Dropshipping İçin Kullanabileceğiniz En İyi ABD Tedarikçileri

Amerikalı stoksuz satış tedarikçileri, özellikle ABD pazarına satış yaparken, Çinli tedarikçilere göre birçok avantaja sahiptir.

Bu nedenle, bu makalede, stoksuz satış işinizle daha fazla kar elde etmek, büyümek ve memnun müşteri sayınızı artırmak için Amerikalı tedarikçilerle çalışmanın getirdiği tüm avantajlar hakkında bilgi edineceksiniz.

1. WayFair

wayfair amerikan tedarikçisi

Wayfair , dünya çapında depoları olan bir dropshipping dostu tedarikçidir. ABD içinde hızlı iki günlük nakliye hizmeti sunmaları, onları Amerikalı tüketiciler için en iyi seçim haline getiriyor. Wayfair’in ev nişinde birçok kategorisi vardır ve ayrıca dış mekan kategorileri de sunarlar. Aradığınız hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz.

Ayrıca, satacak karlı ürünler bulmak için günlük satışlarını kaçırmayın . Ayrıca, çoğu satıcının tercih ettiği ödeme yöntemi olan PayPal’ı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bizim göz atın Wayfair dan dropshipping tam bakış Eğer başarılı ve kârlı onlarla çalışma hakkında bilgi edinmek istiyorsanız.

2. CostWay

maliyet yolu amerikan tedarikçisi

Favori tedarikçilerimiz stoksuz satış dostu olanlardır ve Costway kesinlikle onlardan biridir. Platform, dropshipper’ların kendileri tarafından oluşturulduğundan, sizin gibi dropshipper’larla çalışmayı bekliyorlar.

Costway ile çalışırken bir avuç fayda vardır. Örneğin, siparişlerinizde geri ödeme, PayPal kullanarak ödeme, her şeyde ücretsiz kargo gümrükleme satışları vb.

Size resmi bir stoksuz satış anlaşması sağlayabileceklerinden bahsetmiyorum bile . Bu nedenle, herhangi bir nedenle siz ve tedarikçiniz arasındaki iş anlaşmalarını göstermeniz istendiyse, bu özel özelliği, halletmek için kullanabilirsiniz.

3. Overstock

stok fazlası amerikan tedarikçisi

Overstock, hızlı yurt içi nakliye, kolay PayPal ödemeleri, daha yüksek kâr için bir fiyat eşleştirme politikası ve daha da fazla kâr etmenize yardımcı olacak günlük fırsatlar sunan bir başka dropshipping dostu Amerikan tedarikçisidir . Ayrıca, müşteri desteği, yol boyunca karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun için hızlı ve kolay bir çözüm sağlayan canlı sohbet seçeneğine sahiptir.

Fazla Stok ve bunlarla karı nasıl en üst düzeye çıkaracağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Fazla Stoka genel bakışımızı okuyun ve bu stoksuz satış dostu tedarikçiyle çalışmaya başlayın. Ne de olsa, diğer Amerikalı tedarikçilere göre bazı iyi avantajları var.

4. Walmart

walmart amerikan tedarikçisi

Walmart, farklı kategorilerde geniş bir ürün yelpazesine sahip devasa bir çevrimiçi perakendecidir. Hatta birçok ürününde Amerikalı tüketicilerin aradığı Ertesi Gün Teslimat seçeneği bile var. 

Ürünleri hediye paketinde de gönderebilirsiniz, böylece müşteriniz markayı veya maliyetinizi görmez. En karlı bulgular için büyük tasarruf ve tasfiye satış sayfalarına göz atın .

5. Amazon

amazon amerikan tedarikçisi

Amazon, birçok dropshipper’ın ürünlerini tedarik etmek için kullandığı bir başka büyük çevrimiçi perakendecidir. Bunun nedeni, milyonlarca ürüne ve çok iyi müşteri hizmetlerine sahip olmalarıdır. Prime ürünleri, Prime üyeliği olan herkes için iki gün içinde gönderilir, bu da hızlı teslimat ve memnun müşteriler sağlar. 

Ayrıca, ürün araştırmanıza başlamak ve en çok satanlara benzer ürünleri bulmak için en çok satanlar bölümüne sahiptirler. Bu, genişlemeden önce ilk kazananlarınızı bulmak için harika bir yöntemdir.

6.Costco

costco amerikan tedarikçisi

Costco, dünya çapında yüzlerce deposu olan devasa bir Amerikan toptancısıdır. ABD konumlarının çoğuna iki günlük hızlı nakliye süreleri ile, bu tedarikçide başkalarında bulamayacağınız birçok gizli mücevher bulmanız gerekir. 

Ayrıca, çevrimiçi teklifler sayfalarında çevrimiçi alışveriş yapanlar için harika fırsatlar var , bu nedenle satın almadan önce ürününüzün orada listelenip listelenmediğini kontrol edin.

7.  HomeDepot

homedepot amerikan tedarikçisi

HomeDepot, birçok dropshipper’ın e-ticaret işleri için kullandığı ek bir Amerikan tedarikçisidir. Bir yandan, HomeDepot ev nişinin her yerinde. Öte yandan, ev geliştirme ürünleri için aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeye sahipler.

En çok satan kategorilerinde her zaman neyin popüler olduğunu görebilir, ürün önerilerini okuyabilir ve yüksek kaliteli ürünleri sıralamak ve kaynaklamak için ürünleriyle ilgili müşteri incelemelerini okuyabilirsiniz.

8. Target

hedef amerikan tedarikçisi

Target, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca kategori ve ürün içeren başka bir çevrimiçi pazar yeridir. En iyi fırsatlar sayfasında her zaman harika bulgular vardır , bu yüzden gözünüzü dört açın. 

Ayrıca etkinliklerden aylar önce tatil ürünleriyle dolu hazır kategorileri ile her zaman önceden tatile hazırdırlar. Daha fazla satış ve kar elde etmek için rekabetinizden önce tatil hazırlığınızda kullanın.

9.  Lowes

lowes amerikan tedarikçisi

Lowes, farklı kategorilerde geniş bir ürün yelpazesi ile temel olarak ev nişine (HomeDepot’a benzer) odaklanan bir Amerikan çevrimiçi perakendecisidir. Ayrıca bayramdan önce hazırlanmayı severler, bu yüzden mağazalarınızda da tatil hazırlıkları için kullanın.

Ayrıca, Lowe’un yeni gelenler bölümü, bir sonraki en çok satanınızı bulabileceğiniz tüm yeni ürünleri içerir. Sadece bu değil, günlük fırsatlar sayfası, kategoriye göre sıralayabileceğiniz en iyi fırsatlara sahiptir. En çok satanları ve süper karlı ürünleri bulmak için her iki dünyadan da yararlanın.

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Şirket Kurmak 👑 Adım Adım Türkiye’de Yaşayanlar İçin İngiltere -Amerika’da Şirket Kurulumu

Bir yanıt yazın