2021’de Satılacak En İyi 10 Bebek Dropshipping Ürünü

1. Organik Bebek Mendilleri

dropshipping Organik Bebek Mendilleri

Önerdiğimiz ilk Bebek Ürünü Organik Bebek Mendilidir. Yumuşak ve nazik, bebeklerin olmazsa olmazıdır. Ebeveynler her yıl bu paketlerden yüzlercesini gözden geçiriyor. Bu çok önemlidir! Evde kullanım veya bebek bezi çantasındaki eşyalar için hareket halindeyken bu bir zorunluluktur. 

Alıcılarınıza birkaç farklı fiyatlı seçenek sunmak için farklı tedarikçileri kontrol edin. Boyutlara da bir göz atın. Farklı büyüklükte paketler ve demetler var. 

2. El / Ayak İzi Süsleme Seti

Listenin yanında, son yıllarda trend olan ve kavurucu bir öğe olarak kalan bir ürünümüz var. El / Ayak İzi Süsleme Seti, anılar yaratmanın en şirin yoludur. Süslerin Noel ağaçları için kullanıldığı bilinmektedir; ancak bunlar mükemmel bir hatıra olarak verilebilir. 

Harika bir yeni doğan veya bebek partisi hediyesi, doğum günü hediyesi, Anneler Günü, Sevgililer Günü veya Noel hediyesi yapar. Yeni ebeveynler, büyükanne ve büyükbabalar, halalar ve amcalar için mükemmel! 

3. Şişme Su Oyun Minderi 

Üçüncüsü, listemizde güneşte biraz eğlenmenin güzel bir yolu var. Yine de bu sadece bir oyuncak değil. Bebeklerin gelişim ve uyarılma üzerinde çalışmaları gerekir. Bu, her iki dünyanın da en iyisi. 

Sağlam baş, boyun ve omuz kaslarını geliştirmek ve el-göz koordinasyonunu geliştirmek için harika bir araç olduğu kanıtlanmıştır . Ek olarak, beyin gelişimini artıran duyusal bir zevk olduğu için motor ve sosyal beceriler.

4. Değişen Pedli Bebek Bezi Sırt Çantası

Yukarıda belirtildiği gibi, bebek bezi çantaları sahip olunması gereken bir şeydir. Her ebeveynin bir tane vardır. Bu, hareket halindeyken bez değiştirmek içindir . Kolay ve hızlı. Daha yakın zamanlarda, şirketler daha fazla rahatlık sağlamak için değişen pedlerle bebek bezi çantaları yapıyorlar. 

Bunlar farklı stil, renk ve boyutlarda gelir, bu nedenle çeşitler sunmak çok önemlidir. İyi bir seçim için birden fazla tedarikçiye göz atın. 

5. Bebek Mendil Dispenseri

Bebek bezleri, ıslak mendiller, pudralar, kremler ve alt değiştirme masasının etrafında dolaşan küçük bir şeyin üstesinden gelinmesi gereken çok şey var. Bir dağıtıcı, ıslak mendilleri tek elle erişilebilirlik ile rahatça erişilebilecek bir yerde tutarak her bebek bezi değiştirme rutinini basitleştirir. 

Ek olarak, bezler kolayca kurur. Bu onları taze ve nemli tutacaktır. Bunları belirtilen ilk ürünle (organik bebek mendilleri) birlikte satarsanız, her yerde ebeveynler için güzel bir setiniz olur. 

6. Diş Çıkarma Oyuncakları

Oyuncak olarak adlandırılsa da bu bir zorunluluk Diş çıkarma bebeklerle bilinen bir mücadeledir. Dişler ilk yıllarında büyüdüğünde, ağrı hissini yatıştırmak için bir şeye ihtiyaçları vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renkli, göz alıcı diş çıkaran oyuncak var, bu yüzden varyasyonları eklediğinizden emin olun.

7. Bebek Bezi Caddy Saklama Kutusu

Listede yedinci sırada, düzenlemeye yardımcı olacak bir depolama çözümü getirdik. Herkes bazen güzel ve düzenli bir ev sahibi olmak için mücadele eder. Karışıma bebekleri / çocukları ekleyin ve yapmak çok daha zor hale gelir. 

Bu Bebek Bezi Caddy Saklama Kutusu ideal boyutta gelir, bu da onu evde veya hareket halindeyken bir eşya haline getirir. Farklı stilleri ve renkleri aklınızda bulundurun. Alıcılarınıza aralarından seçim yapabilecekleri birkaç seçenek sunun. 

8. LED Banyo Oyuncakları

Sırada, herhangi bir bebeğin banyo zamanına güzel bir ilavemiz var. Bunlar pek çok şekil ve renge sahiptir ve hatta bazıları yanar – çocukların ilgisini çekmek ve banyoyu onlar için eğlenceli bir deneyim haline getirmek için mükemmel bir yol.

Farklı tedarikçilerden varyasyonlar ekleyin, böylece mağazanızda geniş bir ürün yelpazesine sahip olursunuz. 

9. Bebek Oyun Parkı

İşte bebekler ve ebeveynler için bir ürün – her ikisi için de büyük ikramiye. Bebekler ve küçük çocuklar, ebeveynleri endişelenmeden çok eğlenecekler. Annem ve babam her saniye omuzlarının üzerinden bakmadan gezinmek için güvenli bir alana sahip olmak. 

Müşterilerinize sunmak için farklı stilleri ve fiyat noktalarını kontrol edin. 

10. Bebek Monitörü

Son fakat en az değil, Bebek Monitörü. Önceki maddede belirtildiği gibi, ebeveynlerin sevdiklerini düşünmeden gevşemeleri gerekir. Bebek monitörleri, gözetimsiz bebeğin her zaman ve her yerde net gerçek zamanlı video ve / veya sesini sağlar. 

Potansiyel kar marjı nedeniyle bu ürünü özellikle seviyoruz. Birkaç çeşit monitör var. Bazılarında video için bir kamera ve farklı işlevleri kontrol etmek için bir uygulama bulunur. Bazıları yalnızca sesle daha basittir.

Bu bebek stoksuz satış ürününde satışları en üst düzeye çıkarmak için farklı fiyat noktalarında farklı seçenekler sunun.

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Redbubble’da 2021 Nasıl Para Kazanılır – Başlamadan önce BUNU bilmelisiniz!

https://youtu.be/FwOYQM-zDGs

Bir yanıt yazın