2021’de Satılacak En Popüler 10 Mutfak Dropshipping Ürünü

1. Açılır Ekmek Kızartma Makinesi

Açılır Tost Makinesi

Listemizde bir numara olarak, eski güzel bir ekmek kızartma makinemiz var! Charles Strite tarafından 1919’da icat edilen tost makineleri, aslında restoranlar için tasarlanmıştı. Hızla evlerine girdiler ve bugüne kadar bu yaygın bir ev eşyası. 

Kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği için mükemmel olan bu, her mutfakta temel bir öğedir. Bu, dropshippers’ın asla modası geçmemiş gibi göründüğü için satması için harika bir ürün yapar.

2. Plastik Gıda Kapları

Plastik Gıda Kapları

Yemek yapmayı seven herkes kapların önemini bilir. 

İster ofise götürmek için yiyecek bir şeyler hazırlayın, ister yemek artıkları biriktirin, isterse yemek hazırlığı yapın, bu başka bir mutfağın olmazsa olmazıdır. 

Çok sevimli varyasyonlar da var! Bu çok pahalı bir ürün olmadığından, alıcılar bunları paketler halinde satın alma eğilimindedir. Bu nedenle, her listeleme miktarını yükseltin, daha fazla satış elde edin ve kârınızı artırın.

3. Kurabiye Kesiciler

Kurabiye kalıbı

Kurabiyeleri kim sevmez ?! Kurabiye kesiciler satmak için büyük bir mutfak aracıdır.  Mevsimlik ve her zaman yeşildir.

Tüm yıl boyunca devam eden genel tasarımlarınız ve her tatil için şenlikli kesicileriniz var! 

Bu üründe karınızı en üst düzeye çıkarmak için birden fazla tedarikçi kullanmayı ve farklı varyasyonlar almayı unutmayın.

4. Esnek Kesme Tahtası

Esnek Kesme Tahtası

Mutfakta dropshipping ürün trendinin klasik bir örneği! Bu, interneti kasıp kavurdu. 

Döndürmeli günlük basit kesme tahtanız. Renkli, esnek, eğlenceli ve farklı. 

Sayılar yalan söylemez. İnsanlar kesme tahtalarının bu yeni versiyonunu seviyorlar ve burada kalacaklar. Mağazanız için farklı seçenekler elde etmek için en az 2-3 tedarikçiyi kontrol edin .

5. Salata Kesici Kasesi

Salata Kesici Kasesi

Burası eğlenceli ve tembel bir araya gelerek bize bir mutfak hilesi getirdi. Kim zaman kazandıran bir mutfak aleti istemez ki? Farklı renkler, farklı stiller, farklı fiyat aralığı! İyi bir seçim sunduğunuzdan emin olun. 

2-3 ürün eklemenin analiz için yeterli veri oluşturmayacağını unutmayın. Bu nedenle her öneriden en az 20 ürün eklemelisiniz .

6. Çöp Kutusunu Katlama

Çöp Kovası

Hem kullanışlı hem de pratik olan bu ürün kesinlikle mutfaklar için yapılmıştır ancak temelde her odaya girebilir.

Faydalı olduğu için basit bir öğe olsa da, şık tasarımlarla geliyor ve çevrimiçi olarak çok dikkat çekiyor.

7. Bardaklık Kancaları

Bardaklık Kancaları

İnsanlar organizasyon araçlarını sever. Bu sadece çok sayıda raf ve / veya tezgah alanı tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hoş bir dekoratif dokunuş olarak da kullanılır. 

Hem kullanışlı hem de dikkat çekici, birçok stil, renk, şekil ve boyutta gelirler. Varyasyonlar ve çok sayıda tedarikçi aracılığıyla bu üründen en iyi şekilde yararlanın! 

8. Bıçak Seti

Bıçak seti

Her mutfağın bir bıçak setine ihtiyacı vardır. İster günlük kullanım için basit, ister meraklısı benzersiz tasarlanmış bir set olsun, yemek seven bir aile üyesine veya arkadaşımıza bir hediye vermek istiyoruz. Farklı fiyat noktaları, herkes için bir şeyler olduğu anlamına gelir. 

Çoğu alıcıya hitap edecek bütçe dostu bir ürün seçin. Ardından, biraz daha fazla yatırım yapmaya hazır olanlar için üst düzey sete de gidebilirsiniz.

9. Gelişmiş Blender Vakum Mikseri

Gelişmiş Blender Vakum Mikseri

Blenderler, mutfak ürünleri dropshipping söz konusu olduğunda yeni değiller ve bir süredir piyasadalar, ancak son yıllarda yeniden tasarlandılar ve son derece popüler oldular.

Özellikle bir blender, kişisel bir fincanla birlikte hareket halindeyken taşınabilir kullanımı nedeniyle alıcıların dikkatini çekti. Bunu okurken dropshipper’lar için satışları artıran bu mutfak eşyasını kaçırmayın.

10. Mikrodalgalar ve Aksesuarlar

Mikrodalgalar ve Aksesuarlar

Ne düşündüğünüzü biliyoruz… “Mikrodalgalar, sıkıcı ” ama aslında, en iyisini sona sakladık. Bu makalede bahsedilen tüm ürünler hemen hemen her evde bulunan temel mutfak ürünleridir, ancak mikrodalgalar kesinlikle EN yaygın ve yaygın olarak kullanılanlardır.

Sadece mikrodalgadan çok fazla satış elde etmekle kalmaz, aynı zamanda farklı aksesuarlardan da kar elde edebilirsiniz.

1) Mikrodalga Temizleyiciler

mutfak için dropshipping Mikrodalga Temizleyiciler

Mikrodalga fırınınız varsa, bir noktada temizlemeniz gerekir. Bu kadar basit. Bu küçük temizleyicilerin kullanımı kolaydır ve sıkıcı temizlik görevini oldukça eğlenceli bir aktiviteye dönüştürür. Çeşitlilik sağlamak için tüm farklı renk ve desenleri satmayı tercih edebilirsiniz.

2) Mikrodalga Plaka Kapakları

dropshipping Mikrodalga Plaka Kapakları

Biliyoruz, pek görünmüyor. Bununla birlikte, göründükleri kadar basit olan bu kapaklar, yiyeceklerin sıçramasını önlemeye, yiyecekleri eşit şekilde ısıtmaya yardımcı olur ve tabak mikrodalgadan çıkarıldığında yiyeceklerin soğumasını yavaşlatmak için bile kullanılabilir.

3) Patates Torbası

Patates Torbası kithcne ürünü

Önceki ikisinden farklı olarak, bu daha çok bir mikrodalga pişirme aksesuarıdır. Bu, lezzetli bir fırında patates yapmanın kolay ve havadar yoludur. Bu,  birçok mikrodalga pişirme aletinden sadece biri! 

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

Bir yanıt yazın