıyla ayrı bir çevrimiçi satıcıdan alıyorlar ve ardından bu ürünleri eBay mağazalarında listeliyorlar. Birçok satıcı, dropship tedarikçileri tarafından sağlanan tam görselleri ve açıklamaları kullanır. Ancak bu satıcıya kalmış. 

eBay, satıcılara işlerini büyütmek için ihtiyaç duydukları platformu, çözümleri ve desteği sağlar. Rekabete odaklanmak yerine satıcılarla çalışmaya odaklanır.

  • EBay’de dropshipping, nasıl para kazanılacağı konusunda çok kazançlı bir yoldur . eBay’de.
  • Stoksuz satış eBay’de çalışıyor mu? Tabii ki öyle!
  • EBay’de dropshipping nasıl yapılır? İnsanlara ihtiyaçları olanı sunarak. 

Adım 1 – Mağazanızı Kurun

EBay’den para kazanmak istiyorsanız, önce mağazanızı açmanız gerekir. Bir mağaza açmak için önce onlarla bir hesap oluşturmanız gerekir. EBay’de bir hesap kaydetmek ücretsizdir. Ancak, bir ürün sattığınızda, eBay’e satıcının ücretini ödemeniz gerekir. Printify’ın eBay entegrasyonuyla , bir stoksuz satış mağazası kurmak inanılmaz derecede kolaydır, ancak daha sonra bunun üzerine.

Adım 2 – Nişinizi Bulun

EBay’de satmak için bir niş veya ürün nasıl seçilir ? İster giyim, ister özel ev dekorasyonu, ayakkabı, sanat eseri vb. Olsun, tasarımlarınızı dilediğiniz boş tuval üzerinde insanlara sunarak tutkunuzla gidebilirsiniz. Ya da şu anda neyin sıcak olduğunu bulabilir ve bir trend vagonuna atlayabilirsiniz. 

Adım 3 – Rakiplerinizi araştırın

https://giphy.com/embed/5zs4qY7XRuYQHE6sS5

Satmak için benzersiz bir şey düşünürseniz, büyük olasılıkla, onlarca ucuz Çin kopyası da dahil olmak üzere zaten piyasada. Ancak, rekabetin varlığı mutlaka kötü değildir – aslında size karlı bir niş bulduğunuzu söyleyebilir. Ancak rakiplerinizi kapsamlı bir şekilde araştırmanız ve analiz etmeniz ve aralarında öne çıkmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı öğrenmeniz gerekir.

Diğer tüccarlar sizinle aynı hizmetleri sunsa bile, niş bir pazara da girebileceğinizi gösteren birkaç gösterge vardır:

  • Düşük kaliteli içerik . Alakalı anahtar kelimeler, görseller vb. İle yüksek kaliteli, detaylı içerik oluşturarak kolayca öne çıkabilirsiniz.
  • Ücretli rekabet eksikliği . Anahtar kelime arama hacminin nispeten yüksek, ancak daha az ücretli reklam olduğunu fark ederseniz, kesinlikle pazara girme ve başarılı olma fırsatına sahipsiniz.

Adım 4 – Tedarikçinizi bulun

Bu aşamada, muhtemelen ürün kataloğunu ezbere biliyorsanız ve eBay mağazanıza eklemek istediğiniz ürünleri seçtiyseniz, numune sipariş etmek akıllıca olacaktır .

Printify, tedarikçinizi tek tek seçmenize olanak tanır, bu da onu her iki taraf, işletmeniz ve müşteriler için uygun hale getirir. Bir dropshipping işletme sahibi olarak, en uygun baskı sağlayıcısıyla çalışarak markanızın otoritesini koruyabilirsiniz. Ve Printify en iyi şekilde çalışır; baskı profesyonellerinin creme de la creme. 

Örneklere dön

Bu, ürünlerin kalitesi, baskı tasarımı ve ambalajı hakkında ilk elden değerlendirme yapmanıza olanak tanır – müşterilerinizin ne sattığınızı nasıl göreceğini göreceksiniz. Tecrübelerime göre bu aşama çok önemli.

Talep üzerine baskı dropshipping gömlekleriyle ilgili ilk deneyimim, örneklemediğim için büyük fiyaskoyla sonuçlandı. Teorik olarak her şey harikaydı: Harika tasarımlarım vardı, en sevdiğim yumuşak pamuklu gömlek boşlukları… Ama mockup jeneratöründe çok büyük bir hata yapmıştım ve güzel tasarımlarım inanılmazdı! Nasıl öğrendim O kadar da iyi olmayan bir incelemeyle. 

Tasarımımı küçülttüm, birkaç örnek sipariş ettim, bu arada bir taşla iki kuşu öldürmeme izin verdim: sadece işlemin her yönünü kontrol etmekle kalmadım, aynı zamanda kendi gezen reklam panom oldum. İnsanlar gömleğimi gördü ve nereden aldığımı sordu. In my Etsy mağazada , dedim. Bunu ben yaptım, övündüm.

Örneklerinizi aldıktan sonra, gördüğünüzden memnunsanız, bir sonraki aşamaya geçebilir ve ürünleri eBay mağazanızda yayınlayabilirsiniz.

Adım 5 – eBay’de stoksuz satış yaparken fiyat doğru

https://giphy.com/embed/3diweulYyUpLq

Popüler bir ürün bulup pazarladıysanız, ancak satışlar gelmiyorsa, kendinizi ikinci kez tahmin etmek isteyebilirsiniz. Pazarlama stratejim başarısız oldu mu? Yanlış ürünü mü seçtim? Birinden mağazamı incelemesini istemeli miyim? 

EBay’de dropshipping kazanmayı öğrenme sürecinde, birkaç faktörün mağazanızın başarısını olumsuz etkileyebileceğini keşfedeceksiniz. Neyse ki, bu faktörlerden biri kolayca düzeltilebilir: fiyatınızı değiştirin . 

Acemi satıcılar, ürünlerini çok yüksek veya çok düşük fiyatlandırarak genellikle iki fiyat hatasından birini yaparlar. Bir ürünün fiyatının para kazanmanıza izin verdiğinden emin olun, ancak aşırıya kaçmayın; Stoksuz satış karınızı hesaplamanın basit bir yolunu istiyorsanız, aynı ürün için iki fiyat noktası arasındaki farkı bulmanız yeterlidir.

EBay’de dropshipping – Denemekten korkmayın

Bu aşamada, farklı fiyatlandırma modelleriyle oynayabilirsiniz. Müşteri çekmenin en iyi yollarından biri ücretsiz gönderimdir . Ancak bu, nakliye ücretini kendi cebinizden ödemeniz gerektiği anlamına gelmez. Ürün maliyetinize nakliye masraflarını ekleyin ve işte! – sadece ücretsiz gönderim ile listeleri filtreleyen müşteriler yakında muhteşem eserinizi görecekler.

Ayrıca ‘satış’ taktiğini de tercih edebilirsiniz . Diyelim ki Printify kataloğundan 10 ABD doları tutarında bir ürün seçtiniz. Kesinlikle işaret eklemek isteyeceksiniz. Bu durumda üçe katlayalım. Dolayısıyla, şimdi 29,99 $ ‘a mal olan bir ürünümüz var (endüstri profesyonelleri genellikle çift sayılara yuvarlamak yerine, fiyatlandırmayı 0,99 veya 0,95 ile önermektedir. Fiyatlandırma psikolojisi hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun ).

Ardından, ürünün orijinal fiyatını 59,99 $ olarak ayarlayabilirsiniz – ürününüzde% 50 indirim gösterecek ve çocuklar iyi bir pazarlığı seviyor mu? Biçimlendirme, ürünleriniz için bir pazarlama bütçesine sahip olmanıza ve ayrıca makul bir kâr elde etmenize olanak tanır. 

Elbette bu iki teknik aptalca değildir ve satışları artırmayı garanti etmez. Dediğim gibi, sizin ve mağazanız için neyin işe yaradığını belirlemek için fiyatlandırmayı denemeniz gerekir. Evrensel bir tarif yok. 

Adım 6 – Dünyaya anlatın

https://giphy.com/embed/hZ7hsYpymp5ug

Nişinizi bulduğunuzda, rekabet analizi yaptıktan ve yönlendirmek istediğiniz ürün veya yönün bu olduğundan emin olduğunuzda ve eBay’de dropshipping ile nasıl para kazanılacağına dair teoriyi öğrendiğinizden emin olduğunuzda, yapmanız gereken tek şey dünyaya harika ürünlerinizden bahsedin. 

Bunu yapmanın iki yolu var: Aileniz ve arkadaşlarınızın yardımıyla sosyal medya kanalları aracılığıyla ücretsiz reklam vermek (sosyal medya etkileyicileriyle arkadaşsanız, tek bir Instagram hikayesi satışlarınızı fırlatabilir). Ya da arkadaşlarınızdan sizi desteklemelerini istemekten çekiniyorsanız, yepyeni eBay mağazanıza trafik oluşturmak için bir pazarlama bütçesi ayırabilirsiniz . 

EBay’de ürün satmanın ve pazarlama ve kazançlarınızı sayma dışında hiçbir şey için endişelenmemenin en kolay yolu, bu durumda deneyimli bir profesyonel olan Printify ile ortaklık kurmaktır. 

Oyunun Kuralları Değişiyor mu? 2020’de eBay’de stoksuz satış

Doğru – politikaların değiştirilmesi hırslı çevrimiçi satıcıları istenen büyümeyi elde etme konusunda caydırıyor. Yanlış yönlendirilmiş algının aksine, eBay’de stoksuz satış, insanların düşündüğü kadar mükemmel değildir. Örneğin, ilk adım olarak güvenilir bir toptancıdan toplu olarak envanter satın almanız gerekir.

Benzer şekilde, bir toptancı ile yapılan pazarlıklar başka zorluklarla da karşılaşabilir. Sonra üzerinizde asılı duran reddedilme korkusu var. İşlerin yürümesini istiyorsanız, envanterinizi aldıktan sonra ürünlerinizi belirli bir sipariş karşılama hizmetine göndermeyi seçebilirsiniz. Ancak, ihtiyacınız olan tüm envanter için peşin ödeme yapmak bir sorun haline gelebilir. Bununla birlikte, geleneksel stoksuz satış nispeten düşük risk altındadır.

EBay’de Dropshipping: Talep Üzerine Baskı

Talep üzerine baskının farkında olmayabilecekleriniz için, belirli miktarlarda özelleştirilmiş mal basmanıza izin veren bir iş modelini ifade eder. Bu, gereksiz miktarda envanter satın almanız ve bunu doğrudan hedef müşterilerinize göndermeniz gerekmediği anlamına gelir. 

Müşterilerin çevrimiçi mağazanızdan ürün satın alması ve doğrudan baskı sağlayıcısına gitmesi için çalışan mükemmel bir karşılama modelidir. Printify’ın temel amacı , depolama alanından kurtularak satıcıları kolaylaştırmaktır. Ayrıca POD, daha yaratıcı olmanıza, üretimi artırmanıza ve siparişleri yerine getirmenizi kolaylaştırmanıza olanak tanır.

EBay’de Dropshipping: Buna Hala Değer Mi?

Çoğunlukla, stoksuz satışla ilgili söylem, nasıl değişmeye devam ettiği ile ilgilidir. Günümüzde dropshippers, ürünler hakkında toptancılarıyla iletişim kurabiliyor. Stoksuz satışın ölümden uzak olduğunu söylemek doğru olur. Bununla birlikte, eBay’de stoksuz satış söz konusu olduğunda, ürünlerinizi müşterilere satmak için yerine getirmeniz gereken bazı zorunlu gereklilikler vardır. 

En büyük endişe, uzun vadede daha fazla maliyet ekleyen toplu envanter satın almaktır. Hepsinden önemlisi, tüm eşyalarınızı satabileceğinize dair hiçbir garanti yoktur. Teknik olarak, eBay’de stoksuz satış yerine belirli bir toptancıdan envanter satın alma olarak görüntüleyebilirsiniz.

Risk ve ek maliyetlerin yanı sıra, eBay’de stoksuz satışla ilgili bir başka sorun da, istediğiniz müşteri tabanını oluşturamayacağınız gerçeğini kabul etmektir. Sonuç olarak, satıcıların işlerini büyütmelerini ve dolaylı olarak eBay’in büyümesini ilerletmelerini zorlaştırıyor. 

EBay’de Dropshipping: Bu Bir Süreç!

Her şey tedarikçinizi seçmekle başlar. Bununla birlikte, siparişleri yerine getirmek ve ürünleri bulmak gibi stoksuz satış iş görevlerini yerine getirmek için otomatik bir yazılım bulmanız gerekir. Bundan sonra listelemek için çekici ve karlı ürünler bulabilirsiniz. Elbette, en karlı ürünleri listelemek için otomatik yazılım kullanabilirsiniz.

EBay’de Dropshipping Gerçeklik Kontrolü: Para Kazanmak Daha Kolay mı?

Bu soruya genel bir cevap yok. Bu  bağlıdır  Eğer eBay ortamı anlamak kadar iyi. Açık artırma sitesinin özel gereksinimleri, bir işletmenin yaratıcı sürecini ve büyümesini engelleyebilir. EBay’de bir mağaza kurmayı başaran satıcılar için her şey, satmak için doğru zamanda doğru ürünleri seçmeye bağlıdır. Benzer şekilde, olumsuz geri bildirimler, her zaman sitede kalacağı için markanızı lekeleyebilir. Bu nedenle markalar ürün miktarından çok kaliteye öncelik veriyor.

Alternatif Bir Çözüm: Dropshipping için Printify

EBay’de stoksuz satış kavramı satıcılara hitap etse de, gerçek oldukça acımasız olabilir. Bu nedenle, ömür boyu eBay dropshipping’in insafına kalmaktansa Printify gibi bir alternatife sahip olmak akıllıca olacaktır.

Printify’s ile dünya çapında en tanınmış ve itibarlı baskı sağlayıcılarından bazılarına erişebilirsiniz. DTG2Go’dan Arts’a Dream Junction’a MyLocker’a Ekleme; Dünya senin midyen. Benzer şekilde, coğrafi kısıtlamalar olmaksızın ABD, Kanada, Çin, İngiltere ve Avrupa’daki çeşitli baskı sağlayıcılarına bağlanabilirsiniz.

Printify, basitleştirilmiş bir işlemden geçmenize ve eBay’de stoksuz satış yaparken  ihtiyacınız olan ürünleri seçmenize olanak tanır  . Bundan sonra, ürünleriniz için fiyat noktası, konum vb. Açısından belirli bir baskı sağlayıcı seçebilirsiniz. Diğerlerinin aksine, Printify size ürünler için yüksek veya ultra yüksek fiyat noktalarına karar vermeniz için tam yetki ve kontrol verir.

Benzer şekilde, herhangi bir gizli, ekstra veya ek ücrete tabi olmanız gerekmez. Aslında, yalnızca sattığınız kadar ödeme yaparsınız  , bu da kar marjlarınızın nakliye ve baskı maliyetleriniz etrafında döndüğü anlamına gelir.

Esasında, sipariş üzerine baskı ile damla nakliye söz konusu olduğunda siparişin yerine getirilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Printify ile eBay’de stoksuz satışa başlayın

Printify, çevrimiçi satıcıları dünyanın her yerindeki büyük talep üzerine baskı ve stoksuz satış üreticilerine anında bağlayan, en hızlı büyüyen çevrimiçi pazarlardan biridir. Mümkün olduğunca az çabayla daha fazla para kazanın.

Printify’ın eBay ile sorunsuz entegrasyonu sayesinde , 180 milyon kitlesine satış yapma seçeneğiniz var! Bir eBay satıcısı olarak, profesyonel politikalar, işlem izleme ve özel bir satıcı koruma ekibi tarafından korunursunuz. Buna ek olarak, Prinitify hesabınızla zaten aldığınız mükemmel hizmet . Bu, dönüşüm oranlarınızı artırır ve işletmeniz için müşteri hizmetleri maliyetlerini azaltır. Platform, işlemleri sizin için izlemek için otomatik bir algılama sistemine güveniyor.

EBay’de stoksuz satışın büyük bir avantajı, müşterilerin eBay’de satış yapabilmeniz için mağazanızı bulmaları gerekmemesi, sadece listenizi bulmalarıdır. Doğru ürün fotoğrafı ve başlığıyla her gün binlerce müşteriyi çekebilirsiniz.

Printify’ın entegrasyonu, eBay satıcısı olmayı kolaylaştırır. Fikrinizi envanteri olmayan bir ürüne dönüştürün!

Başarı Hikayelerini Takip Edin

Profesyonel dropshipper’lar, iş yapma kolaylığının yaratıcı hayal güçlerinden yararlanmasına izin vermezler. Elbette, heyecan verici bir zaman ve çevrimiçi alan, ancak dropshippingon eBay’den yararlanmak için birkaç doğru adım atmanız gerekiyor. Yüz milyonlarca dolar kazanmayı başaran en başarılı dropshippingon eBay hikayelerini takip ederseniz, basit fikirleri uygulamak için tekil bir strateji bulacaksınız. 

EBaybusiness’ta dropshipping’in geleneksel uygulamalarını okumayın. Amacınız bir ürün seçmek ve aynı ürüne nasıl daha fazla değer katacağınızı öğrenmek olmalıdır. Basit görünebilir, ancak stratejik bir marka, kalite ve hizmet yaklaşımı gerektirir. 

Çevrimiçi bir satıcı olarak galip çıkmak istiyorsanız, basitçe ilk kurulumunuz yapmalısınız. Sürecin bir kısmı da güvenilir bir baskı sağlayıcısı bulmak ve birçok ürünü incelemekle başlıyor. Sonuçta, mükemmel bir ürün oluşturmak için ne kadar konsantre olursanız, başarı oranı o kadar yüksek olur.

Örneğin, ünlü bir markadan daha iyi bir tişörtü özelleştirmeyi başarırsanız, bir marka olarak itibarınızı artırır ve çok sayıda müşteri çekersiniz. Bir üründe neyin işe yarayıp neyin yaramadığını bulmanız gerekir. Ürününüzün değerini artırmanın harika bir yolu. 

Birçok çevrimiçi satıcının, eBay’de stoksuz satış yapmak için önceden daha fazla özen ve hazırlık gerektiren niş bir tutkusu vardır. Ancak sonuç neredeyse her zaman karlı bir çabaya dönüşür. Ancak, ürün seçiminizin niş olması gerekmez; sadece çevrimiçi pazardaki bir boşluğu dolduracak kadar iyi olması gerekir.

Sonuç

EBay’de stoksuz satış konusunda tam bir özgürlüğe sahip olmanıza rağmen, satıcılar, ilginç ürünleri dropship için benzersiz markalarını oluşturma seçeneğine de sahiptir. Yine, ürünlerinizi nasıl listelediğiniz konusunda dikkatli olmalısınız.

Printify entegrasyonu ile eBay’de stoksuz satış yapmanın temellerini öğrendiğinize göre artık işe koyulma zamanı. Ne satmak istediğinizi düşünün, eBay mağazanızı kurun, ürünleri listeleyin ve satmaya başlayın!

SENDE ARTIK KENDİN İÇİN BİR ADIM AT VE BAŞLA: https://digitalmarketmentoring.com?aff=154

Bir yanıt yazın