2020’de Satılacak Trend Olan 12 Ürün

1. Soyulan yüz maskesi

Güzellik sektöründe satılacak trend bir ürün mü arıyorsunuz? Çıkarılan yüz maskelerine Google Trendler ve Amazon’da ilgi artıyor.

Her Yerde Anahtar Kelimelerden elde edilen arama verilerine göre , “yüz soyma” terimi ayda 30.000 arama alırken “yüz soyma” ifadesi ayda 27.100 arama daha alır, “kömür yüz maskesi” türü ise ayda 41.000 arama alır ve ” yüz maskesi ”81.000 aylık. 

2. Oje

Google Trendler’e göre , “oje” terimi Mart 2020’de tekrar yükselişe geçti ve ayda ortalama 246.000 arama gördü.

3. Egzersiz bantları

Egzersiz direnç bantları, şaşırtıcı olmayacak şekilde, hızla çevrimiçi en çok satan ürünlerden biri haline geldi. Koronavirüs nedeniyle dünya genelinde spor salonlarının zorunlu olarak hükümet tarafından kapatılması göz önüne alındığında, evde egzersiz ekipmanlarında artan bir eğilim var. 

4. Su şişeleri

Küresel yeniden kullanılabilir su şişesi pazarının değeri 2018 itibariyle 8,1 milyar ABD dolarıdır ve 2025 yılına kadar % 3,9 ile büyümeye devam etmesi beklenmektedir.

5. Battaniyeler

Günümüzde tüketiciler, soğuk mevsimlerde evlerini rahat ve sıcak tutmak için giderek daha fazla para harcıyor. Bir şirket tarafından yapılan araştırmaya göre , talepteki artış 2018’de 6,6 milyar dolar değerinde olan battaniye pazarını,% 4,6’lık bir YBBO ile 2027 yılına kadar tahmini 9,9 milyar dolara ulaşmaya itiyor.

6. Yoga ve pilates paspasları

Yoga paspasları bir süredir iyi satılıyor. Yoganın artan popülaritesi ve sağlık yararları konusunda artan farkındalık nedeniyle, yoga mat endüstrisinin 2025 yılına kadar 17,3 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor .

7. Yapboz bulmacaları

“Yapboz” terimi için aylık ortalama 823.000 arama ile, 2020’lerde geri dönüş yaptıkları açık. Google Trendler , ileriye dönük istikrarlı bir eğilimin ardından, COVID-19 nedeniyle devletin zorunlu kıldığı kilitlenmelerden sonra ilgide ani bir artış olduğunu gösteriyor. 

8. Mutfak ve yemek odası mobilyaları

Son aylarda “mutfak mobilyası” ve “yemek odası mobilyası” aramalarında artış eğilimi var. İnsanlar evde daha fazla zaman geçiriyor ve yaşam alanlarını güzelleştirmek istiyor. Google Trendler, bu iki kategorinin önümüzdeki ay en yüksek ilgiye ulaştığını gösteriyor, bu nedenle satmak için kazanan ürünler arıyorsanız hızlı hareket edin.

9. Kilimler

Bu çeyrekte ortaya çıkan son trend ürünlerden biri kilimdir. Ev dekorasyonu departmanındaki diğer trend ürünlere benzer şekilde, son zamanlardaki evden çalışma trendi nedeniyle muhtemelen bir artış görüyoruz. Alan halıları, bir odanın tüm unsurlarını bir araya getirir ve mekanları daha rahat ve samimi hale getirir. 

10. Masa oyunları

Masa oyunları, 2020’de satılacak en popüler ürünlerden bir diğeri. Aileyi birlikte güldürmek, stresi azaltmak ve ekran süresini kısaltmak için kolay bir yoldur. “Masa oyunları” terimi ayda 673.000 arama, “çocuklar için masa oyunları” ve “yetişkinler için masa oyunları” sırasıyla ayda 60.500 ve ayda 33.100 arama alıyor – bu nedenle yoğun şekilde aranan bir ürün. 

Bir yanıt yazın