2021’den itibaren Dropship’e En İyi Toptan Dropshipping Tedarikçileri

The-Top-Wholesale-Dropshipping-Suppliers-To-Dropship-From-In-2021

Dropshipping birkaç yıldır piyasada, ancak çoğu insan için hala bilinmiyor. Çoğu insan hala bu terime aşina değil ve muhtemelen asla olmayacak.

Benzer bir şekilde, toptancılardan stoksuz satış, e-ticaret sahnesi için nispeten yenidir ve çoğu stoksuz satış şirketi, toptan satışın anlamını bilmiyor. Google Trends’e hızlı bir bakış, bu yıl konuya olan ilginin arttığını gösteriyor, ancak hala çoğu kişi tarafından bilinmiyor ve potansiyeline ulaşmaktan çok uzak:

toptan satış dropshipping tedarikçileri google'da trend

Bu yazımızda stoksuz satış ile toptancıları birleştirme konusunu ele alacağız. Ayrıca bugün hangi tam stoksuz satış tedarikçileriyle çalışmaya başlayabileceğinizi ve rekabette oyununuzu ilerletmek için daha değerli ipuçlarını öğreneceksiniz.

Toptancı Tedarikçi nedir?

Bir toptancı tedarikçisi (‘toptancı’ olarak da bilinir) perakendecilere yüksek miktarlarda (toplu) satan ve daha sonra son tüketiciye satan bir distribütördür. Genellikle toptancılar, ürünlerinin minimum sipariş miktarları (MOQ) yüksek olduğundan tüketicilere doğrudan satış yapmazlar.

E-ticaret dropshipping dünyasında, sadece bir birim satın alırken bile toptancılardan toptan fiyatlarla satın alma avantajından yararlanabilirsiniz. 

Toptan Tedarikçiler ile Perakende Tedarikçiler Arasındaki Fark Nedir?

Fiziksel bir mağazadan bir dizüstü bilgisayar satın aldığınızda, bu mağaza perakendeci olur. Perakendeci, toptancı / distribütörden daha fazla stok satın alır. Toptancılar / distribütörler en büyük miktarda stoka sahipken, perakendeciler daha az miktarda stok tutmaktadır. 

Başarılı toptancılar, talebi karşılamak için dünyanın her yerinde depolara sahip olabilir. Öte yandan, perakendeciler, envanterleri için çok daha küçük depolama alanı olan fiziksel mağazalardır.

Bir dropshipper, ürünlerini tedarik etmek için toptancı tedarikçilerini kullandığında, tedarik zincirinin önünde duran aracıları atlıyorlar. Bu nedenle, fiyatlar daha düşüktür ve pazara daha agresif bir erişim sağlar.

Amazon Toptancı Bir Tedarikçi mi?

Amazon, kendi envanterini daha ucuz kaynaklardan (AliExpress gibi) satın alan satıcılarla (perakendeciler) dolu bir çevrimiçi perakendecidir.

Toptancı, perakendecilerin ürünleri kimden aldığıdır. Öyleyse dünyanın her yerinde depoları olduğu gerçeğinin sizi şaşırtmasına izin vermeyin.

eBay, Toptan Tedarikçilerden Dropshipping’i Destekliyor

Ürünler yalnızca toptancılardan daha ucuza gelmekle kalmaz, aynı zamanda daha da iyi gelir – eBay, toptancılardan dropshipping’i destekler ! Böylece endişelerinizi geride bırakabilir ve programa katılabilirsiniz.

Ebay’in ana endişesi, alıcıların ürünlerini zamanında almaları ve satın aldıklarından genel olarak memnun olmalarıdır. Alıcı memnuniyeti eBay’in bir numaralı önceliğidir. Bu nedenle, e-ticaret işinizin uzun vadeli sağlığı için her zaman birinci sınıf müşteri hizmetlerine öncelik vermelisiniz.

Toptan Dropshipping Tedarikçiler

Artık toptan stoksuz satışın önemini anladığınıza göre, birlikte çalışmak için en çok tavsiye edilen tedarikçilere geçelim. Bunların hepsinin% 100 toptan tedarikçiler olmadığını, ancak eBay’in onları desteklediğini ve bizim istediğimiz de bu olduğunu unutmayın.

1. Costway

sahil yolu toptancılığı

Toptancı olmasalar da , Costway , toptan eşya fiyatları ile stoksuz satış dostu bir platformdur. Sizin gibi dropshipper’ları, dünyanın her yerinden (ABD, İngiltere, DE, IT, CA, ES, FR) açık pazar yerleri ile açık kollarla karşılarlar.

Farklı kategorilerdeki binlerce ürün, hızlı ve ücretsiz kargo, 90 günlük iade, harika müşteri hizmetleri, markasız ambalaj ve daha fazlasıyla Costway, birlikte çalışmak için en çok tavsiye edilen stoksuz satış tedarikçilerinden biridir. 

Ayrıca, AutoDS’in Costway ile bir stoksuz satış anlaşması vardır ve tüm siparişlerinizde size ek% 3 indirim sağlar . Ve başarısı nedeniyle, bu ortaklık indirimi daha fazla pazara yayıldı, böylece ABD dışındaki pazarlarda daha yüksek kar elde edebilirsiniz.

Ek olarak, dropship sözleşmesi ile birlikte, ürünlerini dağıtmak için resmi bir yetki belgesi alacaksınız. Bu nedenle, herhangi biri sizden bir tedarikçi sözleşmesi isterse, onlara Costway ile olan ortaklık sözleşmenizi gösterebilirsiniz.

toptan dropshipping yapmak için certificat

Bu stoksuz satış dostu tedarikçiyle çalışma hakkında daha fazla bilgi için , sizi yolunuza koyacak Costway Tam Genel Bakış kılavuzuna göz atın.

2. Banggood

bir perakendeci ve toptancı tedarikçisi olarak banggood'un avantajları

Banggood , aralarından seçim yapabileceğiniz yüz binlerce ürünün bulunduğu küresel bir perakende pazar yeri e-ticaret web sitesidir. Her iki dünyanın da avantajlarından – hızlı sevkiyat ve düşük fiyatlar – yararlanmak için stoklarını hem ABD hem de Çin depolarında tutuyorlar.

Ek olarak, dropshipper’ı severler ve desteklerler. Bu nedenle, sıcak satıcıları ve yeni trendleri analiz edebileceğiniz bir nakliye merkezi var. VIP dropshippers ayrıca , satın alımlarında % 20’ye varan ek indirimlerden yararlanabilir , ancak önce belirli bir eşiğe ulaşmanız gerekir. 

Ama endişelenmeyin – Banggood’un dropship merkezine nasıl kaydolabileceğiniz ve anında VIP Seviyesini nasıl alacağınız konusunda sizi ele aldık ! Artık VIP seviyesinin hemen tadını çıkarabilir ve başlangıçtan itibaren daha yüksek karlar elde edebilirsiniz. 

Markasız ambalajdan bahsetmiş miydik? Müşterileriniz ürünü nereden satın aldığınızı asla bilemez, bu da stoksuz satış dostu platformlarla çalışırken avantajlıdır.

Bu tedarikçi ile stoksuz satış hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız , Banggood ile nasıl çalışılacağına ilişkin tam genel bakışı okuyun . 

3. Chinabrands

Birden fazla dropshipping toptancı tedarikçisi olan chinabrands

Chinabrands , dünya çapında 40’tan fazla depoya yayılmış yüz binlerce ürüne sahip, onlara daha hızlı nakliye süreleri için güçlü bir avantaj sağlayan muazzam bir toptancı / distribütördür . İşleri, başarıyı karşılıklı olarak faydalı kılmak için sizin gibi dropshipper’lara dayanır. 

Chinabrands ile ortak olmamızın nedenlerinden biri de budur . Karşılıklı ilişki, onlardan bir stoksuz satış anlaşması almanıza olanak tanır . Bu nedenle, herhangi biri tedarikçi anlaşmalarının kanıtı isterse, onlara Chinabrands ile anlaşmanızı gösterebilirsiniz.

Ayrıca Chinabrands, paketlerinizi markasız ambalajlarda mutlu bir şekilde gönderir. Yani müşterileriniz pakette şirket logosunu görmeyecek ve sizi endişeden kurtaracaktır.

Check out Chinabrands ile çalışmak nasıl tam bakış ve dropshipping tedarikçiler listenize bu eşsiz toptancı ekleyin.

4. AliExpress

Aliexpress birçok toptan dropshipping tedarikçisi içeren

AliExpress , dünyanın en büyük e-ticaret toptan dropshipping tedarikçilerinden biri olan Alibaba tarafından oluşturulan bir perakende çevrimiçi pazar yeridir. Dropshipping ile ilgilenen hemen hemen herkes AliExpress’i bilir, çünkü düşük fiyatları ve geniş ürün yelpazesi nedeniyle başlarken en çok kullanılan dropshipping tedarikçilerinden biridir.

Aklınıza gelebilecek her kategoride binlerce ürüne sahip olmalarının yanı sıra ABD, Çin, Rusya vb. De depoları bulunmaktadır. Bu sayede bir ürün satın almadan önce teslimat yerine en yakın depoyu seçebilirsiniz. daha hızlı nakliye süreleri için.

Ama bu en iyi kısım değil. En yeni, en çok satan ve en trend ürünleri bulabileceğiniz AliExpress Dropshipping Merkezi ile tanışın . Tüm kategorilerdeki tüm ürünlerinden derin analiz araçlarıyla pazar araştırması yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bu tam genel bakışta ve AliExpress’ten nasıl teslimat yapılacağına dair kılavuzda bu tedarikçiyle başarılı olma hakkında daha fazla bilgi edinin .

Son Olarak

Toptancı tedarikçilerinden yapılan dropshipping, daha düşük fiyatlar ve eBay’den toptancı tedarikçilerinden dropship’e kadar tam destek dahil olmak üzere çeşitli avantajlara sahiptir. eBay, bunun yasal bir iş modeli olduğunu anlıyor. 

Ama en önemlisi, eBay’in müşterileri (alıcılarınız) mutlu olduğu sürece mutlu olurlar ve desteklerini göstermeye devam edeceklerdir. Müşteri hizmetlerini listenin en üstünde tutmayı unutmayın. Her şeyden önce her zaman müşterilerinizle ilgilenin. 

Yukarıdaki farklı tedarikçilerden bilgi alın, onlarla nasıl çalışılacağına dair kılavuzları okuyun, stoksuz satış anlaşmalarınızı alın ve çevrimiçi stoksuz satış imparatorluğunuzu büyütme yoluna çıkın!

Bir yanıt yazın