İndirim!

Amazon Merch 2023- Print On Demand

£167.00

Açıklama

Özel T-Shirt Tasarımları Yaratın

İsteğe bağlı tişört işinizi büyütmek için harika tasarımlara ihtiyacınız olacak!

İsteğe bağlı baskı ürünleriniz için profesyonel tasarımlar oluşturmak üzere binlerce kullanımı kolay tişört tasarım şablonuna nasıl erişeceğiniz gibi harika tişört tasarımları oluşturmak için çeşitli yöntemleri keşfedin . Profesyonel tasarımlar yapmak için tasarım becerisi gerekmez.

Yalnızca güvenilir tasarımcılardan kaliteli tasarımları nasıl satın alacağınızı değil, aynı zamanda kullanımı kolay araçlar ve binlerce hazır tişört tasarım şablonuyla kendi tasarımlarınızı kolayca nasıl oluşturacağınızı da öğreneceksiniz.

 

Satış Kanalları ve Pazar Yerleri

Tişört markanızı birden fazla pazar yeri ve platformda oluşturun.

Redbubble, Merch by Amazon, Spring (Önceden Teespring), Spreadshirt ve diğerleri dahil olmak üzere birden fazla satış kanalına nasıl başlayacağınızı öğreneceksiniz ! Hesaplarınızı nasıl oluşturacağınızı, e-ticaret mağazalarınızı nasıl kuracağınızı, tişört tasarımlarını nasıl yükleyeceğinizi, ürün listelemeleri oluşturacağınızı ve çeşitli talep üzerine baskı pazarlarında ürünleri nasıl piyasaya süreceğinizi öğrenin.

İsteğe bağlı tişört işinizi başlatmak için çevrimiçi pazar yerlerinden yararlanarak, tüm dikkatinizi müşterilerinizin seveceği harika tişört tasarımları oluşturmaya odaklayabilir ve envanter depolama, tişört tasarım baskısı, nakliye ve hatta müşteri hizmetleri.

 

Pazarlama ve Promosyon Stratejileri

Ücretsiz ve ücretli pazarlama stratejileriyle rekabette öne çıkın.

Talep üzerine baskı işinizi büyütmek için rekabette öne çıkmanıza yardımcı olacak kanıtlanmış pazarlama stratejilerini uygulamanız gerekecek. Daha fazla müşteriye ulaşmanıza ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacak tonlarca ücretsiz ve ücretli çevrimiçi pazarlama stratejisi öğreneceksiniz.

 

İş Araçlarını ve Yazılımını Kullanın

İşinizi büyütmek için ihtiyacınız olan en iyi araçları ve yazılımı öğrenin.

Talep üzerine baskı işinizi kurmak ve büyütmek için kullanabileceğiniz tonlarca araç var. Tişörtleriniz, kapşonlularınız ve diğer isteğe bağlı baskı ürünleriniz için harika tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olacak en sevdiğim tasarım ve düzenleme araçlarından bazılarını nasıl kullanacağımızı ele alacağız.

Herkesin kullanabileceği kullanıcı dostu araçlarla özel logolar, afişler, ürün tasarımları ve diğer harika grafikleri nasıl oluşturacağınızı keşfedeceksiniz . Binlerce profesyonel tasarım şablonuyla harika tişört tasarımları oluşturmayı, devasa bir resim kitaplığına erişimle marka grafikleri oluşturmayı ve çok daha fazlasını öğrenin!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Amazon Merch 2023- Print On Demand” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…