2021’de Satılacak En İyi 10 Ev Geliştirme Dropshipping Ürünü

1. Gözetim Ekipmanı

Listemizde ilk sırada gözetim ekipmanı var. Buna kameralar, mikrofonlar, DVR’ler, eksiksiz gözetim kitleri vb. Dahildir. Özellikle bu ürünleri seviyoruz çünkü evler için çok popüler olsalar da, bunlar işletmeler için satın alınabilir. Mağazalar, restoranlar, ofisler. Bunların hepsinin de böyle maddelere ihtiyacı var. 

Geniş bir müşteri tabanına tedarik edebilirsiniz. Ek olarak, bu ürünler oldukça pahalıdır ve Yüksek Fiyat Etiketi = Yüksek Kar biliyoruz. Bu, bu ürünü, e-ticaret mağazalarınızda satabileceğiniz en iyi ev geliştirme dropshipping ürünleri için listenin başında yapar.

2. Matkap ve Tornavida Alet Setleri

dropshipping Matkap ve Tornavida Takım Setleri

Sonra, nihai ev geliştirme setimiz var. Ikea’dan bazı yeni mobilyaları bir araya getirme basit bir görevi veya bazı onarımlar ve tadilatlar, bu her evde olması gereken bir şeydir.

Her çeşit set var. Farklı aletlere sahip farklı büyüklükte setler. Bazıları daha basit bir sürüme ihtiyaç duyacağından ve bazıları ağır hizmet tipi aletler isteyeceğinden çeşitlilik sunun. Daha önce de bahsettiğim gibi, bu niş COVID nedeniyle fırladı ve bu ürün şu anda bu niş içindeki en iyi trendlerden biri. 

3. Buzdolabı Parçaları ve Aksesuarları 

dropshipping Buzdolabı Parçaları ve Aksesuarları

Sık sık düşünülmese de, bu benzersiz bir kategoridir. Tıpkı mikrodalga veya fırın gibi, buzdolabının da bazen tamir edilmesi veya temizlenmesi gerekebilir. Su filtreleri, drenaj pompaları, hava filtreleri ve çok daha fazlasını satabilirsiniz. Bu kategori neredeyse hiç kullanılmadığından, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

4. Alet Kutuları

dropshipping Alet Kutuları

Daha önce araç setlerinden bahsetmiştik. Alet kutuları, zaten aletlere sahip olanlar ve bunları bir yerde saklamak isteyenler için mükemmel bir satın alımdır. Farklı renk, stil ve boyutlarda gelirler ve birçok kişiye hitap edebilirler. Hangilerinin en popüler olduğunu ve sizin için en fazla karı getirdiğini görmek için bir çeşitlilik sunun.

5. Duş Başlıkları 

dropshipping Duş Başlıkları

Listemizdeki 5 numara duş başlıklarıdır. Bunlar çok önemlidir ve her evde bulunabilir. Banyolarda bile sadece musluklar değil, duş başlıkları da olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Boyuta veya su basıncına veya özel gelişmiş özelliklere bağlıdır.

Bazıları hortumla gelir, bazıları ayrı olarak satın alınabilir. Varyasyon satmanın ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayamayız.

Bu, alıcılarınıza daha fazlasını sunmanıza ve başarınızı analiz edip çoğaltmak için yeterli veri toplamanıza olanak tanır.  

6. Robot Temizleyiciler

dropshipping Robot Temizleyicileri

Sizlerle paylaştığımız 6. ürün olarak Robot Temizleyicimiz var. Kim onlar için bir alet temizliği istemez? Bu, herhangi bir eve harika bir ektir. Tembel? Sorun değil. Bu, kendi tabağında yeteri kadar mükemmel küçük yardımcı olan meşgul ebeveynler için işi halledecektir. 

Farklı fiyat noktalarında mevcut, birkaç marka ve tedarikçiye göz atmaya çalışın. 

Unutma! Robot temizleyiciler için en yaygın marka “iRobot” dur. Ticari markalardır. Bu nedenle onları satamazsınız. Ek olarak, birçok kişi tarafından pahalı olarak görülürler, ancak endişelenmeyin. Bu ürün yüksek talep gördüğü için piyasada çok sayıda bütçe dostu alternatif var. 

7. Boya Rötuş Kalemi

dropshipping Boya Rötuş Kalemi

Ardından, cihazlarınızın görünümüne rötuş yapmak veya onları onarmak için hızlı ve etkili bir yolumuz var. Yıllarca kullanıldıktan sonra bile herhangi bir cihazın yeni görünmesini sağlayan çizik veya yonga onarımı için mükemmeldir. Bu kullanımı kolay taşınabilir kalemler birçok farklı stil ve renkte gelir. 

Dahası, ahşap, metal, fayans üzerinde kullanılabilirler, bu da onları her türlü iç mekan veya dış mekan ev renk onarımı için çok kullanışlı hale getirir.

8. Hava Temizleyici

Hava Temizleyicileri çok uzun süredir ortalıkta, ancak son yıllarda popülerlik kazandı. Bu kesinlikle yükselişte olan ve iyi satmaya devam eden bir ürün. Bir damla uçucu yağ eklerseniz, hoş bir koku dağıtıcısına dönüşür. Kompakt boyutu, onu evdeki her oda için mükemmel kılar. 

Bununla birlikte, gözetim setleriyle ilgili ne dediğimizi hatırlıyor musunuz? Bu sadece evinize değil, bir ofise de gidebilecek başka bir eşya. Heck, güzel bir hediye bile yapabilir. Bu sıcak satış ürününden en fazla satışı elde etmek için farklı varyasyonlara ve tedarikçilere ve fiyat noktalarına göz atın.

9. Harç Fırçası

Taşların varsa, bu senin yeni en iyi arkadaşın olacak. Harç fırçaları, herhangi bir kiremitli yüzey için kesinlikle mükemmeldir, ancak aynı zamanda duş kapısı raylarını, armatürleri ve diğer küçük alanları temizlemek için de kullanılabilir . Sert kıllar küfü, kiri ve sabun pisliğini kolayca temizler.

Ev Geliştirme öğelerinin çoğunda görebileceğiniz gibi, farklı stil, boyut, şekil ve renklerde gelirler. Mağazanıza birden fazla seçenek eklemek satışları ve kârı artıracaktır.

10. Merdivenler

Son fakat en az değil, Ev Geliştirme nişini merdivenlerle tamamlayalım. Bu neredeyse kendi başına bir niş çünkü seçim için çok geniş bir çeşitlilik var. Boyutlar burada büyük bir faktördür. 

Bazı alıcılar küçük bir merdiven arayacak, diğerleri ise tam boy bir merdiven arayacaktır. Bu çok satan bir üründür, her zaman ihtiyaç duyulur ve asla modası geçmez. 

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

EBAY DROPSHIPPING İLE AYDA 100.000₺ KAZANÇ NASIL YAPTIM

https://youtu.be/lxO6-qAwgxw

Bir yanıt yazın