Bir PayPal Hesabını eBay’e Nasıl Bağlarsınız?

PayPal, etrafındaki en popüler ödeme yöntemlerinden biridir, bu nedenle işinizi yepyeni bir kitleye açmak için paypal hesabınızı eBay’e bağlamanız çok önemlidir. PayPal’ı ödeme seçeneklerinizden biri olarak kullanmak, işletmenizi her yıl Birleşik Krallık’ta PayPal kullanan 20 milyonun üzerinde aktif müşteriye sunar.

PayPal’ınızı eBay hesabınıza bağlamak, eBay’de yaptığınız satın alma işlemleri için ödeme yapmanızı sağlar. Ancak daha da önemlisi, müşterilerinizden PayPal ödemelerini kabul etmenize olanak tanır. Bu ödeme yöntemi, yüksek güvenlik seviyesi ve kullanım kolaylığı nedeniyle özellikle popülerdir. PayPal’ı bir işletme olarak kullanmak çevrimiçi satışları artırabilir ve eBay’de daha yüksek profilli ürünleri listelemek için ağ geçidini açar.

eBay Ticari Hesabınızı kurmak için PayPal’ı kullanın

Bu yaklaşım, eBay işletme hesabınızı kurmak için PayPal hesabınızı kullanmanıza olanak tanır . eBay hesabınızı bir işletme olarak kurduğunuzda, ödeme ayrıntılarını sağlamanız istenecektir. Daha sonra oradan ödeme yönteminiz olarak PayPal’ı seçebilirsiniz.

ebay'e paypal hesabı bağlama

Bir PayPal Hesabını Mevcut Bir eBay Hesabına Nasıl Bağlanırsınız?

İkinci seçenek, eBay’de oturum açtıktan sonra PayPal ve eBay hesaplarınızı bağlamaktır.

  1. eBay satıcı hesabınıza giriş yapın ve My eBay’e gidin.
  2. Hesap sekmesinde, PayPal Hesabı bağlantısını tıklayın.
  3. PayPal Hesabımı Bağla düğmesini tıklayın. Hesaplarınızı bağlamayı tamamlamak için PayPal’da oturum açmanız istenecektir.
  4. Henüz bir PayPal hesabınız yoksa, bunun yerine Kaydol düğmesini tıklayabilirsiniz.
ebay'e paypal hesabı bağlama

Hangi PayPal hesabının eBay’e bağlı olduğunu nasıl bilebilirim?

ebay'e paypal hesabı bağlama

Zaten eBay’e bağlı bir PayPal hesabınız varsa ancak bunun hangi hesap olduğunu hatırlamıyorsanız, My Ebay’e giderek öğrenebilirsiniz. Hesap sekmesinde PayPal Hesabı’na tıklayın ve kendinizi PayPal hesap bilgilerinin en üstte olduğu bir ekranda bulmalısınız. İlk seçeneğe tıklamak, “PayPal hesap özetinize bakın” sizi bağlı PayPal hesabınıza götürecektir.

PayPal Hesabınızı doğrulayın

Son adım olarak PayPal hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, hem eBay hem de PayPal ile kimliğinizi onayladığınız ve gönderme ve çekme limitlerinizi yükseltmenize izin vereceğiniz anlamına gelir. PayPal hesabınızı doğrulamak, uluslararası satış yapmanıza da olanak tanır.

Hesabınızı doğrulamak için PayPal’da oturum açmanız ve profilinizi tamamlamak için Özet sayfanızdaki talimatları izlemeniz gerekir. Profiliniz %100 olduğu anda tamamen doğrulanmış olursunuz.

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Payoneeri Paypala baglama 2020. Payoneeri Paypala Nasil link edilir ? Paypal Cozumu

Bir yanıt yazın