İngiltere Dışında İkamet Edenler için (UK) Şirket Açılımı

£532.00

Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

 

Bir Birleşik Krallık limited şirketi kurmak isteyen yerleşik olmayanlar için aşağıdakileri içeren bir paket:

  • sadece 3 ila 6 çalışma saatinde çevrimiçi şirket kaydı
  • Wise Birleşik Krallık işletme bankacılığı
  • prestijli Londra kayıtlı ofisi ve iş adresi
  • şirket belgelerinin dünya çapında ücretsiz teslimatı
  • 12 aylık iptal koruması
  • ücretsiz çevrimiçi şirket yöneticisi
  • 12 aylık iş telefon numarası

Birleşik Krallık iş bankacılığı

Birleşik Krallık’ta ikamet etmeyen müşterilerimize gerçek döviz kuru ile birden fazla para birimi göndermek, harcamak ve almak için bir Birleşik Krallık işletme hesabı sunmak üzere Wise (eski adıyla TransferWise) ile ortaklık kurduk.

Dünyanın neresinde olursanız olun, kendi İngiltere hesap numaranızı ve sıralama kodunuzu, Euro bölgesi IBAN’ınızı ve ABD hesap ve yönlendirme numaranızı dakikalar içinde alacaksınız.

Prestijli Londra adres hizmetleri

Ayrıca paket fiyatına Covent Garden adresimizin bir yıl süreyle kullanımı dahildir. Size 3 adres hizmeti sunacağız; Kayıtlı Ofis, Hizmet Adresi ve İş Adresi.

Şirket bakım hizmeti

Diğer avantajlar arasında, şirketinizin ömrü boyunca Companies House ile şirket ayrıntılarınızı görüntüleyebileceğiniz, koruyabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz güvenli Çevrimiçi Şirket Yöneticimize ücretsiz erişim yer alır.

Bu paketi seçerek ne kadar tasarruf edeceğim?

Bu pakete dahil olan ürünleri tek tek satın alırsanız, toplam maliyeti 532,99 £ olacaktır. Bu nedenle, 124,99 £ indirimli fiyatla, 408,00 £ + KDV tutarında büyük bir tasarrufun keyfini çıkaracaksınız.

Birleşik Krallık Dışında Yerleşik Bankacılık Seçenekleri

Birleşik Krallık’ta ikamet etmeyen kişilerle çalışma konusundaki kapsamlı deneyimimiz sayesinde, birçoğunun Birleşik Krallık işletme bankacılığı olanaklarını elde ederken yaşadığı sorunları anlıyoruz. Lütfen en iyi seçeneklerimizi aşağıda bulabilirsiniz:

Wise Birleşik Krallık Ticari Hesabı

Birleşik Krallık’ta ikamet etmeyenler için en basit ve en hızlı işletme bankacılığı çözümü olduğundan, bu seçeneği Birleşik Krallık’ta ikamet etmeyenler paketimize dahil ettik.

70’den fazla ülkeye para göndermenize ve 50’den fazla para birimini alıp tutmanıza olanak tanıyan dünya çapında uluslararası işletme bankacılığı sağlar.

Şirketiniz web sitemizi kullanarak oluşturulduktan sonra, işletme hesabınızı oluşturmanız için size bir bağlantı göndereceğiz ve çok hızlı bir şekilde Birleşik Krallık banka sıralama kodunuz ve hesap numaranızı alacaksınız.

Tek seferlik 45,00 £ (veya yerel para birimindeki eşdeğeri) tutarında sabit bir başlangıç ​​ücreti vardır.

Apostilli Belge Hizmeti

Birleşik Krallık’ta ikamet etmeyen pek çok kişi, Birleşik Krallık’ın aksine kendi ülkelerinde bir banka hesabı açmayı tercih ediyor; ancak, başka bir ülkedeki bir banka normalde Birleşik Krallık şirket belgelerinizi tasdik etmenizi veya ‘apostil’ yapmanızı ister.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İngiltere Dışında İkamet Edenler için (UK) Şirket Açılımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun