İndirim!

Milyoner Paketi Hesap Yonetimi

£299.00

Kategoriler:

Açıklama

🔥 Satışlarınızı ve mağaza trafiğinizi artırmak için buradayım! 🚀 Dikkat çekici ve arama motoru optimizasyonlu eBay listeleri ile işinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirim.

eBay SEO ve eBay SEO listeleme, E-Ticaret işletmenizin en önemli parçasıdır. 🎯 Çekici bir ürün listesi ve mükemmel bir ürün sunum sayfası ile daha fazla alıcı ve müşteriye ulaşabiliriz. Ürünlerinizin müşteri arama sonuçlarında öne çıkmasını sağlayabiliriz.

🥇 Ürünlerinizi ilk sayfada nasıl sıralayacağımı biliyorum ve tüm e-ticaret pazar yerlerinde deneyimliyim.

Amazon, Etsy, Shopify, Walmart, Tradesy, Poshmark, Wix, Wish, Bonanza, Rakuten, Sears, Overstock, Wayfair gibi pazar yerlerinden SEO listeleri ve çapraz listeler oluşturabilirim ve tüm diğer e-ticaret platformlarına aktarabilirim. 🌐

💎 Neler alacaksınız?

🔹Arama Optimizasyonlu başlık 🔹Temel HTML Tasarımı Açıklama 🔹Ürün Resmi Arka Plan Temizleme 🔹Satışa yönelik listelemeler 🔹Optimize edilmiş listeleme

Neden ben? 🎯

🔹Sınırsız Revizyon 🔹Zamanında teslimat 🔹Ücretsiz Danışmanlık 🔹%100 Memnuniyet

Diğer hizmetlerim arasında:

🔸Mağaza Yönetimi 🔸Ürün Araştırması 🔸Çapraz Listeleme 🔸Çoklu Varyasyonlar ile Listeleme 🔸Envanter Yönetimi 🔸Müşteri Destek

Sizinle işinizin büyümesine yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum! 🚀

Merhaba değerli kullanıcılarımız,

Sizler için özel olarak geliştirdiğimiz bu servis ile eBay hesabınızı otomatik olarak yazılımımıza entegre ediyoruz. Bu sayede ürün eklemek, durumları yönetmek ve mesajlaşmaları halletmek bizim sorumluluğumuz haline geliyor.

Hizmet kapsamımızda, hesaplarınızda haftalık ortalama 10 saatlik işlem gerçekleştiriyoruz. Bu servisi satın almadan önce lütfen iade politikalarımızı dikkatlice okuyunuz.

Lütfen unutmayın, bu hizmeti kullanabilmeniz için hesaplarınızın en az 3 aylık olması gerekmektedir

Lütfen unutmayın, doğru bilgi verilmediği takdirde tüm sorumluluklar sizin üzerinizde olacaktır. Bu hizmeti kullanmayı kabul ettiğinizde, bu durumu kabul etmiş oluyorsunuz.

Bir servis olduğumuz için, tüm sorularınızı özel Telegram grubumuzda sormanıza olanak sağlıyoruz. Ayrıca, herhangi bir sorunuz olduğunda, satın almadan önce @okyanusiakinyilmaz hesabından bizimle iletişime geçebilir ve ön bilgi alabilirsiniz.

Bu hizmeti satın almanızla birlikte, aboneliğiniz ayda bir kez yenilenecektir ve otomatik olarak iptal etmediğiniz sürece abonelik ücreti hesabınızdan çekilecektir. Tüm sunduğumuz avantajlar, sadece aboneliğiniz devam ettiği sürece geçerli olacaktır.

Lütfen unutmayın, bu hizmetten yararlanabilmeniz için bir sunucu ve yazılıma ihtiyacınız vardır. Dolayısıyla, hesap sahiplerinin bir sunucu ve yazılım kullanması gereklidir.

Hizmetlerimizi satın almadan önce, iade politikalarımızı okuduğunuzdan ve anladığınızdan emin olun. Bu, hem sizin hem de bizim için bir zorunluluktur.

İçtenlikle sizinle çalışmayı bekliyoruz! Ancak, aşağıdaki hususları dikkate almanızı rica ederiz:

Bu servisi kullanırken herhangi bir garantili gelir sözü verilmemektedir. Kazançlar, kullanıcıların kendi çabalarına ve pazar koşullarına bağlıdır.

Hesabınızın kapanması veya satışlarınızın artması gibi durumlar tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Bu hizmeti satın alarak, bu tür durumları kabul ettiğinizi ve kendi sorumluluğunuz altına aldığınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

İşimizi korumak ve sizinle olan ilişkimizi açıkça belirtmek adına geniş kapsamlı hizmet şartları ve koşullarını hazırladık. Bu belge, hizmetlerimizin ne şekilde sunulacağını, haklarınız ve yükümlülükleriniz neler olduğunu ve ne tür durumlarda hizmetimizden çıkabileceğinizi belirtir.

Hizmetlerimizi satın

almadan önce bu belgeleri dikkatlice okumanızı ve anlamanızı tavsiye ederiz. Hizmetlerimizi kullanmaya devam ederek, bu şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Eğer herhangi bir konuda belirsizlik ya da sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Unutmayın, hizmetimizi kullanarak, işlem sonuçlarınızın sorumluluğunu üzerinize almış oluyorsunuz. Kazançlarınızın ve hesabınızın durumu tamamen sizin kontrolünüz ve yönetiminiz altındadır. Her zaman etkili ve doğru stratejiler geliştirmeye çalışmalısınız.

Herhangi bir aksilik durumunda, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri hizmetlerimiz, sorularınızı yanıtlayacak ve size en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

Her zaman yanınızdayız ve işinizin başarısı için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımızla. 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Milyoner Paketi Hesap Yonetimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun