Free Amazon Ebay Dropshipping Course FREE Shopify Dropshipping Course COMPLETE A Z BLUEPRINT 2022Free Amazon Ebay Dropshipping Course FREE Shopify Dropshipping Course COMPLETE A Z BLUEPRINT 2022
Bize Ulasabileceginiz Butun Platfromlar icin : https://linktr.ee/akin.yilmaz

Merhaba Arkadaşlar ben Akın Yılmaz. Ekibim ile birlikte Sizlere, ebay dropshipping nasıl yapılır, ebay’de satan ürün nasıl bulunur, amazon etsy shopify dropshipping ve print on demand nasıl yapılır gibi soruların çözümünü üretiyoruz. 2021 internetten para kazanma ile ilgileniyorsan bu kanaldaki içerikler tam sana göre.

12 yıl süren ve dünya çapında 172 ülkede 100.000’in üzerinde öğrencimle atıldığım bu E-Ticaret serüvenimde öğrendiklerimi en iyi şekilde sizinle paylaşmaya çalışıyorum.

Gerekli çabayı , gücünüz , yaratıcılığınız ve idealleriniz ile birlikte harekete geçirip pes etmezseniz , başarı kaçınılmaz ve bir o kadar da hayatınıza anlam katacak sürekli bir olgu haline dönüşür. İlerleyin, durmayın…
İpucu 1: Satmayı beklediğinizden daha yüksek fiyatlarınızı listeleyin

Bunu yaparak, o öğe için izleme listesindeki kişileri toplayabilirsiniz. Ardından, daha fazla satış istemek için, bu kişilerin haberdar olması için fiyatı %5 düşürmek istersiniz. Boom, eBay’de daha fazla satış.

2. İpucu: eBay için ürün tedarik etmeden önce ürün araştırması yapın

Bu, neyin önceden satış yapma şansının daha yüksek olduğunu ve hangi potansiyel fiyatlar için daha iyi olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır. eBay’de ürün adını kullanarak arama yapabilir, ardından GERÇEKTE neyin satıldığını (listelenenleri değil) görmek için “satılan ve tamamlanan listeler”e (soldaki kutuları işaretleyin) göre sıralayabilirsiniz. Ardından, sizinkini listelerken “böyle bir tane sat” düğmesine basmak istersiniz, böylece o ürünün eBay Marketplace’te daha fazla görünürlük kazanmasına yardımcı olan özellikleri/ürün listeleme bilgilerini kopyalayabilirsiniz.

3. İpucu: Girişlerinizde “hızlı ve ücretsiz” rozetini alın

Bu, amazon prime rozetine çok benziyor. eBay, verilerinin satışlarınızı %11 artırdığını gösterdiğini söylüyor. Bu rozeti almanın yolu, ücretsiz kargo sunmak ve teslimat sürenizin 1 gün veya aynı gün olduğundan emin olmaktır.

Ardından, listenizi gören çok daha fazla eBay müşterisini dönüştürerek, tutarlı bir satış artışı elde edeceksiniz. Unutmayın, sadece eBay’deki diğer ürünlerle rekabet etmiyorsunuz. İnternetin tamamında başka ürünlerle rekabet ediyorsunuz… ve insanlar bugün ücretsiz kargonun yanı sıra hızlı devir ve sevkiyata hazırlık süreleri bekliyor.

İpucu #4: Öğeleri kârsız veya istediğinizden çok daha ucuza satın

Bunun doğrudan 1 numaralı ipucuna aykırı olduğunu biliyorum; bu, ürünlerinizi daha yüksek fiyatlarla listelemek ve sonunda onları düşürdüğünüzde bir aciliyet ve değer duygusu yaratmaktı… ama, daha fazla satış biriktirdikçe (daha ucuz ürünlerle), daha olumlu geribildirim alacaksınız.

Bu daha sonra olumlu bir kartopu etkisi başlatacaktır çünkü daha fazla olumlu geri bildirim topladıkça gelecekte daha fazla ürünü daha yüksek fiyata satmanıza olanak sağlayacaktır. Bunun nedeni, çok fazla olumlu satış geçmişi olmayan bir satıcının aksine, güvenilir bir satıcı olduğunuzda insanların satın almayı iki kez düşünmemeleridir. Olumlu Satıcı geri bildirimi, eBay’de büyük bir fark yaratır, böylece alıcılar güven ve güvenle satın alabilir. Bu yüzden (maliyeti ne olursa olsun) geri bildirim biriktirerek uyumayın.

İpucu #5: Kaliteli nakliye malzemelerine yatırım yapın

Öğeleri amacına uygun Amazon Kutularında GÖNDERMEYİN. Eşyaları ev kutularında (örn. Ayakkabı kutuları) GÖNDERMEYİN. Bu, birçok yeni başlayanın yaptığını gördüğüm bir şey. Ve anladım. En ucuz seçenek. Ama bu bir hata.

Gerekli çabayı , gücünüz , yaratıcılığınız ve idealleriniz ile birlikte harekete geçirip pes etmezseniz , başarı kaçınılmaz ve bir o kadar da hayatınıza anlam katacak sürekli bir olgu haline dönüşür. İlerleyin, durmayın…

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
💸 İnternetten Para Kazanmak: (2022) EN IYI YOLLARINI ÖĞRENIN: https://bit.ly/38alEON
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Facebook Marketplace’te dropship yapabileceğiniz ücretsiz Toptanci listesi: https://bit.ly/3Pt5wsV
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Milyoner EBay Dropshipping Kursum: shorturl.at/ACG27
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 eBay From Beginner To Advanced 2022 Cource: shorturl.at/oty47
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Birebir Danismanlik icin : shorturl.at/dHI18
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Whatsapp Egitim Bilgi Hatti : https://bit.ly/3FPb3Wb
⭐⭐⭐⭐⭐
🌍 Bazı Mecralarda Yerlerimiz;
https://www.tiktok.com/@okyanusimedya
https://www.instagram.com/okyanusiakinyilmaz
⭐⭐⭐⭐⭐

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

►Ücretsiz Facebook grubu: https://bit.ly/3a4yZZX
►Instagram: https://bit.ly/3a4eLiV

⭐⭐⭐⭐⭐
🔥 40 Free Items on Etsy: https://tinyurl.com/2sh4cf5c
🔥 Amazon: https://amzn.to/3rXuWmv
🔥 Ebay: https://ebay.us/kYXRZT
🔥 Aliexpress: https://tinyurl.com/ynek35xn
🔥 CJ Dropshipping: https://tinyurl.com/eauwe7ha

#sell this now #amazondropshipping #ebaydropshipping amazon dropshipping

source

Bir yanıt yazın