2021’de Satılacak Trend Olan 12 Ürün

1. Paspas

Küresel sipariş artışı (YOY): % 147,8
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 91,7
En iyi ülke: Avustralya 🇦🇺

Birçok ev dekor ürünü gibi, paspaslar da salgın sırasında çevrimiçi olarak en çok satan ürünlerden biri haline geldi. Ne kadar çok insan evde kalırsa, onu çeki düzen vermeye ve rahat bir atmosfer yaratmaya o kadar meyillidirler. Paspas, ortalama kilimden daha serttir ve insanların kiri ve kiri evlerinden uzak tutmasına yardımcı olur. 

Her Yerdeki Anahtar Kelimelere göre, en çok yapılan paspas aramaları:

 • Paspas: 246.000 / ay
 • Komik paspaslar: 33.100 / ay
 • İç mekan paspasları: 18.100 / ay
 • Dış mekan paspasları: 12.100 / ay
Paspas

2. Ev saklama kapları

Küresel sipariş büyümesi (YOY): % 276,2
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 115,64
En iyi ülke: Amerika Birleşik Devletleri🇺🇸

Son zamanlarda ortaya çıkan son trend ürünlerden biri, ev tipi saklama kaplarıdır. Ev eşyaları departmanındaki diğer trend ürünlere benzer şekilde, son zamanlardaki evden çalışma trendi nedeniyle muhtemelen bir artış görüyoruz. Saklama kapları, insanların mevsimlik ürünleri veya kıyafetleri düzenlemelerine yardımcı olur. Eşyaları sakladığınız stile ve odaya bağlı olarak veya yiyecek ve malzemeleri depolamak için ev dekoru olarak da kullanılabilirler.

“Saklama kapları” arama terimi ayda 135.000 arama üretiyor, ilgili terimler “yiyecek saklama kapları” ayda 74.000 arama getiriyor ve “saklama kutuları” ayda 135.000 arama üretiyor ve bu depolamanın çevrimiçi başlamak için karlı bir işletme olabileceğini destekliyor. . Ayrıca satılabilecek birçok saklama kabı türü vardır, bu da ürün grubunuzu genişletirken size birçok yeni ürün fırsatı sunar . 

Saklama kapları

3. Mutfak havluları

Küresel sipariş artışı (YOY): % 192,1
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 109,7
En iyi ülke: Amerika Birleşik Devletleri🇺🇸

Mutfak havluları 2020’nin son yarısında büyük bir büyüme kaydetti ve yeni trend yakında bitecek gibi görünmüyor. Son raporlara göre, küresel mutfak havlusu pazarının 2026 yılına kadar 20,9 milyar dolarlık bir değere ulaşması bekleniyor . Bu, kaçırmak isteyeceğiniz trend bir ürün değil. İnsanlar temiz, kuru elleri bulmak, sıcak kapları tutmak ve çok daha fazlasını yapmak için mutfak havlularını kullanabilir. Havlular ayrıca son derece dayanıklıdır ve tekrarlanan kullanımlara ve yıkamaya dayanabilir.

4. Bisiklet seleleri

Küresel sipariş artışı (YOY): % 115,4
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 76
En iyi ülke: Amerika Birleşik Devletleri 🇺🇸

Bisikletlerin stokta kalmadığı 2020 yazını hatırlıyor musunuz? Açıkça görülüyor ki, insanlar yeni bir ulaşım yöntemi arıyor, çünkü bu listedeki bir sonraki trend olan ürün bisiklet seleleri. 

Bisiklet seleleri, bisikletçilerin sürüşünde önemli bir rol oynar. Rahat bir yolculukla sefil bir yolculuk arasındaki fark olabilir ve hatta yanlış bir şekilde bisiklete oturursanız yaralanmalara neden olabilir. Mükemmel bisiklet koltuğu, anatomisine, sürüş stiline, deneyimine ve disiplinine bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterir. İnsanların en iyi eyeri bulmalarına yardımcı olmak, çevrimiçi bir bisiklet mağazası için kazançlı bir ürün olabilir.

Bisiklet seleleri

“Bisiklet seleleri” terimi için arama hacmi ayda 22.200 arama alıyor. İnsanlar ayrıca “rahat bisiklet seleleri” (12.100 / ay), “dağ bisikleti seleleri” (3.600 / ay) ve “yol bisikleti seleleri” (4.400 / ay) gibi daha spesifik türler arıyor. Bu terimler, satış yapmak için çeşitli eyer türlerinin kapsamlı bir envanterini satabileceğinizi gösterir. 

5. El cihazı aksesuarları

Küresel sipariş artışı (YOY): % 370,8
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 143
En iyi ülke: Çin 🇨🇳

Elde taşınan cihaz aksesuarları, tutarlı yüksek kar marjlarına sahip trend ürünlerden biridir . Trend bazı zamanlarda diğerlerinden daha sıcak, ancak insanlar genellikle yıl boyunca telefon ve tablet aksesuarları ve araçları arıyor. Pazar da çok büyük ve 2026 yılına kadar 284.06 milyar $ ‘a ulaşması bekleniyor .

Telefon kılıfları

Bu kategori altında satabileceğiniz bazı ürünler:

 • Piller
 • Kulaklıklar
 • Taşınabilir Bluetooth hoparlörler
 • Şarj cihazları
 • Kılıflar
 • Ekran korumaları
 • Selfie çubukları

6. Oyuncak mutfaklar ve oyun yemekleri

Küresel sipariş artışı (YY): % 229,1
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 124,1
En iyi ülke: Canada 🇨🇦

Oyuncak mutfaklar 1920’lerden beri çocuklar için popüler bir eğlence aktivitesi olmuştur. Ebeveynler evden çalışırken ince motor becerileri geliştirmenin, yaratıcı oyunu teşvik etmenin ve bir süre dikkatlerini dağıtmanın harika bir yoludur. Günümüzde şirketler, şık, ikili olmayan kurulumlardan Alexa destekli mutfaklara , hayali yemek pişirme dersleriyle oyuncak mutfağını yeniden hayal etmenin yeni ve eğlenceli yollarını araştırıyorlar .

“Oyuncak mutfaklar” terimi için aylık ortalama 90.500 arama ile, 2021 yılına kadar güç verdikleri açıktır. 

oyuncak mutfak

7. Motorlu taşıt halısı ve döşemeleri

Küresel sipariş artışı (YOY): % 106,7
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 85,6
En iyi ülke: Amerika Birleşik Devletleri 🇺🇸

Geçtiğimiz birkaç ayda, Shopify platformunda araba paspasları ve döşeme satışlarının büyük ölçüde arttığını gördük. Bu ürün trendi , özelleştirilmiş otomotiv iç mekanlarına olan talep arttıkça popüler olmaya devam ediyor . Otomotiv döşeme pazarı 2019’da 7,63 milyar dolar değerindeydi ve 2025’e kadar yıllık% 6,5 artması bekleniyor.

Aylık 74.000 araba paspası araması, endüstrinin popülerliğini kanıtlıyor. Weathertech yer paspasları (135.000 / ay), özel araba paspasları (8.100 / ay) ve lastik araba paspasları (8.100 / ay) için yeni arama ilgisi ortaya çıkıyor. 

Araç içi

8. Kitaplıklar ve ayakta duran raflar

Küresel sipariş büyümesi (YOY): % 106,7
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 80,6
En iyi ülke: İngiltere 🇬🇧

Son aylarda kitaplıklar ve raflar için satışlarda artan bir trend var. İnsanlar evde daha fazla zaman geçiriyor ve yaşam alanlarını güzelleştirmek istiyor.

“Kitaplıklar” terimi ayda 301.100 arama üretir ve “kapılı kitaplıklar” ve “masif ahşap kitaplıklar” gibi ilgili anahtar kelimeler sırasıyla ayda 33.100 ve 9.900 aramaya ulaşır. 

Kitaplık

9. Kitap Ayracı

Küresel sipariş büyümesi (YOY): % 109,1
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 108,2
En iyi ülke: Birleşik Krallık 🇬🇧 

Kitap temamıza ayak uydurarak, bu listedeki bir sonraki trend ürün kitap ayracıdır. Kitap ayracı, bir dizi kitabı dik konumda tutmak için kullanılan ağır nesnelerdir. Müşterilerin ev kitaplıklarını renklendirmeleri ve yerlerini biraz daha ev gibi yapmaları için harika bir yoldur. 

Kitap ayracı tüm şekil ve boyutlarda gelir:

 • Kelimeler ve metin
 • Efsanevi yaratıklar
 • Yapılar ve binalar
 • Büyük kristaller
 • Soyut şekiller
 • Heykeller

Ayrıca taş, demir, metal, ahşap ve diğer ağır şeyler gibi farklı malzeme türlerinde gelirler. 

Kitap ayracı

10. Geçici dövmeler

Küresel sipariş büyümesi (YOY): % 26,9
Bu ürünü satan küresel mağaza büyümesi (YOY): % 93,4
En iyi ülke: Birleşik Krallık 🇬🇧

Geçici dövmeler, cildinize kısa süreli uygulayabileceğiniz dekoratif görüntülerdir. Birçok dövme dükkânını kapatan koronavirüs salgınıyla insanlar yeni bir sanat formu olarak gerçekçi kına benzeri mürekkebe yöneliyor. 

Genç nesil bu kültürel değişimi dövmelere doğru yönlendiriyor – artık ünlüler, yaratıcı yönetmenler, müzisyenler ve sanatçılar için moda bir varlık haline geliyorlar. Geçici meslektaşları, insanlara ömür boyu taahhüt olmaksızın dövmelerin tarzlarına nasıl uyduğunu görme şansı veriyor.

Geçici dövmeler

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

Bir yanıt yazın