2021’de Satılacak En İyi 10 Oyuncak ve Hobi Dropshipping Ürünü

1. El Kumandalı Dronlar

Dropshipping elle çalıştırılan dronlar

İlk olarak, listede El Kumandalı Dronlarımız var. Bu havalı kendi kendine uçan sensör uçağı her çocuğu heyecanlandıracak. Dronlar süper popüler hale geldi. Yetişkinlerin kullandığı tam boyutlu profesyonel dronlar oldukça pahalıdır. Bu, gerçek anlaşmayı arayanlar için yeni başlayan bir drone / pratik drone olarak bile kullanılabilir. 

Bu elle kontrol edilen dronlar, 360 ° döndürme hareketleri yapmak ve hareket etmek için kızılötesi sensörler kullanır; Her küçük drone, elleri ve duvarları korumak için perdeli bir kabuğa sahiptir, bu nedenle iç mekanlarda da güvenle kullanılabilirler! 

2. Uzaktan Kumandalı Araba

EBay'de RC araba satmak

Sırada Uzaktan Kumandalı Araçlarımız var. Sonsuza kadar ortalıkta görünüyorlar ve yine de satışların sanki yepyeni bir trend nişiymiş gibi sürekli yükseldiğini görüyoruz. Bunlar bir klasik ve kendi kendini açıklayan neden.

Çok fazla stil, renk ve boyutta gelirler. Mümkün olduğunca çok sayıda alıcıya hitap edecek varyasyonlar sunduğunuzdan emin olun. 

3. Katlanabilir Mini Drone

Dropshipping mini drone'lar

Dronların son derece popüler bir oyuncak dropshipping ürünleri haline geldiğini biliyoruz.

Bu Katlanabilir Mini Uçaklar, hareket halindeyken eğlenmek için mükemmeldir. Kendi uygulamalarına sahip olanlara dikkat edin. Bu, farklı telefonla kontrol edilebilir kamera özellikleri ve farklı kontrol tuşları ile geldikleri anlamına gelir. 

Çeşitli stiller ve farklı fiyat noktalarında almak için farklı tedarikçileri kontrol edin. 

4. Dijital Çizim Tahtaları

dijital çizim tahtaları satmak

İlk önce normal ahşap çizim tahtalarımız vardı. Sonra, manyetik çizim tahtaları oynamaya geldi. Bugün, dijital dünyada, her şey .. eh, dijital. Çocukların dolaşması için (ve yetişkinler için de) bol miktarda dijital çizim tahtası var.

Çizim tahtaları farklı ekran boyutlarında, kalemlerde ve çizim özelliklerinde gelir. Onların da trend olduğunu söylemiş miydik?

5. Yapı Oyuncakları

Alışveriş bina oyuncakları

Artık özellikle sıcak bir ürünümüz var! Bu bina oyuncakları herkes için olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla tür var. En büyük faktör, blokların veya diğer şekilli parçaların boyutudur. 

Bu, normalde amaçlandığı yaş grubunu ayıran şeydir. Varyasyonlar sunmak için her kategoriden bir çift alın ve kendinize güzel bir oyuncak mağazanız var. 

6. Giydirme Oyunu ve oyuncakları

Play ürünlerini dropship'e benzet

Sıradaki bu maalesef bizim için değil, esas olarak çocuklar için. Yetişkinlerin Cadılar Bayramı için giyinmeleri için bilinen yılın tek zamanı ve o zaman bile, giyinmiş daha çok çocuk var. Çocuklara gelince, giyinme ve zamanın her zaman ve her gün olduğunu düşün.

Eğlenceli aksesuarların yanı sıra çok sayıda kostüm bulunabilir. Bu nişten en fazla satışı elde etmek için hem erkek hem de kızlar için birden fazla seçeneğiniz olduğundan emin olun. 

7. Peluş Oyuncaklar

doldurulmuş hayvanlar oyuncaklar

Niş içindeki daha sevimli öğelere! Birçoğu, klasik doldurulmuş oyuncak ayı oyuncağının türünün ilk örneği olduğuna inanıyor. 1892’de Ithaca Kitty, Amerika Birleşik Devletleri’nde seri üretilen ilk doldurulmuş hayvan oyuncaklarından biri oldu.

Oyuncak endüstrisi 20. yüzyılın başlarında önemli ölçüde genişledi, ancak Richard Steiff’in yumuşak doldurulmuş ayıyı tasarlaması 1903 yılına kadar değildi.

Peluş oyuncaklar sadece yumuşak, eğlenceli ve oynaması sevimli olmakla kalmaz, aslında herkes için zamansız bir oyuncaktır. Daha önce de belirtildiği gibi, sayılamayacak kadar çok şey var. En iyi sonuçlar için mağazanıza birden çok varyasyon ekleyin.

8. Bulmacalar

EBay'de Dropshipping Bulmacaları

Bu sonraki ürünle, size biraz daha az “yumuşak ve sevimli” bir fikir veriyoruz, ama aynı derecede eğlenceli! Bulmacalar harika bir hobidir ve her yaştan zevk alır. Özellikle şimdi bu kadar çok insan kaldığı için bulmacalar artıyor. Arkadaşlarınızı veya ailenizi bir etkinlik için bir araya getirmenin harika bir yoludur. 

Tüm farklı bulmaca tasarımları nedeniyle, çeşitlilik sunduğunuzdan emin olun. Ek olarak, yapboz parçası sayısına ve yapboz parçası boyutuna bakın. Bulmacalar da yaş gruplarına ayrılmıştır, bu yüzden her birinden birkaç tane bulundurmak iyidir. 

9. Oyuncak Figürler

dropship için en iyi oyuncak figürleri

Listenin sonuncusu ise Oyuncak Figürler. Size çok fazla varyasyona sahip ürün fikirleri sağladığımızı söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz; asla bitmeyeceksin. Bunları mağazanıza eklemeye başladığınızda, sonuçlarınızı analiz etmeye başlamak için hangilerinin en çok sattığını görebilirsiniz. 

Aklında tut; markalı aksiyon figürlerinin yanı sıra oyuncak figürler de var. Pokémon, Marvel ve diğer birçok marka sınırsızdır. Pek çok markasız seçenek var, bu yüzden mağazanızın başını belaya sokma riskini almayın.

10. Uzaktan Kumandalı Araç Parçaları

RC araba aksesuarları satmak

Oyuncaklar ve Hobiler nişinin son eşyası olarak, Uzaktan Kumandalı Araçlara hızlı bir şekilde geri döndük. Bu sefer parçalardan bahsediyoruz. Arabanın hasarlı veya kırık bir parçasını değiştirmek, arabayı kişiselleştirmek veya farklı parçalar satın alarak yükseltmek olsun, bunlar sıcak satıcılardır! 

Bebeklerin oynayabilecekleri kıyafetleri veya aksesuarları vardır. Uzaktan Kumandalı Arabalarda piller, tekerlekler, kuyruk bıçakları, pervaneler ve çok daha fazlası bulunur. Karı iki katına çıkarmak için arabaları parçalarıyla birlikte satmaya başlayın. 

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

Bir yanıt yazın