DropShipping’in Yeni Geleceği! “AkınBaba”

Dropshipping iş modeli , dünya çapında 557,9 $ değerinde önemli bir piyasa değerine tanık oldu ve 2025 yılına kadar %28,8’in üzerinde bir ilerleme kaydetmesi bekleniyor.

Dropshipping, müşterilerden sipariş alan ve tedarikçilere veya toptancı bayilere gönderen ve ardından siparişi sizin adınıza yerine getiren bir aracı olarak hareket ettiğiniz bir e-ticaret modelidir. En iyi yanı, envantere sahip olmamanız veya nakliye ürünleri, envanter maliyeti veya uluslararası gönderiler ile ilgilenmemeniz ve Dropshipping tedarikçileri bu zor işi sizin adınıza yapıyor.

Kulağa harika geliyor! değil mi?

Ama bu kadar basit mi? Numara! Dürüst olmak gerekirse. Dropshipping olayında bazı şeyler yanlış giderse müşterilerinizi bekletmek veya dah kötü siparişlerini iptal ettirmek zorunda kalabilirsiniz.

 • E-Ticaret mağazanızda sergilediğiniz ürünler, müşteriye sevk edildiğinde farklı çıkıyor.
 • Hala mağazanızda, tedarikçileri ile stokları tükenen ürünleri satıyorsunuz.
 • Uzun süreli gönderim gecikmeleri güvenilirliğinizi etkiler ve müşteriler mağazanızı tekrar ziyaret etmez.
 • Ürünlerin orijinal fiyatları yükselir ve mağazanızdaki fiyatları güncellememişsiniz, bu da satışınızda büyük bir kayba neden olur.

Bu nedenle, en önemli nokta, kiminle tedarikçilerle ortak olduğunuz konusunda en dikkatli ve seçici olmaktır. Tedarikçiler Dropshipping işinizin bel kemiği olduğundan ve karınızı en üst düzeye çıkarmak için her zaman yalnızca En İyi Dropshipping tedarikçileriyle ortak olun . Tedarik zinciriniz ne kadar güçlüyse, Dropshipping’iniz o kadar iyi olur.

Şimdi, milyon dolarlık soru, herhangi bir olumsuz etki olmadan uzun vadeli bir müşteri ilişkisi kurabilmeniz için müşterinize en kaliteli ürünleri herhangi bir kesinti olmadan zamanında teslim edecek en iyi Dropshipping tedarikçilerini nasıl bulacağınızdır ?

AKINBABA

Okyanusi ve Digital Market Mentoring yaratıcılarından sizler için Dropshipping’in yenilikçi yüzü Akinbaba’yı hizmetinize sunuyoruz. Akınbaba yazılımı sayesinden hem daha kolay mağazanıza ürün yüklemekle beraber rakiplerine nazaran daha ucuz, 7/24 canlı destek sayesinde ise sorularınıza cevap olan ve daha birçok farklı yeniliği içinde barındıran DEV DROPSHIPPING HİZMETİDİR.

Neden Akinbaba?

Okyanusi ve Digital Market Mentoring yaratıcılarından sizler için Dropshipping’in yenilikçi yüzü Akinbaba!

Akinbaba, sizlere tam anlamıyla reform ve inovasyon beraberinde şunları sunuyor;

 • Tek bir tıkla istediğiniz bir ürünün tüm detayını kopyalayabilecek, Facebook Marketplace ve eBay’e anında yapıştıracabileceksiniz. Ayrıca en önemli kısım olan zamandan tasarruf etmenizi ve minimum girdi ile maksimum kazanç elde etmenizi amaçladığımızdan söz etmiyoruz bile.
 • Diğer bir nokta ise Websitemiz üzerinden kopyalamış olduğunuz ürünleri PC, Tablet ve Mobil cihazlar üzerinden görüntüleyip filtreliyebileceksiniz.

Muazzam değil mi? Biz de sizin gibi öyle düşünmüştük.

Hedefimiz daima kendini ileriye taşıyan, kendini geliştiren, yeni Dünya düzeninde stoksuz satış yapan tüm bireylerin güvenliğini sağlamak.

Rahat, korkusuz ve hızlı stoksuz satış deneyimini sizlere yaşatıp zamanın en büyük kazanç olduğu düşüncesini sizlere kanıtlamamıza ne dersiniz?

Abonelikler Ne Gibi Hizmetler Sunuyor?

 • USA , UK , DE
 • Sınırsız Ürün Kopyalama & Yapıştırma
 • Tüm işlemler hızlı!
 • Panel üzerinden güncel takip edilebilen ürünler!
 • Ürün Kopyalama: Amazon, eBay, Etsy
 • Ürün Yükleme: eBay, Facebook, Etsy ve Amazon

Akınbaba Yazılımı Daha Ayrıntılı İncelemek İçin

https://www.akinbaba.com/

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Akinbaba Ebay Facebook Marketplace Ürün Yükleme Yazılımı Dropshipping 2021

ADIM ADIM Facebook Marketplace’te Dropshipping’e Nasıl Başlanır(2021) Auto Listing Software Akinbaba

Milyoner Olmaya Götüren Yol AKINBABA!! EBAY Dropshipping Facebook Marketplace Ürün Yükleme Yazılımı

Bir yanıt yazın