2021’de Satılacak En İyi 10 Pet Dropshipping Ürünü

1. Pati Pistonu 

evcil hayvan pençe dalgıç dropshipping

İlk olarak, Pençe Pistonumuz var. Her evcil hayvan sahibi, bir geziden eve dönmenin, hatta parkta yürüyüş yapmanın ve evlerinin her tarafına çamur veya kum bulaşmanın zorluğunu bilir. Bu cihaz köpekler için tasarlanmıştır ancak diğer pençelerde de kullanılabilir. 

Dört ayaklı arkadaşlarımızın pençelerini hızlı ve kolay bir şekilde yıkamanın harika bir yolu. Suyla doldurun, daldırın, bükün ve yumuşak silikon kılların işlerini yapmasına ve kurumasına izin verin. Farklı büyüklükteki pençeler nedeniyle, birkaç boyut sunduğunuzdan emin olun. Renk çeşitlerinin de aynı derecede önemli olduğunu unutmayın. 

2. Yenilikçi Pet Yatakları

dropship yenilik evcil hayvan yatakları

Sonra, Yenilikçi Hayvan Yataklarımız var. Temel ihtiyaçları zarafetle birleştirmek, en çok satanları bulmanın en iyi yollarından biridir. Evcil hayvanlar ailenin bir parçasıdır ve evde her zaman kendi yerlerini alırlar. Tüylü bebeklerimiz için konfor sağlamak söz konusu olduğunda evcil hayvan yatakları en yaygın seçimdir. Yenilikçi yataklar, geleneksel “yer yastığı” yerine daha moda bir versiyon oldukları için öne çıkıyor. 

Hepsi farklı şekillerde ve “temalarda” gelirler. Suşi şeklindeki yataklardan piramit benzeri tasarlanmış yataklara. Bu ürünün en iyi yanı, daha büyük yatakların büyük bir fiyat etiketi ile gelmesi, dolayısıyla büyük potansiyel kârdır. 

3. Köpek Yağmurlukları

köpek yağmurlukları satmak

Üçüncüsü, listede Köpek Yağmurlukları var. Tıpkı yağmurda şemsiye olmadan ya da en azından uygun bir ceket olmadan yürümek zorunda kalmak istemeyeceğiniz gibi, köpekler de yapmaz. Dahası, çoğu insan hava gri ve yağmurluyken evde kalmayı tercih etse de, köpek sahipleri o kadar “lüks” elde edemez. 

Bu evcil hayvan ürününü düşürmek, yavruları sıcak tuttuğundan ve yağmurdan korunduğundan müşterileriniz için 1 taşla 2 kuş öldürür ve annesinin veya babasının sırılsıklam olmasından ve eve geldiklerinde ortalığı kirletmekten endişelenmesine gerek yoktur. . Önceki öğelerde olduğu gibi, farklı boyutları göz önünde bulundurun ve çeşitli stil ve renkler sunun. 

4. Doggie Seyahat Çantası

köpek seyahat çantası çevrimiçi alışveriş

Hareket halindeyken köpek gezdirmek için mükemmel olan Köpek Seyahat Çantası, evcil hayvanlarımızla seyahat etmeyi çok daha kolay hale getirir. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç çeşit seyahat çantası vardır. Zeminin kolay taşınması için klasik eski okul çantaları ve son yıllarda yükseltilmiş versiyonu. 

Yeni ve geliştirilmiş seyahat çantaları neredeyse bir paket paketi olarak gelir. Bazılarında tasmalar, katlanabilir yiyecek ve içecek kaseleri, yiyecek kutuları ve hatta frizbi bulunur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olduğu için bir çeşit satmanızı şiddetle tavsiye ederiz. 

5. Kedi Kumu Paspasları

kedi kumu paspasları satmak

Sırada, her kedi sahibinin hayalindeki ürünümüz var. Daha önce bir kediniz olmasa bile, köpeklerin aksine kedilerin işlerini iç mekanlarda yaptığını biliyorsunuzdur. Tabii ki, bunun için kendilerine ayrılmış bir yerleri ve bir çöp kutusu ve hepsi var, ancak bunlar dağınık ve kokulu olabilir. 

Bu paspaslar, çöpün kedi pençelerine yapışmasını önlemek için tasarlanmıştır, bu da evin her tarafına yayılmasına neden olur ve çöp kutusu alanını genel olarak temiz tutar. Tıpkı bizim gibi insanların paspasları var, eve girmeden önce ayakkabılarımızı siliyoruz; şimdi bizim kedicik kedilerimiz için benzer bir şeyimiz var. 

6. Araba Koltuğu Koruyucuları

dropshipping evcil hayvan koltuğu kapakları

Listemizdeki altıncı, kullanışlı, şık Araba Koltuğu Koruyucularıdır. Kumdan ıslak ve kum dolu köpeğinizle plajdan geri dönerken veya koltukları kedi tarafından çizilmekten korumak için bu ürün çok önemlidir. 

Alıcılarınızın temizlik için ve daha da kötüsü, araba koltuklarının hasar görmesi konusunda zaman kazanın. Evcil hayvan ürünleri satıyorsanız, bu ürün vazgeçilmezdir. 

7. Evcil Hayvan Bakımı

evcil hayvan bakım ürünleri satmak

Yedi numarayla, size kendisini büyük ölçüde çözen bir ürün getiriyoruz. Bakım birkaç şeyi gerektirir. Niş içindeki bu kategorinin sahip olduğu ürün seçeneklerini inceleyelim. 

İlk olarak, kürk ve tüyler için ürünler: 

  1. Fırçalar / Taraklar 
  2. Makas 
  3. Elektrikli Düzelticiler 

O zaman aşağıdaki gibi aksesuarlarımız var:

  1. Kravatlar
  2. Klipler
  3. Yaylar / Şeritler
  4. Bandanalar 

Ve son olarak, tırnak makası. 

Bakım ürünleri ihtiyaçla başlar ve moda ile biter. Bu kategorinin her iki tarafını da sağlayın ve performanslarını izleyin ve buna göre optimize edin. 

8. Hayvan Azı Dişi Isırığı

evcil hayvan molar ısırığı dropshipping

Şimdi eğlenceli bir ürüne. Daha önce hatırla; temel ihtiyaçlardan ve zekadan bahsettik? İşte burada eğlenceli ve kullanışlılığın mükemmel bir örneği. Bu oyuncaklar, direnç görevi gören bir vantuz ve ip ile birlikte geldiklerinden iç mekanda oynamak için mükemmeldir. Bu, küçük çocuğunuz evde yalnız kaldığında etrafta dolaşmak için iyi bir oyuncak. 

Bu oyuncağın getirdiği yenilikçi karışım, aslında bir diş temizleyici olması! Katmanlı diş sırtları, köpeğin taşını, tartarını ve ağız kokusunu gidermek için tasarlanmıştır. Bu sadece alıcılarınızın köpeklerini eğlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda ağızlarını temiz ve sağlıklı tutmaya da yardımcı olacaktır. 

Oyuncaklardan bahsetmişken, satılacak en iyi oyuncak dropshipping ürünleriyle ilgili makalemize gitmenizi ve incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz .

9. Evcil Hayvan Kürkü Temizleyici

dropship evcil hayvan kürk sökücü çıkarma

Sondan ikinci, teknik olarak üç veya dört sayılabilecek başka bir ürün. Evcil hayvan kürk temizleme ürünleri bir zorunluluktur. Giysiler, mobilyalar veya arabalar için bu bir cankurtarandır. Bu dropshipping evcil hayvan ürünü farklı tarzlarda gelir. 

Tüy silindiri adı verilen, tüy dökülen tüyleri temizlemek için bir tane. Daha sonra, hayvanın kürkünü fırçalamak ve fazlalıkları gidermek için kullanılan, ancak aynı zamanda mobilyaların üzerindeki tüyleri temizlemek için de kullanılabilen Kürk Kapma Eldiveni var. Ek olarak, mini süpürge gibi olan ancak elektrikli olmayan Kürk Merdanesi de var. 

Bahsedilenlerden daha fazlası olduğu için farklı seçeneklere göz atın. Farklı fiyat noktaları ve daha yüksek potansiyel kâr için çeşitli tedarikçilerden çeşitli ürünler sunduğunuzdan ve sattığınızdan emin olun. 

10. Ödül Dağıtım Topu

evcil hayvan muamelesi dağıtıcı topları satmak

Son fakat kesinlikle en az değil, hem evcil hayvanların hem de evcil hayvan severlerin doyamayacağı IQ artırıcı oyuncak. Getirme oynama gücünüz olmadığı tembel bir gün için mükemmel.

Tüylü arkadaşınız, bu interaktif köpek oyuncak topuyla oynadıkça daha akıllı hale gelir ve yiyeceklerin düşmesi için topu nasıl yuvarlayacağını öğrenir. 

Bu köpek, uzatılmış oyun süresini teşvik ederken köpeğinizin aldığı ödül sayısını sınırlamak için dağıtıcı topları yaratıcı bir şekilde davranır. Farklı tasarımlar ve renkler mevcuttur, bu nedenle bu stoksuz satış evcil hayvan ürünü için varyasyonlar önemlidir. 

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

FACEBOOK DROPSHIPPING NEDIR? NASIL BAŞLAYABİLİRİM? BİLMENİZ GEREKENLER

https://youtu.be/Yj-wi_Uyu7M

Bir yanıt yazın