2021’de Çevrimiçi Olarak En İyi 10 Ücretli ve Ücretsiz Logo Oluşturucu

Ücretsiz logo oluşturucu uygulamaları:

1. Shopify’dan Hatchful

Hatchful logo oluşturucu

Çevrimiçi olarak en iyi ücretsiz logo oluşturucuyu arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Hatchful , avucunuzun içinden sıfırdan bir marka oluşturmanıza yardımcı olan iOS ve Android için bir mobil uygulamadır . Ayrıca 140.000’den fazla işletme sahibi tarafından da güvenilmektedir.

İşletmeniz hakkında birkaç soruyu yanıtladığınızda Hatchful, yüzlerce mevcut şablondan logolar önerecektir.

2. Canva 

Canva logo oluşturucu

Canva , muhtemelen listedeki en uygulamalı logo oluşturucudur. Ana sayfadan Canva’nın logo düzenleyicisine tıklayabilirsiniz. İşletmeniz hakkında herhangi bir soru sorulmayacak, ancak yüzlerce şablona erişebileceksiniz. Şablonlar, rozetler, sanat / tasarım, moda, spor, yiyecek ve içecek, otomotiv ve daha fazlası gibi nişlere göre ayrılmıştır. 

3. Logo Oluşturucu, Ucraft

Ucraft ücretsiz logo oluşturucu

Logo Maker by Ucraft , yalnızca birkaç tıklamayla profesyonel bir logo oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir logo oluşturucudur. Sıfırdan bir logo tasarlamak için kullanabileceğiniz bir dizi simge, yazı tipi ve şekil bulacaksınız . O zaman yeni logonuzu PNG formatında ücretsiz olarak veya SVG veya EPS formatında 7 $ karşılığında dışa aktarabilirsiniz. 

Sonuç? Şeffaf, yüksek çözünürlüklü bir PNG dosyası alırsınız, böylece onu her yerde yeniden kullanabilirsiniz ve tamamen ücretsizdir.

Ücretli logo oluşturucular:

1. Looka

Looka logo oluşturucu

Looka , etkileşimli, yapay zeka destekli bir çevrimiçi logo oluşturucudur. Looka’nın web sitesini ziyaret ettiğinizde, şirketinizin adını girersiniz ve Başlayın’ı tıklarsınız. Ardından, danışmanlık, restoran, güzellik vb. Sektörünüzü yazmanız istenir. 

Endüstrinizi girdikten sonra, Looka’nın sizin için ilham kaynağı olarak kullanması için beş veya daha fazla logo seçeceksiniz. Ardından en sevdiğiniz renk paletini seçebilir ve şirketiniz hakkında biraz daha bilgi verebilirsiniz. Son olarak, logonuz için semboller seçeceksiniz veya Looka’nın sizin için en iyi sembolleri seçmesini sağlayabilirsiniz. 

2. Tailor Brands Logo Maker

Terzi Markası Logo Oluşturucu

Tailor Brands Logo Maker harika bir ücretsiz çevrimiçi logo oluşturucu sunar. Sizden bir logo adı (veya herhangi bir işletme adı fikri ) ve markanızı tanımlayan bir slogan girmenizi ister . Ardından, işletmenizle ilgili aşağıdaki soruları yanıtlamanız istenir:

  • Ne öneriyorsun
  • Sizin endüstriniz
  • Bir işletme tanımı

Ardından size stil tercihleriniz hakkında birkaç soru sorar. Hangi logo türlerini ve yazı tipi stillerini tercih ettiğiniz sorulacaktır. Bu soruları yanıtlayarak, aralarından seçim yapabileceğiniz daha hedefli bir logo listesine sahip olacaksınız. Ayrıca logonuzu kartvizitlerde, sosyal medya profillerinde, tişörtlerde ve diğer markalı varlıklarda gösterecektir. Unutulmaması gereken bir nokta: Logo seçeneklerinizi görmek için Tailor Brands’ın e-posta listesine kaydolmanız gerekecek. 

3. Logomaker 

Logomaker

Logomaker , dakikalar içinde çevrimiçi bir logo oluşturmanıza olanak sağlar. Basitçe sektörünüzü seçin ve markanızın adını ilk ekrana ekleyin. Ardından Logo Oluştur’u tıklayın, üç logo türü, yazı tipi stili ve düzen seçmeniz istenir. Ardından, kendinize ait hale getirmek için düzenleyebileceğiniz ve kaydedebileceğiniz logo tasarım fikirlerinin bir listesini göreceksiniz.

4. Designhill

Designhill logo oluşturucu

Birinci sınıf logolar arıyorsanız, bu çevrimiçi logo oluşturucu size aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce yüksek kaliteli seçenek sunar. Designhill size markanız hakkında bir dizi soru sorar, ardından yanıtlarınıza göre size özel seçenekler sunar. Markanıza en uygun stilin hangisi olduğunu belirlemek için renkleri, sloganları, sembolleri ve diğer özelleştirme seçeneklerini değiştirebilirsiniz. 

5. BrandCrowd 

Brandcrowd ücretli logo üreticisi

BrandCrowd , işletme sahipleri için başka bir logo oluşturma sitesidir. Bu, işletme adınızı girip Şimdi Logo Yap’ı tıkladığınızda size logo fikirleri verir. Ayrıca herhangi bir bilgi vermeden önce BrandCrowd’un ilham almak için tasarladığı sayfalara göz atabilirsiniz. Mükemmel logoyu bulduğunuzda, onu BrandCrowd’un düzenleme aracında kişiselleştirebilirsiniz. Düzeni, renkleri, metni, gölgeleri ve diğer tasarım öğelerini markanıza uyacak şekilde özelleştirebileceksiniz. 

Tasarımınızdan memnun olduğunuzda, 45 dolara satın alabilir ve yüksek çözünürlüklü dosyalar ve birden çok logo varyasyonu alabilirsiniz.

6. GraphicSprings Logo Oluşturucu

GraphicSprings Logo Oluşturucu

Güçlü bir kendin yap logo tasarım yazılımı arıyorsanız, GraphicSprings sizin için iyi bir seçimdir. Sadece işletme adınızı ve sloganınızı (isteğe bağlı) girmeniz gerekir ve bir düzenleyici görünecektir. Başlamak için bir logo kitaplığına erişebileceksiniz, ardından istediğiniz bölümü özelleştirerek kendinize ait hale getirebilirsiniz.

Sahip olduğu harika özelliklerden biri, işletmenize bağlı olarak logo türlerini ayırma yeteneğidir. İşte bazı örnekler:

  • Yiyecek ve içecek
  • Öz
  • Harf tabanlı

Logo oluşturucusundan memnun değilseniz, sizin için tamamen özel bir logo oluşturması için GraphicSprings ekibinden birini de kiralayabilirsiniz. Logo oluşturucunun kullanımı ücretsizdir, ancak tasarım dosyalarını kaydetmek için 19,99 ABD doları ödemeniz gerekir.

7. Pleceit

Placeit logo oluşturucu

Placeit , aralarından seçim yapabileceğiniz 13.000’den fazla farklı logo tasarımı sunar. Yapmanız gereken tek şey, işletme adınızı ve sektörünüzü jeneratöre girmek ve harika logoların bir listesi görünecektir. Her logonun kendi renk düzeni ve estetiği vardır. 

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Ebay Dropshipping Ucretsiz Kurs

https://www.youtube.com/watch?v=I17t9UKv4RA

Bir cevap yazın