Daha Fazla YouTube Abonesi Nasıl Kazanılır | 2021 Youtube

1. Bir “kanal fragmanı” oluşturun:

Bir YouTube kanalının nasıl başlatılacağını anladıktan sonra , onu tanıtmak için bir tanıtım videosu veya fragman oluşturmak istersiniz. Birçok YouTube kanalı, bu kanal fragmanını sayfalarının en üstünde gösterir ve ziyaretçiler onlara göz attığında otomatik olarak oynatılır.

2. Bir satış konuşması yapın:

Çoğu YouTube kullanıcısı, videolarını “Bu videoyu beğendiyseniz, lütfen beğeniyi işaretleyin, yorum bırakın ve abone olun.” Ancak bu harekete geçirici mesaj, izleyicilerin az önce izlediklerinden ziyade içeriğin gelmesini sağlayan bir çıkışla daha güçlü.

3. Göz alıcı video küçük resimleri tasarlayın:

YouTube aboneleri kazanma söz konusu olduğunda, küçük resimler bazı yönlerden başlıklardan daha güçlüdür.

Tutarlılık sağlamak için zaman ayırmaya değer çünkü bu, kanalınızın tutarlı görünmesini sağlar.

YouTube, her video için küçük resim olarak hangi kareyi kullanacağınızı seçmenize izin verir, ancak kendi karenizi tasarlamayı düşünmelisiniz.

Dikkat çekmek ve bir bakışta tüm videolarınız arasında bir uyum hissi yaratmak için her video için özel YouTube küçük resimleri oluşturmak üzere Canva’yı (ücretsiz bir yazılım) kullanın.

4. Benzer kitlelere sahip diğer YouTube kullanıcılarıyla işbirliği yapın:

Tanıdığınız veya ortak olmak istediğiniz bir YouTuber’a ulaşın ve çapraz tanıtım için bir fikir önerin. Yaygın bir yaklaşım, önerilen ortağınızın videolarınızdan birinde görünmesini ve bunun tersini yapmaktır; her biriniz diğerinin kitlesinin önünde bir onay alırsınız.

 5.Aşırı izlemeyi teşvik edin:

Bir kişi ne kadar çok videonuzu izlerse, abone olma olasılıkları da o kadar artar. Sadece sizi takip etmeleri için daha fazla fırsat sunulmakla kalmaz, aynı zamanda nedenini daha iyi anlarlar.

Oynatma listeleri, YouTube içeriğini kullanıcılar için düzenlemenin yanı sıra onları daha fazla izlemeye teşvik etmenin de harika bir yoludur.

6.Başka videolar önermek için YouTube Kartlarını kullanın:

YouTube Kartları, bir videodaki diğer içerikleri önermek için en iyi seçeneğinizdir. Bunlar, YouTube videosu içinde küçük resim katmanları gibi görünen tıklanabilir etkileşimli öğelerdir. Bunları oynatma listeleri, belirli videolar, kanallar, bağlantılar ve hatta ürünler önermek için kullanın.

E TİCARET ALANINDA KENDİNİZİ GELİŞTİREBİLECEĞİNİZ, İNTERNETTEN NASIL PARA KAZANABİLECEĞİNİZİ ÖĞRENEBİLECEĞİMİZ, YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ!!!

https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

Bir yanıt yazın