Cj Dropshipping – Tam Genel Bakış ve Bu Tedarikçiyle Nasıl Çalışılır?

CJ Dropshipping , son yıllarda kendisini genişleterek hızla Çin’in önde gelen dropshipping tedarikçisi haline geldi . 

Sattığınız ürün veya ürün kategorisi ne olursa olsun, CJ Dropshipping kesinlikle aradığınız şeyi sağlayacaktır.

Ek olarak, çoklu stoksuz satış entegrasyon araçları, onları oyunda önde tutar. Kullanıcı dostu olma özelliği onların işidir! 

Bunların hepsi yeterli değilse, özel talep üzerine baskı ve beyaz etiket hizmetleri sunarlar. Esnek, güvenilir ve kazançlı, bu lider stoksuz satış platformunu tanımlamak için en iyi kullanılan kelimelerdir . 

CJDropshipping’den Dropshipping Yapmanın Faydaları

Çok Çeşitli Ürünler 

Ürün çeşitliliği 

CJ Dropshipping, yüzlerce fabrika ve tedarikçi ile işbirliği yapmaktadır . Bu, tüm olası kategorilerden muazzam bir ürün yelpazesine sahip olduğunuz anlamına gelir. 

Tonlarca farklı tedarikçi ile aradığınız herhangi bir niş için ürün bulabilirsiniz. Bu kadar geniş seçeneklerle çalışmak , rekabetinizi de önemli ölçüde düşürür . 

Ücretsiz ABD Depo Envanteri

ABD Depo Envanteri

CJDropshipping, alıcılarınıza ücretsiz olarak hızlı, güvenli ve güvenilir teslimat sağlamak için ABD depo yerine getirme merkezleri sunar ! Bu, stoksuz satış sırasında çok önemlidir ve büyük bir avantajdır. 

ABD içinde depolama ve nakliye ile harika ürünler ve inanılmaz rekabetçi fiyatlar elde edersiniz . Çin’den 30 günlük gönderim yok! 

Ürünler, siparişleri aynı gün işleyebilmeleri için önceden stoklanmıştır. ABD’deki depolarından 2-5 gün içinde USPS ile gönderiliyorlar . Ödemeniz gereken tek şey nakliye ücretidir. Nakliye masraflarını hesaplamak için burayı tıklayın . 

Güvenilir Müşteri Desteği 

Dropshipping Müşteri Desteği

İyi hizmet almak her zaman bir endişe kaynağıdır. Kötü olduğunda, işinize gerçekten zarar verebilir ve iyi hizmet sağlama yeteneğinize de karışabilir. 

İyi olduğunda harika! CJ Dropshipping, hızlı ve kolay mükemmel hizmetiyle tanınır. Onlar konum 24/7 ve üzerine 5 puan üzerinden mükemmel bir 4,9 var TrustPilot . 

Kaynak Bulma ve Müzakere

stoksuz satış pazarlığı

CJDropshipping ile çalışmanın en büyük avantajlarından biri, istek başına size ÜCRETSİZ ürün tedarik etme seçeneği sunmaktır . Bu biraz şuna benzer: 

Aradığınız bir ürün varsa ve bunlar aracılığıyla bulamıyorsanız, CJ APP’ye bir kaynak talebi gönderin ve teklifi 24 iş saati içinde alacaksınız. Bu, işi sizin için yaptıkları ve size zaman kazandırdıkları anlamına gelir . 

Ek olarak, başka bir yerde bulurlarsa, diğer teklifle eşleşecek veya hatta onu geçeceklerdir. Yani, iyi bir anlaşma elde edersiniz, rekabetçi bir fiyat sunabilirsiniz ve iyi bir kar marjı elde etmeye hazırsınız . 

Birkaç Ürün – Bir Paket

ürün sepeti çevrimiçi satıcı

Sıradaki bu bir cankurtaran! Bu güçlük yaygındır ve CJ Dropshipping bu baş ağrısını ortadan kaldırarak kendini aştı. Bu kadar büyük bir ürün kataloğuna sahip bir tedarikçiden birden fazla ürünü stoksuz olarak satarken , bir alıcının birden fazla ürün satın alması büyük bir rahatsızlıktır. 

Neden? Kullandığınız hemen hemen her tedarikçi sitesinde olduğu için, bu, ürünlerin ayrı ayrı paketleneceği ve farklı zamanlarda gönderileceği anlamına gelir, bu da onların da farklı günlerde alıcınıza ulaşmasına neden olur. 

CJ Dropshipping ile, tüm ürünler aynı pakette gönderileceği için artık sorun değil . Ayrı paketler ve alıcılar için farklı varış tarihleri ​​hakkında endişelenmenize gerek yok. 

Beyaz Etiket – Markalama 

markalaşma dropshippers

Bu çok büyük bir avantaj! CJ Dropshipping, onlardan düşürdüğünüz ürünler için ambalajı markalama seçeneği sunar . 

Bu, yalnızca genel rastgele paketleme yerine, alıcılarınızın satın alırken güzel bir şekilde dekore edilmiş ve markalı ambalajlar alabileceği anlamına gelir . 

Bu, marka bilinirliğinizi artırmanın ve stoksuz satış mağazanızı başka bir mağazadan markalı bir işletmeye taşımanın anahtarıdır . Özelleştirme uzun bir yol kat edebilir ve işinizi son derece zorlayabilir, bu yüzden kesinlikle buna bakın. 

İade Politikaları

iade politikası çevrimiçi mağaza

CJ Dropshipping’in hizmeti her yerde harika. İade süreçleri söz konusu olduğunda bu durum farklı değil . CJ Dropshipping , ürün alıcıya hasar görmüşse tam bir geri ödeme veya ürün değişimi teklif eder . 

Aynısı, belirtilen nakliye süresi içinde teslim alınmayan bir ürün için de yapılabilir. Ürün iadeleri için ödeme yapmak veya iade ücretlerini alıcınızın masrafı üzerinden almak size kalmıştır. 

Her durumda, müşterileriniz için açıkça anlaşılabilmesi için bunu işletme iade politikalarınızda belirttiğinizden emin olun. İadelerle ilgili her şeyi buradan öğrenin . 

Binlerce Ürün İçin Talep Üzerine Baskı 

talep üzerine baskı

CJ Dropshiping’in sağladığı bir sonraki “özellik”, hayranların favorisi. Talep üzerine baskı yükselişte ve şimdi bunun için mükemmel bir siteye sahipsiniz. 

Sen olabilir özel tasarım ürünleri satan kendi ile dropshipping deposunda Printful baskı-on-demand çözümü . Binlerce basılabilir ürün desteklenmektedir. Tasarımlarınızı hayata geçirin ve / veya alıcılarınıza tasarım çözümleri sunun . 

Mağazanız İçin Profesyonel Videolar ve Görüntüler  

Profesyonel Video Görüntüleri

Son fakat en az değil, bilinen bir dropshipper sorununa başka bir mükemmel çözümümüz var. Bir dropshipper olarak, kendi stoğunuzu tutmadığınız için, bazen iyi videolar ve resimler elde etmek zor olabilir. 

Mesajınızı kitleye ulaştırmak için ürünlerinizin harika videolara ihtiyacı var. Ayrıca, harika ürün resimleri ve videoları size daha fazla satış sağlar. CJDropshipping bunu sizin için yerine getirebilir. 

Şunları yapabilirsiniz mesaj tedarikçisi doğrudan ve hatta öğenin görüntüler için belirli bir arka plan rengi isteyin. Mağazanızda kullanmanız için bunları size göndermekten çok mutlu olacaklar. Rakiplerinizin önüne geçin ve alıcıları çekin!

Ürün Bulma

Ürün Dropshipping Bulma

Artık CJ Dropshipping ile stoksuz satışın genel özelliklerini bildiğinize göre , sürecin en önemli adımlarından birine geçelim . Dünya çapında 30 depo ile satılacak sıcak ürünleri bulmak kolaylaştı . 

Ayrıca, her birinin içinde bol miktarda ürün bulunan 13 kategoriden oluşan muazzam bir seçim, bir sonraki en çok satanları bulmanıza yardımcı olacaktır. Ek olarak, düşük fiyatlar büyük kar marjları sağlar ve rakiplerinizi gölgede bırakmanıza yardımcı olur. Bu üçünü bir araya getirin ve mükemmel bir tedarikçiniz olsun. 

Depolar 

dropshipping depoları

ABD’ye stoksuz ürün gönderiyorsanız, bir ziyafet içindesiniz. ABD depoları sizin için ücretsizdir . Bu, hızlı nakliye sürelerine izin verir. Başka ülkelere satış yapıyorsanız endişelenmeyin. 

CJ Dropshipping’in depo sunduğu ülkeler şunlardır: Çin, Tayland, Almanya, Avustralya, İngiltere, Kanada, İspanya, Yeni Zelanda, İtalya, Şili, Endonezya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Uganda, Romanya, Pakistan, Japonya, Meksika, Hindistan, Brezilya , Rusya, Singapur, Malezya, Vietnam, Filipinler, Laos, Kamboçya, Suudi Arabistan ve BAE. 

Kısacası, kime ve nereye satış yaparsanız yapın, koruma altındasınız . 

Fiyat:%

onlien alış veriş fiyatları

Çinli tedarikçilerde düşük fiyatlar bekleniyor , ancak CJ Dropshipping klasik Çin tedarikçiniz olmadığı için insanlar genellikle unutuyor. Harika fiyatları, sanki AliExpress veya Chinabrands’a dönmüş gibi hissetmenizi sağlar. 

CJ Dropshipping ile paranızın karşılığını ve çok daha fazlasını alırsınız. Onların özellikleri ve çepeçevre hizmetler Çinli tedarikçilerin listesinin en üstündeki asmak. 

Ürün Tipleri 

ürün türleri çevrimiçi mağaza

Ürünlere gelince, sadece iyi fırsatlar garanti etmekle kalmaz , bu kadar büyük bir katalogdan ürün seçmek büyük bir avantajdır . Bilgisayar ve ofis, çantalar ve ayakkabılar, mücevherler ve saatler, sağlık ve güzellik, ev ve bahçe ve aralarından seçim yapabileceğiniz 8 kategori daha. 

Her kategoriden ürünlerle dolu bir genel mağazaya veya 8 kategoriden sadece 1’inden çok sayıda ürün içeren bir niş mağazaya sahip olabilirsiniz. Aradığınız ne olursa olsun, CJ Dropshipping’de bulma şansınız var. 

Mağazanıza Ürün İthali

ABD – Çin İthalatı

cj dropshipping

CJ Dropshipping’den satmak üzere bir ürün seçerken, ” Gönderen ” seçeneğini göreceksiniz . ABD veya Çin’e tıklamanız gereken bir açılır menüye sahip olacaksınız.

Yalnızca ABD’deki depolardan ürün seçmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Basitçe filtre üst menüde ABD Depo tıklayarak, ve tüm ürün seçeneklerini göreceksiniz.

Toplayın ve Uygulayın 

Evet millet, işte karşınızda – CJ Dropshipping kullanarak stoksuz satış için nihai kılavuz. Bu makalenin size yardımcı olduğunu içtenlikle umuyoruz.

Yeni başlayanları başarılı bir stoksuz satış yolculuğuna göndermek için CJ ile ilgili en önemli tüm ayrıntıları bir araya getirdik ve deneyimli dropshipper’ların da bundan bir veya iki şey öğrenebileceğinden emin olduk . 

Bu, öğrendiğiniz her şeyi alıp uygulamaya koymanın zamanıdır . Yavaş başlayın ve her gün alın. AutoDS kullananlar için, platformumuz mağazanızı kolayca organize etmeniz için ” Etiketleme ” adı verilen bir özellik sunar . Nişler için etiket oluşturmak, ürünlerinizi takip etmenin harika bir yoludur . 

CJ Dropshipping’den mağazanıza ürün eklemeye başladıktan sonra, niş veya tedarikçiye göre etiketler oluşturduğunuzdan emin olun . Bu şekilde, gelecekteki performanslarını analiz edebilir ve optimize edebilirsiniz. 

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

Bir yanıt yazın