2021’de Satılacak En İyi 10 Trend Olan Teknolojik Aletler Dropshipping Ürünleri

1. Telefon Temizleyici 

dropshipping Telefon Temizleyici

Listemize her an satılabilen kullanışlı bir ürünle başlayalım, ama özellikle şimdi Covid-19 günlerinde. Umumi bir tuvaleti düşündüğümüzde, “Iyyy, iğrenç — çok fazla mikrop” diye düşünürüz. 

Telefonlar, her gün karşılaştığımız en kirli şeylerden biridir. Sadece ellerimizi değil telefonlarımızı da dezenfekte etmeliyiz. Bu öğe onu eğlenceli ve kolay hale getirir.  

2. Lazer / IPL Saç Çıkarıcı 

Lazer / IPL Saç Çıkarıcı 

Listedeki ilk ürün, geniş bir kitleye satış yapabilmenizi sağlamak için hem erkekler hem de kadınlar için yaprak dökmeyen bir üründür! Epilasyon ürünleri piyasada her zaman sıcak ve bu deli gibi popülerlik kazanıyor. 

Nazik, ağrısız, ekonomik ve çevre dostu. Bu, gadget nişine girerken başlamak için harika bir ürün. 

3. Uyku Kulaklıkları

Uyku Kulaklıkları

Birçok insan uyku sorunları yaşıyor. Dışarıda biraz gürültü nedeniyle uyumakta zorluk, havlayan bir köpek veya horlayan bir partner, çoğu çözüm olarak kulaklıklara yöneldi. Uzun yolculuklar veya uçuşlar için ve hatta her gün evde kullanım için harika. 

Son zamanlarda kafa bandı tarzı uyku kulaklıkları moda oldu, ancak birçok türü var. Ayrıca, rahat kulaklık başlıkları ve diğerleri, bu nedenle çok çeşitli sunduğunuzdan emin olun. Daha fazla alıcıya hitap etmek için her tasarımdan en az 1 tanesini içe aktarın. 

4. Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

Dropshipping Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

Kablosuz kulaklıklar yıllardır ortalıkta dolaşıyor, ancak Apple kötü şöhretli AirPod’larıyla çıktığında dünya çılgına döndü! Şu andan seçilebilecek çok şey ve çeşitli fiyat noktaları var, ancak hepsi Apple’dan daha bütçe dostu. 

Bu öğe harika çünkü herkes için. Erkekler, kadınlar, tüm yaş grupları, böylece bu harika ürünle büyük satışlar yapabilirsiniz! Son maddede belirtildiği gibi, bunun da pek çok varyasyonu var. Farklı stiller, renkler, boyutlar satmak satışların artmasına yardımcı olacaktır.

5. Mountain River Tütsü Tutacağı

dropshipping Mountain River Tütsü Tutacağı

Kim havalı bir şeyle mekanını renklendirmeyi sevmez ki? Ev, ofis veya yatakhane dekoru her zaman eğlencelidir. Bu eşsiz tütsü tutucuyu nereye koyarsanız koyun, öne çıkacak ve kendinizi sıcak ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Bu da harika bir hediye olur!

6. Sıcaklık Kontrollü Akıllı Kupalar

dropshipping Sıcaklık Kontrollü Akıllı Kupalar

Uzun ömürlü bir pil ile, bu uygulamalar kontrollü kupalar SICAK kalmak için buradalar .

(Evet, kelime oyunu) Bu akıllı ve eğlenceli bir alettir. Bu tür teknolojiyi sabah kahvemizin veya çayımızın tadını çıkarmak kadar basit bir şeyle eklemek alıcıların dikkatini çekti. 

Herkes güzel bir taze kahve bırakıp dikkatini dağıtmakla ilgili olabilir, sırf soğuk bir fincana geri dönmek için lavaboya dökülür.

7. Şarj Kablosu Bileziği 

Şarj Kablosu Bileziği Dropship 

Telefonlarımız elimizden çıkmadığında, neden bileğinizde bir şarj cihazı taşımayasınız? Bu aygıtın pek çok kişiye hitap edebilmesi için her telefonun bir şarj cihazına ihtiyacı vardır. Bunlar kompakt, kullanışlı, uzun süreli kullanım için dayanıklı ve yüksek hızlı şanzımandır. 

SADECE iPhone VEYA Samsung için değil, birkaç farklı telefon türü için içe aktardığınızdan emin olun . 

8. Kendi Kendini Temizleyen Su Şişesi 

dropshipping Kendi Kendini Temizleyen Su Şişesi 

Zaman ve güçlükten tasarruf sağlayan ürünleri seviyoruz. Bu, listedeki favorimiz olabilir. Çok pratik ve kullanışlı. Kelimenin tam anlamıyla her gün ve her yerde kullanılabilir! Evde, hareket halindeyken, ofiste, spor salonunda ve yürüyüş ve kamp gibi açık hava etkinlikleri. 

UV ile saflaştırılmış suyu güvenle içmenizi sağlar. Ayrıca paslanmaz çelik şişeler suyunuzu saatlerce güzel ve soğuk tutabilir ve eğer onu çayınız veya kahveniz için kullanmak isterseniz sizin için sıcak tutacaktır.

9. Yıldız Projektör Gece Işığı

dropshipping Yıldız Projektör Gece Işığı

Yıldızlara bakmayı seviyor musunuz? Harika! Kendi evinizin rahatlığında güzel bir yıldızlı gece yaratın. 

Özellikle şimdi Covid-19 zamanlarında, bu eşya içeride kalmayı eğlenceli hale getiriyor. Farklı renkler ve desenler bulunabilir, bu nedenle potansiyel alıcılarınıza çeşitli seçenekler sunun. 

10. Bebek Nemlendirici 

dropshipping Bebek Nemlendirici 

Nemlendiricileri herkes kullanabilir, ancak özellikle bebekler için popülerdir. 

Soğuk algınlığı veya virüse yakalanan bebekler söz konusu olduğunda, mümkün olduğunca fazla rahatlık sağlamak dışında yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. İşte burada bir nemlendirici devreye girer. Nemli hava, bebeğiniz uyurken üst solunum yolu semptomlarını hafifletmeye ve boğaz ağrılarını yatıştırmaya yardımcı olur. 

Kuru ve kaşıntılı cilde de yardımcı olabilir. Bu, özellikle soğuk algınlığı ve grip mevsiminde tüm ebeveynler için bir nemlendiriciyi sahip olması gereken bir şey haline getirir. 

Bir yanıt yazın