2020’de Mağazanız İçin En İyi 10 Dropshipping Niş Fikri

1. Yerden Tasarruflu (Küçük) Ev Mobilyaları

Yerden Tasarruflu (Küçük) Ev Mobilyaları

Minimalizmin artan popülaritesi ile insanlar evlerinde daha fazla yer kazanmanın yollarını arıyorlar!

Yer tasarrufu sağlayan mobilya nişinde bir mağaza açarak bundan yararlanabilirsiniz. Mağazanızı, müşterinizin yerden tasarruf etmesine ve organize bir eve sahip olmasına yardımcı olacak ürünler etrafında ortalayın.

2. Kablosuz şarj

Bir sonraki dropshipping niş fikrim kablosuz şarj ürünleri etrafında şekilleniyor.

Şu anda çıkan telefonların çoğu kablosuz şarjı desteklediğinden, giderek daha fazla kişi cihazlarınızı şarj etmek için bu yeni ve kullanışlı yönteme erişebiliyor.

Artık kablosuz şarj sadece telefonunuz için değil, aynı zamanda onu destekleyen kulaklıklar, kulaklıklar ve akıllı saatler gibi başka ürünler de var! Bu cihazları satın alan çoğu kişi, kablosuz olarak şarj etmeyi denemek ister ve belki onlar için bir şarj cihazı satın almayı düşünür.

3. Ev Spor Salonu Ekipmanları

Çevremizdeki Covid-19 virüsü ile insanlar yakın temasta temkinli davranıyor ve sosyal mesafe kurallarına uymalıdır.

Spor salonlarının çoğu tekrar açıkken, bazı insanlar yine de dikkatli olmak ister veya oraya gitmek için çok meşguldür. Enfeksiyon kapma şansının olmadığı ve daha uygun olduğu evde çalışmayı tercih ederler.

4. Balıkçılık

Bu niş balık tutmayı hobi olarak yapan kişileri hedef almaktadır. Harika hobiler nişindeki bir niş örneğidir.

Hobilerine tutkulu insanlar, mevcut en iyi ekipman ve parçalar için bir servet harcayacak! Balıkçılar her zaman satın alabilecekleri yeni, kullanımı kolay ve yenilikçi ekipman arıyorlar!

5. 3D Baskı

Bazı insanlar için bir hobi haline geldi, bu yüzden her zaman yeni dolgular, parçalar ve aletler için bir talep var!

6. Akıllı Ev

Son birkaç yılda, akıllı evlere olan ilgi giderek artan bir trend izliyor. Akıllı kapı zilleri, otomatik sabun dağıtıcılar, akıllı yıldırım, robot süpürgeler / çim biçme makineleri, otomatik sıcaklık kontrolü ve güç tasarrufu sağlayan cihazlar gibi ürünleri satın alarak hayatımızı daha kolay hale getirmeyi giderek daha fazla arıyoruz.

7. Yüksek Kaliteli Su Şişeleri

Premium su şişeleri, şu anda özellikle iyi olan başka bir niş. İnsanlar sağlıklarının ve sulu kalmaları gerektiği gerçeğinin giderek daha fazla farkına varıyorlar.

Günün her saatinde ne kadar içmeniz gerektiğini gösteren bunun gibi farklı su şişeleri vardır. Ayrıca ekstra yalıtımlı, pipetli veya birinci sınıf (metalik) malzemelerden yapılmış su şişeleri de vardır!

8. Kişisel Sağlık

İnsanların her zaman kötü duruş, boyun ağrısı ve kas ağrısı gibi kişisel sağlık sorunları vardır.

Bunlar onlar için büyük sorunlardır, özellikle de kendi vücutlarında bulundukları ve onlardan uzaklaşamadıkları için. Bu nedenle, duruş düzeltici, boyun masajı veya masaj tabancası gibi sorunlarına çözüm sunan ürünler için her zaman para ödeyecekler!

9. Amatör Fotoğrafçılık

Fotoğraf meraklılarının bir servet harcayacağı başka bir hobidir!

Yıldırım, tripodlar, arka planlar, aksesuarlar, ışık kutuları ve dengeleyiciler gibi tüm aksesuarları satabilirsiniz.

10. Oyuncaklar ve Bulmacalar

İnsanlar evde ne zaman sıkılsa, her zaman yapacak bir şeyler arıyor olacaklar. Öyleyse neden biriyle oyun oynamıyorsunuz veya bir bulmaca yapmıyorsunuz?

Bu niş için pek çok ürün mevcut. Hemen bir tane seçip satmaya başlayın.

Bir yanıt yazın