Shopify nedir?

Shopify, herkesin bir çevrimiçi mağaza kurmasına ve ürünlerini satmasına olanak tanıyan bir ticaret platformudur. 

Shopify, on yıldan uzun bir süre önce, kurucusu Tobi’nin Snowdevil adlı şirketi ile snowboard satmak istediğinde başladı. Kullanımı kolay bir e-ticaret platformu olmadan çevrimiçi snowboard satmanın inanılmaz derecede zor olduğunu hemen fark etti. Bu yüzden kendisi yaratmaya karar verdi ve Shopify doğdu.

Shopify, artık her ölçekteki işletme için tasarlanmış lider ticaret platformudur. İster çevrimiçi, ister sosyal medyada, mağazada veya arabanızın bagajının dışında satış yapın, Shopify size yardımcı olur. 

Shopify nasıl çalışır?

İster gelişmekte olan bir mücevher tasarımcısı olun ve ürünlerinizi satmaya başlamak isteyin veya bir müzisyen olun ve en son karışık listenizi satmak isteyin veya yerleşik bir işiniz varsa ve büyümek istiyorsanız, Shopify size yardımcı olabilir. 175’ten fazla ülkeden yüz binlerce girişimci, ürünlerini satmalarına yardımcı olması için Shopify’a güveniyor.

Aşağıda, Shopify’da satabileceğiniz farklı ürünleri veya hizmetleri bulacaksınız.

Fiziksel ürünler:  Fiziksel ürün, elle yapılmış, senin tarafından üretilen ya da dropshipping ürünleri olabilir.  Örnekler arasında mücevherler, banyo bombaları, tişörtler, hediye kutuları, kurutulmuş dana eti gibi pek çok ürün satabilirsiniz.

Dijital ürünler:  Bu, e-kitapları, e-posta şablonlarını, sesli indirmeleri, fotoğrafçılar için Lightroom ön ayarlarını, e-kursları içerebilir.

Hizmetler ve danışmalar:  İster iç mimar, ister diş hekimi veya yaşam koçu olun, müşterileriniz çevrimiçi rezervasyon yapabilir ve çevrimiçi veya yüz yüze görüşmeler satabilir.

Üyelikler:  Abonelik kutuları satmak istiyorsanız veya bir spor salonu sahibiyseniz, üyeliklerinizi satmak ve web sitenizdeki içeriğinize yalnızca üyelere erişim sağlamak için Shopify’ı kullanabilirsiniz.

Biletli deneyimler: Deneyime  dayalı işletmeler, seyahat ve maceradan şarap tadımlarına ve uygulamalı atölyelere kadar değişebilir. Bir sanatçıysanız veya bir ağ etkinliği yürütüyorsanız, bu biletleri satmak için Shopify’ı kullanabilirsiniz.

Sınıflar ve dersler:  Müşteriler çevrimiçi mağaza aracılığıyla sizden ders satın alabilir, kiralayabilir ve rezervasyon yaptırabilir.

Kiralama:  Fiziksel bir ürün söz konusu olsa bile kiralama işletmeleri teknik olarak hizmet tabanlıdır. Dolayısıyla, örneğin elbise veya sahne kiralamak isterseniz Shopify platformunu kullanabilirsiniz.

Shopify’ın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını öğrendiğinize göre artık satış yapmaya başlamanın zamanı geldi . Çok yakında sizlerle olacak olan Shopify eğitimler ile, Shopifty’ın en ince ayrıntılarına kadar öğrenip para kazanabileceksiniz. BİZİ TAKİPTE KALIN.

Bir yanıt yazın