2021’de Satılacak En İyi 10 Ev ve Bahçe Dropshipping Ürünü

1. Hafızalı Köpük Yastık 

Dropshipping Hafızalı Köpük Yastık

En sevdiğimiz ürün türüyle başlayalım. Yaprak dökmeyen bir ürün! Bunlar çok uzun zamandır ortalıkta ve yine de çok popüler.

Kim iyi bir gece uykusu istemez? Unutmayın, bununla oynayabilir ve farklı varyasyonları içe aktarabilirsiniz. Boyutlar, şekiller ve malzemeler. Daha fazla sunmak, daha fazla kar elde etmenizi sağlar. 

2. Budama Ağacı

dropshipping-Topiary-Ağaç

Gerçekçi yapay bitkiler ve ağaçlar çok moda! Kusursuz bir iç-dış mekan deneyimi yaratmaya izin verir ve aynı derecede hoş bir yeşillikten yoksun arka bahçeler için bir dekorasyon olabilir. 

Suya veya herhangi bir özel koşula ihtiyaç duymadıkları için bakım gerektirmez, bu, alanınızı güzelleştirmenin eğlenceli ve kolay bir yoludur. Pek çok tasarım bulunabilir, bu nedenle çeşitliliğiniz olduğundan ve bunların ev ve bahçe stoksuz satış ürünlerinizin bir parçası olduğundan emin olun.

3. RGB Zemin Lambası 

dropshipping RGB Zemin Lambası

Bu harika lambalar, hızla ilerleyen yeni bir trend. Rakiplerinizden önce yakalamak için mükemmel bir zaman! Onlar da oldukça pahalıdır; bu nedenle, onunla BÜYÜK karlar elde edebilirsiniz. 2021 boyunca bu niş için daha fazla ürün çıkacak, bu yüzden gözünüzü dört açın. 

4. Cam Teraryum 

Cam Teraryum

Bunlar, en popüler Instagram ve Pinterest gönderileridir. Yosun, sulu meyveler ve diğer bitkileri geometrik şekillerle birleştirmek, hayal edebileceğimizden daha sevimli. Bu, evdeki herhangi bir oda, pencere kenarları, balkonlar için harika bir dekor fikridir ve hatta güzel bir eve taşınma hediyesi olabilir. 

Yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi, farklı şekiller, boyutlar ve renkler mevcuttur, bu nedenle alıcılarınızın ne aradığını görmek istediğiniz için birçok kişiyle gidin. 

5. Bahçe Heykeli Heykelcik 

dropshipping Bahçe Heykeli Heykelcik

Sadece sevimli değil, aynı zamanda iyi şanslar getirdiği bilinen bahçe cüceleri YILLARDIR popülerdir! Diğer figürinler onu niş haline getirdi ve birlikte dünya çapında avluları ve bahçeleri ele geçirdiler. 

Size getirdiğimiz ürünlerin çoğunda görebileceğiniz gibi, varyasyonlar büyük bir rol oynar, bu yüzden onları dahil etmeyi unutmayın! 

6. Asılı Dikim 

Dropshipping Asma Ekici

Özellikle, bitkilerle ilgili ürünler artıyor! Burada öne çıkan, ev dekorasyonu için en sıcak olanlardan birkaçına sahibiz. Saksı bitkileri harika görünüyor, öyleyse neden asmıyorsunuz? Kolay ve hızlı kurulum, bu nedenle fazladan çalışma gerektirmez.

İçeride veya dışarıda kelimenin tam anlamıyla her yerde mükemmel ve bitki severler için de mükemmel bir hediye! 

7. Hilal Ay Rafları 

dropshipping Hilal Ay Rafları

İşlevselliği tasarımla birleştirip eviniz için harika, kullanışlı bir dekoratif parça elde edebildiğinizde neden sıkıcı eski raflara sahipsiniz? İster duvarlarınıza bohem / rustik bir hava katmak isteyin, ister peri masalı / büyülü bir hava katmak istiyor olun, bu ay rafı bunların hepsini başarabilir. 

Herhangi bir masa için bir tepsi olarak da ikiye katlanabilen bu ay rafı ile ev dekorasyonu oyununuzu zahmetsizce yükseltin. 

8. Ayna Duvar Çıkartmaları 

dropshipping Ayna Duvar Çıkartmaları

Duvarlarınızı dekore etmenin bir başka harika yolu da ayna duvar çıkartmaları kullanmaktır. Bu ince, hafif aynalı çarşaflar farklı şekil ve tasarımlara sahiptir, bu nedenle herkes için bir şeyler vardır. Mağazanıza ekleyebileceğiniz çok çeşitli ürünler aldığınızdan emin olmak için birden fazla tedarikçiye göz atın. 

9. Bahçecilik Alet Seti

dropshipping Bahçe Alet Seti

Bu ürün çok ilgi gördü. İnsanlar bahçeciliği tekrar ele aldı ve bu ürün, bu etkinlik için satın alma listelerinin başında. Bu ürünü bu kadar güçlü kılan bir başka şey de, fiyatını tam olarak belirlemenin zor olmasıdır. Bu paket kiti için farklı fiyat noktaları onu oldukça karlı kılar!

10. Alevsiz Mum Işıkları 

Dropshipping Alevsiz Çay Işıkları

Son fakat kesinlikle en az değil, bu sevimli LED çay ışıklarımız var. Ruh halini veya tatilleri ayarlamak için günlük kullanım için, bunlar yüksek talep görüyor! Ateş, duman veya damlayan balmumu olmadan, bunlar mumlara güvenli bir alternatiftir, özellikle etrafta çocukların olduğu evler için harikadır. 

Bunlar farklı boyutlarda paketler halinde gelir, böylece çeşitlerini satabilirsiniz.

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

https://www.youtube.com/watch?v=fH_Q89s1ZW8

Bir yanıt yazın