Çevrimiçi Satılacak En İyi 20 Dropshipping Ürünü

1. Açıklama sloganı tişörtleri

Tişörtler günlük gardıropların olmazsa olmazıdır ve stoksuz satış yapanlar için sağlam bir ürün seçeneğidir. Ayrıca, mevcut işletmelerin gelirlerini artırmaları için harika bir seçenektir. Örneğin, bir sağlık ve zindelik mağazası, “Avokadoları seviyorum” yazan organik pamuklu tişörtleri dropshipping yapabilir. Tüccarlar, çok çeşitli tişörtler için stoksuz satış platformlarına göz atabilir veya talep üzerine baskıyı kullanarak kendi benzersiz tasarımlarını oluşturabilir.

2. Spor giyim

Atletlerden spor sütyenlerine ve tozluklara kadar atletik ürünler birkaç yıldır trend oluyor. Sadece rahat bir dinlenme kıyafeti isteyen, atletizmden biraz daha fazla boş zaman geçirmek isteyen alışverişçiler arasında bile.

3. Şapkalar

Beyzbol şapkaları, yünlü şapkalar, gevşek plaj şapkaları, kova şapkalar… liste sonsuzdur. Herhangi bir giyilebilir giysi satmak söz konusu olduğunda, mevsimselliği ve hedef pazarınızı göz önünde bulundurmak akıllıca olacaktır. Soğuk bir iklimde yaşıyorsanız ve yerel bir pazara odaklanmak istiyorsanız, müşterinizin ihtiyaçlarını karşılayacak pratik seçenekleri seçin. Yıl boyunca güneş alan bir yerde yaşıyorsanız, geniş kenarlı koruyucu şapkaların en çok satanlarınız olması daha olasıdır.

4. Hijyen ürünleri

Pandemi nedeniyle sağlık ve hijyenin korunmasına artan bir odaklanma ile temizlik, güvenlik ve sanitasyon ürünleri her zamankinden daha popüler. El dezenfektanı jeli, N95 yüz maskeleri ve çok sayıda renkli ve modaya uygun yüz maskesi seçenekleri gibi bu kategoride öne çıkan birkaç ürün var. Ocak-Mayıs 2021 arasında yüz maskeleri, en çok satan 10 ürün arasında yer almaya devam etti. Popülaritesi artan yenilikçi bir ürün, anahtarlığınızda tutabileceğiniz ve kapı ve dolapları açmak için kullanabileceğiniz, doğrudan kulplara dokunma ihtiyacını ortadan kaldıran bir cihaz olan dokunmatik kapı açıcıdır.

5. Su şişeleri

Zaman ve hacim işaretli su şişeleri. Sosyal medyanın her yerinde ünlülerin ve influencerların olmazsa olmaz aksesuarı haline gelen bu ürünler yadsınamaz bir trend başlattı. Su şişeleri, insanların gün boyunca su tüketimlerini takip etmelerini kolaylaştırmak için şişeye zaman göstergeleri ekleyerek insanları daha fazla su içmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır. Ürünün bazı sürümleri Amazon’da 16.000’den fazla inceleme aldı ve bu da onu sıcak bir ürün haline getirdi.

Su alımını ölçmek için üzerinde işaretler bulunan renkli bir Su şişesinin resmi

6. Yoga ekipmanları

Antrenmanları daha keyifli hale getirecek uygun fiyatlı ürünlerle gelişen ev fitness pazarını hedefleyin. Eller yukarı 2020’de yogaya kimler girdi? Dropshipper’lar, yoga matlarından kayışlar, bloklar, mat taşıyıcılar ve tozluklar gibi aksesuarlara kadar, yogi özentileri için inanılmaz bir donanım yelpazesi sunar. Genellikle parlak ve göz alıcıdırlar, herhangi bir spor ve sağlıklı yaşam mağazasına harika bir katkı sağlarlar.

7. Duvar sanatı

Pandemi sırasında, çoğumuz kendimizi evde daha fazla zaman geçirirken buldu ve bu da çevremizi çeki düzen verme dürtüsüne yol açtı. Hafta sonu yapacak başka bir şey olmayınca ev tadilatı popüler bir hobi haline geldi. Sonuç olarak, duvar sanatı gibi ev dekorasyonu ürünlerinin satışları hızla arttı. Sloganlı baskılardan ahşap tabelalara ve metal asmalara kadar bu kategori hala güçleniyor.

8. Ofis aksesuarları

Evden çalışmanın yeni normalin bir parçası olmasıyla birlikte, boş yatak odalarından mutfak masalarına kadar birçok insanın evi artık ofisleri gibi ikiye katlanıyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde çalışanlar, kurulumlarını daha işlevsel ve rahat hale getirmeye yardımcı olacak öğelere yatırım yapmaya devam ediyor. Sonuç olarak, ofis koltukları, masalar, ergonomik destekler, dizüstü bilgisayar sehpaları ve kırtasiye malzemeleri gibi ürünler hala trend.

9. Bebek malzemeleri

Temel ihtiyaçlarınızı satmak istiyorsanız, bebek bezleri ve bebek bezleri gibi geçmiş ürünlere bakamazsınız. Anne babalar her yıl bunlardan yüzlercesini yaşıyor. Öne çıkmak ve satışlarınızı artırmaya yardımcı olmak için bu pazardaki belirli bir nişe hitap etmeyi de düşünebilirsiniz. Organik ve geri dönüştürülebilir bebek bezleri veya yeniden kullanılabilir bez bebek bezleri satmayı düşünebilirsiniz. Bu çevre dostu seçeneklerin popülaritesi her yıl artıyor. Modalyst’te, belirli bir yeniden kullanılabilir bebek bezi ek markası, 1300’den fazla inceleme ile 4,7 puan aldı. Kararlarınızı yönlendirmek için ürün derecelendirmelerini kullanın veya kendiniz görmek için numune satın alın.

10. Çocuk giyim ve aksesuarları

Çocuklar ve bebekler hakkında bildiğimiz bir şey varsa, o da bu küçük insanların çok fazla giysiye ihtiyacı olduğudur. Tulumlardan önlüklere ve daha fazlasına kadar, stoksuz satış tedarikçilerinin aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ürün vardır. Özel basılı ürünler sunarak çevrimiçi mağazanıza benzersiz bir öğe ekleyin ve bunları Printful ve Printify gibi stoksuz satış şirketlerini kullanarak talep üzerine satabilirsiniz.

Bebek tulumları ve bebek askı taşıyıcısının resmi

11. Bebek taşıyıcıları ve bebek çantaları

Her yerde ebeveynler, bir bebek aksesuarı takacaksanız, onu modaya uygun bir aksesuar yapın sonucuna varmışlardır. Anneler ve babalar her yerde bebeklerini yakın tutan ve ellerini serbest bırakan askılar ve bebek taşıyıcıları takıyorlar. Benzer şekilde, bebek bezleri ve ıslak mendillerle doldurulmuş temel bebek çantası hem işlevsel hem de giyilebilir olmalıdır. Parlak renkler, eğlenceli baskılar veya şık nötrler arasından seçim yapın.

12. Bebek oyuncakları

Çorabın düşünülmesi gereken bir başka harika çocuk ürün yelpazesi de eğitici oyuncaklar ve öğrenme cihazlarıdır. Ebeveynler ve çocuklar için satın alan kişiler genellikle bu ek satın alma teşvikinden yararlanır. Bir ton düşük ve yüksek teknoloji seçeneği var. Çocuklar için “kıpır kıpır” ve “popits” gibi oyuncak çılgınlıkları sık sık ortaya çıktığından ve pazarı kasıp kavurabileceğinden, trendleri takip etmek de yararlıdır.

13. Resim çerçeveleri

Resim çerçeveleri, doğum günleri, yıl dönümleri veya özel günler için harika bir hediye seçeneğidir. Çevrimiçi mağazanızın hediye satın alma pazarını hedeflemesini istiyorsanız, klasikten dekoratife kadar çeşitli güzel resim çerçeveleri sunun ve alışveriş yapanları bu kolay satın alma işlemini gerçekleştirmeye ikna edin. Kim bilir, kendileri için arabaya bir tane bile atabilirler.

14. Düğün aksesuarları

Düğün pazarı her zaman kazançlı olmuştur, ancak bu günlerde Instagram gibi görüntü tabanlı sosyal medya uygulamaları, bir hikaye anlatmaya yardımcı olan eğlenceli düğün aksesuarları için yepyeni bir pazar açtı. Gelin ve damat için giyilebilir hediyelerden, örneğin “Bayan olmak” kelimesiyle giyilen bornozlar, terlikler ve hatta bikiniler – düğün hediyeleri, ziyaretçi defterleri ve tabelalara kadar, stoklanacak potansiyel ürünlerin listesi görünüşte sonsuzdur.

15. Kişiselleştirilmiş kupalar

Eğlenceli kupalar veya seyahat kupaları, özellikle her zaman sıcak bir içecek yudumlayan arkadaş, aile üyesi veya iş arkadaşı söz konusu olduğunda, her zaman kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Binlerce eğlenceli, slogan baskılı kupa arasından seçim yapın veya kendi sloganlarınızı hayata geçirmek için talep üzerine baskı kullanın. Mağazanızın hedef kitlesini (oyuncular, kodlayıcılar, spor hayranları) düşünün ve kupa teklifinizi onlara göre düzenleyin. İnsanlar, kişiliklerini gösteren bir kupanın etrafında dolaşmayı severler.

Beyaz bir kupa resmi ve üzerine yazdırılması önerilen tasarımlar

16. Evcil hayvan gereksinimleri

Günümüzün evcil hayvanları ailenin bir parçasıdır, bu nedenle hayvan bakımı, stoksuz satış için çok uygun harika ürünlerle yaygın olarak popüler ve büyüyen bir pazardır. Hayvan bakım ürünleri de çoğunlukla dayanıklıdır, bu nedenle uzun bir nakliye sürecinden kurtulmak için mükemmel adaylardır. Neden mağazanızı her evcil hayvan sahibinin ihtiyaçları için gidilecek bir yer olarak konumlandırmıyorsunuz? Dropshipping tedarikçileri, koşum takımları, yakalar, su şişeleri, yemek kapları, çöp tepsileri ve çok daha fazlasına kadar her şeye sahiptir. Her bir stoksuz satış şirketinin neler sunabileceğini inceleyin ve alışveriş yapanların yeniden satın alma olasılığı yüksek günlük evcil hayvan temellerini sunan bir dizi öğeyi seçin.

17. Evcil hayvan yatakları

Tüylü arkadaşları için en iyisini isteyen sevgi dolu evcil hayvan sahipleri, evcil hayvan bakımının popülaritesinde bir artışa neden oldu. En popüler öğelerden biri? Evcil hayvan yatakları. Biz insanlar rahat yataklarda uyuyabiliyorsak, evcil hayvanlarımız neden uyumasın? Pratikten çılgına (arama: prenses köpek yatağı) kadar geniş bir yelpazedeki yataklar karşısında şaşırmaya hazırlanın ve geniş bir pazara veya daha hedefli bir nişe hitap eden ürünleri seçin.

Pembe tüylü bir evcil hayvan yatağında bir köpek yavrusu ve kedi yavrusu sevimli görüntüsü

18. Evcil hayvan oyuncakları

Evcil hayvan sahipleri olarak, evcil hayvanlarımızın mutlu olmasını, eğlenmesini ve bazen de yeni satın aldığımız yüksek düzeyde çiğnenebilir spor ayakkabılardan dikkatlerinin dağılmasını istiyoruz. Binlerce tüylü oyuncak, gıcırtılı çiğneme çubuğu ve etkileşimli oyuncak arasından seçim yapın. Kelimenin tam anlamıyla her tür evcil hayvan için bir şeyler var. Evcil hayvan oyuncakları, alışveriş yapanların sepetlerine eklemeleri için kolay bir seçenek olabileceği ve hedef kitlenize bağlı olarak farklı fiyat noktalarında çeşitli ürünler sunabileceğiniz için envantere mükemmel bir katkı sağlar.

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Ebay profesyonel satıcı nasıl olunur? Shopify ücretli mi şirket açmadan dropshipping Yasal mi 2022 ?

https://www.youtube.com/watch?v=Sapp4kBxy24

Bir yanıt yazın