eBay Dropshipping: eBay'de Dropship Yapmayı Öğrenin (2023)eBay stoksuz satış için eksiksiz rehber 🛍

eBay stoksuz satış nedir?
EBay’de stoksuz satış ne yapılır?
EBay’de stoksuz satış yapmadan önce bilinmesi gerekenler
eBay’de stoksuz satış nasıl yapılır?
eBay stoksuz satış ile başarı için ipuçları

eBay stoksuz satış nedir?
EBay stoksuz satış, bir stoksuz satış satıcısından ürün satın alan, fiyatı artıran ve eBay aracılığıyla yeniden satan girişimciler tarafından kullanılan sipariş karşılama modelidir .

Stoksuz satışın giriş engeli düşük olduğundan, parasız iş kurmanın popüler bir yoludur . Sattığınız ürünlere fiziksel olarak dokunmanıza veya kendi deponuzda envanter depolamanıza gerek yoktur. Sipariş ayrıntıları doğrudan stoksuz satış tedarikçinize iletilir ve siparişi seçmek, paketlemek ve eBay müşterinize göndermek onların işidir.

“Dropshipping, depomuzda yerimiz olmadığı veya stokların tamamını satın alacak paramız olmadığı için, başka türlü taşıyamayacağımız birçok marka ve ürünü taşımamıza olanak tanıyor.” —John Frigo, Best Price Nutrition’da e-ticaret yöneticisi
Bununla birlikte, eBay stoksuz satışın olumsuz yanları da var; yani düşük kar marjları ve yüksek rekabet. Seçtiğiniz öğeler ve bunları tedarik etme şekliniz, eBay stoksuz satış başarınızda büyük bir rol oynar.

EBay’de stoksuz satış ne yapılır?
EBay’in çevrimiçi pazarı, aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyi satar. Stoksuz satış için bir ürün bulurken, en popüler kategorilerdeki ürünleri göz önünde bulundurun:

Tek kullanımlık yüz maskeleri
Cep telefonları
erkek kokuları
Video oyunları
kulaklıklar

Stoksuz satış ürünlerinizi seçmeden önce, eBay’in kısıtlanmış veya yasaklanmış ürünler listesine göre bu ürünleri referans alın . Alkol, kozmetik ürünler, gübre/böcek ilaçları, mücevherat ve araç parçaları gibi ürünler katı düzenlemelere tabidir. EBay aracılığıyla ilk kez stoksuz satış yapıyorsanız bunlardan kaçınmak en iyisidir.

EBay’de stoksuz satış yapmadan önce bilinmesi gerekenler
EBay’in pazarı, stoksuz satış yapanların ürünleri başka bir perakendeciden değil, gerçek bir yalnızca ticaret veya toptan satış tedarikçisinden tedarik etmesine izin verir. Bu kuralların ihlal edilmesi hesabın askıya alınmasına neden olabilir.

“Dropshipping yöntemini kullanırsanız, öğenin liste kaydınızda belirttiğiniz zaman çerçevesi içinde güvenli bir şekilde teslim edilmesinden ve alıcının satın alma işleminden genel olarak memnun kalmasından yine de siz sorumlusunuz.” — eBay stoksuz satış politikası

Bize Ulasabileceginiz Linkler : https://linktr.ee/okyanusiltd

#ebaydropshipping #amazondropshipping #etsydropshipping

source

Bir yanıt yazın