2021’de eBay’de En Çok Satan Ürünler

1. Cep Telefonu Kılıfları, Kapakları ve Dış Görünümleri

eBay En Çok Satan Telefon Ürünleri

İlk olarak, ‘ Cep Telefonu Aksesuarları ‘ nişimiz var. eBay’de en çok satan cep telefonu ürünlerini bulmanın en kolay ve hızlı yolu, iyi satanları ve benzerlerini satanları aramaktır.

Yukarıdaki resimde gösterilen telefon türlerinden veya telefon kılıfı türlerinden birine tıklayarak başlayın . ‘ iPhone X’i seçtik ve eBay’in en çok satan iPhone X kılıflarının bir listesini aldık.

Devam ettik ve 3.000’den fazla kez satılan ve günde yüzlerce kez görüntülenmeye devam eden şu anda çok moda olan bir davayı seçtik . 

Sen aracılığıyla bu durumda bu harf bakımından tam olarak satmak ve dropshipping tedarikçisi olarak eBay kullanmak veya bulabilirsiniz başka bir tedarikçi ‘ın bir site.

2. Takı

eBay En Çok Satan Takı Ürünleri

İkincisi, listemizde ‘ Mücevher ‘ var . Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi, mücevher nişinde tonlarca kategori var: güzel mücevher, moda mücevher, eski, antika ve daha fazlası .

Ayrıca yüzük, kolye, küpe, kolye ve zincir satmayı da tercih edebilirsiniz.

Ayrıca, mücevherden, nişin diğer tarafına dokunmak için tılsımlar veya mücevher aletleri gibi mücevher aksesuarlarına gidebilirsiniz .

Takı nişi içerisinden ürün önerimiz ise nişan yüzükleridir .

eBay En Çok Satan Nişan Yüzüğü

Bu, özellikle, neredeyse iki yüz kez satıldı , iyi bir nakliye süresine sahip ve ortalama fiyatın altında, bu da daha yüksek bir potansiyel kar marjı anlamına geliyor .

Farklı yüzük türleri, kesimler, pırlantalar/taşlar, farklı metaller ve boyutlar vardır, bu nedenle alıcılarınızın aralarından seçim yapması için birden fazla seçenek ekleyin .

Ek olarak, sadece nişan yüzükleri değil, alyanslar da vardır, bu nedenle bu, ürün listenizle eşleştirmek için harika bir satış ürünüdür.

3. Güzellik ve Makyaj 

eBay En Çok Satan Güzellik Ürünleri

Sonra bir var kadar en çok satan eBay öğeyi gelen güzellik ve makyaj niş. Ben sana f son iki niş sonra şapka üzerinde tutmak, ürün kategorilerinde çok çeşitli olduğunu sanıyordum.

Güzellik endüstrisi , özellikle e-ticarette, açık ara farkla dünyanın en büyük ve en karlılarından biridir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüz binlerce ürün var , bu da bu nişten bir stoksuz satış mağazası oluşturmayı oldukça çeşitli ve kolay hale getiriyor.

Dropshipping mağazanıza güzellik ürünleri eklerken, Vero’yu ihlal edecek büyük markalardan kaçındığınızdan emin olun , aksi halde dalın ve modaya uygun, her zaman yeşil kalan ve yüksek kâr marjlı ürünler bulun.

Güzellik alanından ürün tavsiyemiz ‘ Nail Art Stamp’tır .

eBay En Çok Satan Güzellik Ürünü

 Nail art ürünleri son birkaç on yılda iyi bir trend oldu ve yüksek talep görmeye devam ediyor. Ayrıca, tüm yıl boyunca iyi satan, her zaman yeşil kalan bir üründür.

Eğer gitmek isterseniz tırnak ve manikür ürünlerinin daha derin , sen tırnak sanat kitleri, tırnak araçları, tırnak çıkartmalar ve daha tırnak sanat aksesuar satabilirsiniz.

4. Ev Geliştirme

eBay En Çok Satan Ev Geliştirme Ürünü

eBay’den en çok satan dördüncü ürünümüz olarak, ‘ İç Departman ‘ nişinden ‘ Garaj Kapısı Açıcıları ‘ var .

Bunlar son zamanlarda özellikle popüler hale geldi ve şu anda niş içinde trend olan bir ürün. Bu, daha eski bir evde pratik yaşam için harikadır, çünkü kurdukları eski sistemin güncellenmesi gerekebilir.

Garaj kapısı açacağı bir otomatik garaj kapısını sahip kolay-yüklemek için bir çözümdür. Ayrıca, garaj kapısı açıcıların çoğu, elektrik kesilse bile kullanılabilir.

Ayrıca, bu sezona dayalı bir ürün olmadığı için , bunları yıl boyunca satabilir ve onu her zaman yeşil bir niş haline getirebilirsiniz.

Ev geliştirme alanındaki diğer harika ürün kategorileri arasında merdivenler, el fenerleri, el aletleri, elektrikli aletler, boya malzemeleri ve çok daha fazlası yer alır.

Bu nişten satılacak daha çok satan ürünler bulmak için Ev Geliştirme Ürünleri makalemize göz atın . 

5. Mutfak Depolama ve Organizasyon 

eBay En Çok Satan Mutfak Depolama ve Düzenleme Ürünü

Listemizde beşinci sırada ‘ Mutfak Depolama ve Organizasyon ‘ nişimiz var. Bu niş için eBay’in en çok satan ürünü şirin ve kullanışlı ‘ Baharat Kavanozları ve Rafları’dır .

Mutfakta vakit geçirmeyi seven herkes için bunlar olmazsa olmazlardan. Onları ne kadar çok pişirirseniz, bir dizi baharata o kadar çok ihtiyaç duyarsınız, bu yüzden bunlar kesinlikle işe yarayacaktır.

Baharat kavanozlarının ve raflarının farklı boyutlarda, renklerde, stillerde ve hatta şekillerde olduğunu unutmayın. Bu üründen en iyi şekilde yararlanmak için birden fazla varyasyon eklemek çok önemlidir .

Her zaman olduğu gibi, müşterilerinize kaliteli ürünler sunduğunuzu bilmek için en iyi incelemelere sahip ürünleri arayın ve iyi sattığı kanıtlanmış bir ürün sattığınızdan emin olmak için satılan miktara bakın .

6. Kulaklıklar 

eBay En Çok Satan Kulaklıklar

eBay’de en çok satan ürünler listemizde, ‘ Kulaklıklar ‘ var . Bunu daraltmak için ‘ Kulak İçi Kulaklık’ tipi kulaklıkları seçtik .

Bunlar hafiftir, paketlenmesi ve seyahat etmesi kolaydır, hareket halindeki insanlar için mükemmeldir. Ek olarak, daha düşük bir fiyat noktasındadırlar, bu da daha yüksek bir kar marjına sahip olmayı kolaylaştırır .

Dikkate alınması gereken bir şey, bu dikkatli olunması gereken bir öğedir. Birçok büyük marka nedeniyle Vero ihlallerinden kaçındığınızdan emin olun.

Bu tek faktörün yanı sıra , aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce varyasyona sahip, çok satan , her zaman yeşil kalan bir üründür .

7. Mobilya

eBay En Çok Satan Mobilya Ürünü

Şimdi daha yüksek bir fiyat aralığı kategorisine geçerek ‘ Mobilya ‘ var. Bu nişten, seçtiğimiz öğe olarak ‘ Komodinler ‘ var .

Komodinler sadece kullanışlı olmakla kalmaz, aynı zamanda yatak odasına bir stil dokunuşu katmanın hoş bir yoludur.

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok şeyle, mevcut iç mekanla güzel bir şekilde uyum sağlayan mükemmel bir klasik tek tonlu komidin veya öne çıkacak korkak ve benzersiz bir komodin bulabilirsiniz .

En fazla satışı elde etmek için birden fazla komidin stili , boyutu ve farklı fiyat noktalarında olanları ekleyin .

8. Araçlar ve Atölye Ekipmanları

eBay En Çok Satan Atölye Ekipmanları

eBay’in en çok satan ürünleri listemizde dokuzuncu sırada yer alan ‘ Aletler ve Atölye Ekipmanları’ var . Bu kategoriden sağlam ve güvenli bir ürün seçimi, harika hepsi bir arada ‘ Alet Kitleri’dir .

Evin etrafındaki günlük tamirciler, büyük tadilatlar veya eğlenceli kendin yap projeleri için harikadırlar. Bu alet takımları, ellerini kirletmeyi seven biri için de harika bir hediye olabilir.

Alet takımlarını satarken göz önünde bulundurulması gereken bir şey, boyutları ve alet türleridir . Çeşitli araç karışımları ve farklı araç sayıları ile birlikte gelirler, bu nedenle varyasyon eklediğinizden emin olun.

9. Lambalar, Aydınlatma ve Tavan Vantilatörleri 

eBay'in Aydınlatma Niş Ürünleri

Sondan ikinci büyük başka bir geniş nişimiz var . ‘ Lambalar, Aydınlatma ve Tavan Vantilatörleri ‘ kapsamında, milyonlarca olmasa da yüz binlerce ürün stoksuz satışta.

Akıllı aydınlatma, abajurlar, ampuller, gece lambaları, ip lambaları ve çok daha fazlası arasında biraz farklı bir şey seçmek istedik.

‘Aydınlatma’ nişi için ürün önerimiz olarak ‘ Aksan Işıkları’nı inceledik . 

eBay En Çok Satan Aydınlatma Ürünü

Başka bir deyişle, benzersiz, yaratıcı, korkak ve eğlenceli! Bir Büyük tedarikçi lambaları bu tür olurdu Etsy . Farklı veya benzersiz olan her şeyde uzmanlaşırlar.

Tipik aydınlatma armatürlerinde yanlış bir şey olmamasına rağmen, insanlar el yapımı ürünleri veya biraz daha az seri üretilen şeyleri severler.

10. Fitness, Koşu ve Yoga

eBay En Çok Satan Fitness Ürünü

Son olarak, ‘ Fitness alanından ‘ ‘ Etkinlik Takipçilerimiz ‘ var. Bunlar hiçbir şekilde pazar için yeni cihazlar değiller, ancak yüksek talep görmeye devam ettikleri için çok satanlar olduklarını kanıtladılar .

Bir zamanlar profesyonel rekabetçi sporcular için daha yaygın olan şey, şimdi genel spor salonuna gidenlere ve hatta evde kalan annelere dönüştü.

Bu cihaz, bir sonraki maratonları için antrenman yapanlara yardımcı olurken, diğerlerini daha aktif olmaları için motive edecek.

Ek olarak, aktivite izleyiciler hafiftir, rahattır ve akıllı saatlere benzer gelişmiş özelliklerle birlikte gelir .

Ayrıca, çoğu ürün gibi, çeşitli renk ve stillerde gelirler, bu nedenle daha geniş bir kitleye hitap etmek için birden fazla varyasyonu içe aktarırlar.

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

EBAY EN ÇOK SATAN ÜRÜNÜ BULMA 🤑 / E-ticaret Nasıl kolay para kazanılır ebay dropshipping

Bir yanıt yazın