En İyi 11 İngiltere Dropshipping Tedarikçisi | Kârlarınızı Arttırın!!!

1. Amazon İngiltere

amazon uk stoksuz satış platformu

Amazon , satıcılar için dünyanın en geniş kapsamlı e-ticaret platformudur Amazon İngiltere ile çalışmak için önde gelen nedenler şunlardır :

 • İngiltere depoları
 • Güvenilir tedarikçi
 • Her kategoride milyonlarca ürün
 • Hızlı sevkiyat süreleri
 • kolay iade
 • Birinci sınıf müşteri hizmetleri

Amazon UK , dünyanın neresinde olursanız olun, özellikle İngiltere’de güvenilir bir tedarikçidir .

Amazon başlangıçta kitap satmak için çevrimiçi bir yol olarak başladı. Bugün genişliyor ve giyim, alet, mobilya, yiyecek ve oyuncaklardan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve liste burada bitmiyor. Bu tedarikçiden stoksuz satış mağazanızda listelemek istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Ek olarak, Amazon’un bu çevrimiçi caddede satış yapan binlerce başka şirketle birlikte ” AmazonBasics ” ürün yelpazesi vardır .

Ayrıca Amazon, çok çeşitli ürün seçenekleri için hızlı ve ücretsiz teslimatı genişletir . Aslında birçok ürün aynı gün kargo seçeneği ile geliyor. Her şeyden önce, nakliye süresi stoksuz satış yapanlar için çok önemlidir çünkü hızlı ve büyük satış yapmaları gerekir.

Amazon’u stoksuz satış için harika bir tedarikçi yapan bir diğer özellik ise olağanüstü müşteri desteğidir . Şirket, takip, sevkiyat, iptal veya değişim sorunlarını mümkün olan en kısa sürede verimli bir şekilde yönetir.

2. AliExpress

aliexpress e-ticaret platformu

Dünyanın önde gelen çevrimiçi perakende platformlarından biri olan AliExpress , Alibaba Group’a aittir. Hizmetlerinde ve ürünlerinde esneklik ve kolaylık sunan tanınmış bir dropshipping tedarikçisidir .

AliExpress’in stoksuz satış girişiminiz için gerçek bir tedarikçi olmasının başlıca nedenleri şunlardır :

 • Rekabetçi fiyatlar
 • Yüksek kar marjları
 • Milyonlarca ürün
 • stoksuz satış merkezi

İngiltere’deki birçok stoksuz satış yapan kişi, tedarikçi olarak AliExpress’i kullanarak elektronik işlerini başlatıyor ve bu da daha düşük fiyatlar ve daha yüksek kar getirileri sağlıyor .

AliExpress, stoksuz satış mağazanızda listeleyebileceğiniz 100 milyondan fazla ürün çeşidi sunar . Ek olarak, platform, stoksuz satış yapanlar için daha kullanıcı dostu bir deneyim için farklı dilleri memnuniyetle karşılar .

   İş dostu bir tedarikçi olarak AliExpress, diğer tedarikçilerden daha düşük fiyatlar sunar. Ayrıca daha düşük bir vergi oranı talep ettiğinden bahsetmiyorum bile, bu da dropshipper’ları platformdaki ürünleri tedarik etmeye teşvik ediyor.

AliExpress ayrıca , İngiltere’nin herhangi bir yerine nakliye olanağı sunarak , stoksuz satış girişiminiz için daha geniş bir pazar erişimi sunar. Bu stoksuz satış şirketinin Birleşik Krallık’ta hızlı yerel nakliye için depoları olmasa da, güvenilir bir stoksuz satış tedarikçisi olarak Birleşik Krallık pazarına hâlâ hakimdir.

Ek olarak, AliExpress’te stoksuz satış yapanlara mağazalarında satacakları birinci sınıf ürünler bulma konusunda rehberlik edecek bir stoksuz satış merkezi vardır . Tüm bu özellikler AliExpress’i gerçekten de dropshipping dostu bir platform haline getiriyor.

3. Banggood İngiltere

dropship banggood İngiltere

Banggood UK nedeniyle bir dropshipping tedarikçisi olarak önemli bir nokta iddia üzerinde 250,000 ürünleri ile son derece uygun fiyatlarla diğer rakiplerinden daha. Banggood’u İngiltere’de harika bir stoksuz satış tedarikçisi yapan önemli özellikler şunlardır :

 • Hızlı sevkiyat ile İngiltere deposu
 • Dropshipping dostu
 • Nakit para
 • Ücretsiz üyelik

Bu Çin stoksuz satış dostu tedarikçi, ofis malzemeleri, gadget’lar, giysiler, otomotiv parçaları, ev ihtiyaçları ve çok daha fazlasına kadar çok sayıda nişi memnuniyetle karşılıyor .

Buna ek olarak, Banggood ondan fazla depoya sahip sistematik bir lojistik yapı içerir ve bu da farklı yerlere daha hızlı sevkiyat yapılmasına yardımcı olur. Birleşik Krallık depolarından yapılan verimli sevkiyat , stoksuz satış yapanlar için daha fazla satıştan elde edilen önemli karlar sağlayabilir.

    Ayrıca, İngiltere’deki stoksuz satış yapanlar, VIP seviyesine ulaştıklarında sırasıyla %20 ve %9’a varan indirimlerden ve nakit iadeden yararlanabilirler.

Son olarak, Banggood İngiltere’deki stoksuz satış yapanlara ücretsiz üyelik, kişiselleştirilmiş ürün önerileri, kredi puanı toplama sistemleri ve filigransız görsel kullanımı gibi avantajlar sağlar .

4. Wayfair İngiltere

Dropshipping wayfair İngiltere platformu

Wayfair UK , ev nişine odaklanan bir stoksuz satış tedarikçisidir ve sarf malzemeleri, mobilya, ev aletleri ve daha fazlasına kadar bir evin ihtiyaç duyduğu hemen hemen her şeyi sağlar. Wayfair’in Birleşik Krallık’ta güvenilir bir stoksuz satış tedarikçisi olmasının başlıca özellikleri şunlardır :

 • Dropshippers için dropshippers tarafından yapılmıştır
 • Ev nişine odaklanır
 • Hızlı sevkiyat süreleri
 • PayPal ödemelerini destekler
 • İngiltere depoları

Bu çevrimiçi cadde, dünya çapında yaklaşık 11.000 tedarikçiden 14 milyondan fazla ürünü kapsar ve İngiltere’deki stoksuz satış yapanların mağazalarında listelemeleri için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Ayrıca Wayfair, 49 doların üzerindeki siparişler için herhangi bir ek ödeme olmaksızın  2 günlük bir nakliye seçeneği sunuyor . Altındaki ürünler için 4,99 ABD doları ücret gerektirir.

Wayfair, stoksuz satış yapanlara ücretsiz kargo, MYWAY Programı ve çok çeşitli ev eşyası seçenekleriyle avantajlar sunar . Ayrıca, ödeme kanallarından biri olarak Paypal’ı destekler ve müşteriler için daha uygun bir işlem sağlar.

Ayrıca, MYWAY Programı yıllık sadece 29,99$ üyelik toplar. Bu avantaj size tüm yerinde ürünler için ücretsiz gönderim ve birden fazla ürün için bir günde gönderim ve aynı zamanda binlerce benzersiz kreasyona erişim hakkı verir.

İngiltere’deki stoksuz satış yapanlar, Wayfair milyonlarca yüksek kalibreli ev ürünü sağladığı için satış kanallarında listelemek için geniş bir ürün yelpazesinin keyfini çıkarabilir . 

5. Costway İngiltere

costway ingiltere stoksuz satış

Costway UK , İngiltere’nin katı standartlarına uyan , stoksuz satış dostu bir tedarikçidir . Kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunan büyük bir dropshipping tedarikçisidir . Dropshipping tedarikçiniz olarak Costway UK’yi seçmeniz için daha fazla neden:

 • Dropshipping dostu tedarikçi
 • Dropshipping anlaşmaları sunar
 • Üyelik olmadan ücretsiz kargo
 • İngiltere depoları
 • 90 günlük iadeler

Dropshipping kariyerlerine yeni başlayanlar için, dropshipping yapanlara işlerini yürütmelerinde yardımcı olacak bir anlaşma sağlar . Ayrıca bu platform, satıcılara makul fiyatlar ve düzenli ürün izleme hakkı verir.

Costway, ondan fazla kategori arasından 8.000’den fazla markalı ürün sunmaktadır Ayrıca, tüm ürünlerde ücretsiz standart kargo sunar . İngiltere’deki varış noktasına ve taşıyıcıya bağlı olarak, ürün elleçleme 24 saat içinde ve nakliye süresi 3-5 gün civarındadır.

Costway’in sunduğu ürün çeşitliliği nedeniyle, stoksuz satış yapanlar daha yüksek karlar ve daha geniş bir pazar yelpazesi elde edebilir . Platform ayrıca, stoksuz satış mağaza satışlarınızda %3 indirim gibi kullanılabilir kuponlar ve sıcak teklifler sunar .

Ayrıca, Costway , satın almaların beklentilerini karşılamaması durumunda İngiltere müşterilerine 90 gün iade ve geri ödeme sağlar .

6. VidaXL İngiltere

e-ticaret vidaxl İngiltere platformu

VidaXL UK , ev nişine odaklanan yerel bir perakende şirketidir . Makul rekabetçi fiyatlarla çeşitli ev eşyaları sunar . Bu nedenle, VidaXL’i İngiltere’de mükemmel bir stoksuz satış tedarikçisi seçimi yapan ana nedenler şunlardır:

 • Ev nişine vurgu
 • Pazarda rekabetçi fiyatlar
 • bütün ürünlerde ücretsiz Nakliyat
 • Çoklu ürün grupları
 • 7/24 fırsatlar mevcut

Ayrıca, bu tedarikçi tüm ürünlerde ücretsiz kargo hizmeti vermektedir . İngiltere’de nerede olurlarsa olsunlar, stoksuz satış siparişlerini daha hızlı ve daha kolay yerine getirebilir.

VidaXL, hiç kimse düşük kaliteli ürünlere daha fazla harcamak istemediğinden , ürünlerin her zaman mükemmel ve uygun fiyatlı olabileceğine inanıyor . En iyi ev ürünleri seçimiyle, İngiltere’deki stoksuz satış yapanlar, mağazalarında çok sayıda ürünü anında listeleyebilir.

Ayrıca bu stoksuz satış tedarikçisi ürün yelpazesini çeşitlendirmeye devam etmektedir . Ayrıca , İngiltere stoksuz satış pazarındaki en rekabetçi fiyatları genişletmeyi de hedefliyor .

Son olarak, VidaXL’de 7/24 fırsatlar da mevcuttur. Ayrıca sitedeki açık artırmalar yoluyla harika fırsatlar elde edebilirsiniz .

7. CJDropshipping İngiltere

cjdropshipping İngiltere dropship platformu

CJDropshipping UK , Çin’den önde gelen bir dropshipping tedarikçisidir. Otantik bir stoksuz satış platformu olarak, Birleşik Krallık deposuna da sahip olmakla övünmektedir . Eklemek gerekirse, Birleşik Krallık tedarikçiniz olarak CJDropshipping’i seçmenizin en önemli nedenleri şunlardır:

 • Geniş ürün yelpazesi
 • Binlerce öğe için Talep Üzerine Baskı
 • Beyaz etiket markalama
 • Mağazanız için yüksek kalibreli videolar ve resimler
 • Çok sayıda ürün içeren tek paket
 • Kaynak bulma ve müzakere
 • İngiltere Depo

Bu İngiltere’deki stoksuz satış tedarikçisi, yaklaşık 400.000 ürün çeşidi sunmaktadır Dropshippers, mağazalarında satmak için çok çeşitli nişler arasından seçim yapabilir. Ayrıca, birden fazla stoksuz satış entegrasyon aracına sahip olması, ürünü bulmak ve siparişleri yerine getirmek için onu uygun bir platform haline getirir.

CJDropshipping, stoksuz satış mağazanızda özel tasarım öğeleri listelemenize olanak tanıyan isteğe bağlı baskı hizmetleri sağlar. Bu özellik altında çok çeşitli yazdırılabilir öğeler mevcuttur.

Ayrıca, CJDropshipping’in beyaz etiketli hizmetleri , ürün markalaşmasına yol açar . Dropshippers, ambalajı tasarlama ve özelleştirme özgürlüğüne sahiptir, böylece marka bilinirliğini artırır.

Ayrıca platform, stoksuz satış mağazalarınız için en iyi görseller ve videolar ile size yardımcı olabilir . Bunlar, pazarlama stratejilerinize ve ürün sunumunuza yardımcı olabilir. Ayrıca, müşterilerinizin rahatlığı için CJDropshipping, birden fazla ürünü tek bir pakette göndermeyi teklif eder.

CJDropshipping’in harika bir özelliği dropshipper’ların taleplerine göre ücretsiz ürün tedariki sağlamasıdır . Platformda bir ürün mevcut olmadığında, CJ Başvurusunda bir kaynak bulma talebi göndermek size sadece 24 iş saatinde teklif verebilir.

Tüm bu avantajlarla CJDropshipping, Birleşik Krallık’taki en esnek, güvenilir ve karlı stoksuz satış tedarikçilerinden biridir .

8. eBay UK

ebay İngiltere dropshipping platformu

eBay UK , dünya çapındaki dropshipping pazarına hizmet veren, dropshipper dostu bir tedarikçidir . Bu Amerikan çok uluslu şirketinin, iç talepleri kolaylaştıran bir Birleşik Krallık deposu var . Bunlar, İngiltere’deki stoksuz satış tedarikçiniz olarak eBay’i seçmeniz için daha fazla nedendir:

 • Geniş ürün seçimi
 • Müşteri Hizmetleri odaklı platform
 • Çok sayıda satıcı hızlı sevkiyat sunuyor

EBay büyük dropshipping tedarikçilerinden biri olduğu için, çok fazla sayıdaki maddeler varyasyonları bünyesinde erişilebilir. Bir niş seçimi size ürün listeleri ile büyük fırsatlar elde edebilirsiniz mevcuttur.

Bu İngiltere’deki stoksuz satış tedarikçisi, müşteri alışveriş deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyor. eBay , satıcılarını yüksek standartlarda tutma ününün arkasında durmaktadır , böylece daha önemli karlar elde etmek istiyorlarsa , onları müşterilere üstün hizmet sunmaya zorlamaktadır . Dropshipper’lar tedarikçiden tüm desteği aldığında, bu inanılmaz deneyim müşterilere de yansır.

Diğer kuruluşlar, geri bildirim sistemlerini eBay’e göre düzenler, çünkü bu araç stoksuz satış yapanların mağazaları için doğru satıcıları bulmasına yardımcı olur. Süreç, stoksuz satış girişimleri için çok iyi olmayanları belirlemeye de yardımcı olabilir. Ayrıca eBay, stoksuz satış yapanlara işlemlerinde yardımcı olan satış metrik takibi sağlar .

eBay , İngiltere gibi farklı bölgelerde hızlı sevkiyatı da kolaylaştırır . Bu kurulum, stoksuz satış yapanların müşterilerine yurtiçi nakliye yoluyla daha hızlı ve daha kolay ulaşmasına yardımcı olur.

9. GoDropship

dropship e-ticaret platformuna git

Go Dropship , esas olarak elektronik ve ev eşyalarına odaklanan İngiltere’deki stoksuz satış tedarikçilerinden biridir . Bu Çinli tedarikçinin, Birleşik Krallık’taki stoksuz satış yapanlara yurt içi hizmetler sağlayan bir Birleşik Krallık deposu vardır.

Şimdi, Go Dropship’i İngiltere’de mükemmel bir dropshipping tedarikçisi yapan en önemli noktalar şunlardır:

 • Minimum sipariş yok
 • Daha hızlı teslimat süreleri
 • Kullanıcı dostu arayüz

Ek olarak, Go Dropship minimum sipariş miktarı gerektirmez . Dropshippers ürünleri listeleyebilir ve müşteriler ürünleri birer birer satın alabilir.

Ayrıca, bu İngiltere’deki stoksuz satış tedarikçisinin en iyi özelliklerinden biri , web sitelerinin kullanıcı dostu arayüzüdür Kapsamlı bilgiler ve yüksek kaliteli görüntüler yerinde mevcuttur. Bu malzemeler, stoksuz satış mağazanızda listelediğiniz ürünlerin özüne girmenizi sağlar.

Son olarak, Go Dropship, sipariş işleme ve nakliye konusunda stoksuz satış yapanlara rehberlik edebilecek bir satış ekibine sahiptir.

10. AW Dropship

aw dropship platformu

AW Dropship , kökleri 1995’e kadar uzanan bir hediyelik eşya-niş şirketidir. Bunca yıllık iş hayatında, ürün seçimi konusundaki bilgileri oldukça güvenilirdir. Bu İngiltere’deki stoksuz satış tedarikçisi aşağıdaki özellikleri sunar:

 • İlginç ve benzersiz ürünler
 • İngiltere’de üretilen ürünler

   Bu dropshipping platformu aromaterapide çeşitli ürünler sunmaktadır . Bu el yapımı ürünler arasında uçucu yağlar, banyo bombaları ve tütsü brülörleri bulunur.

Ayrıca AW Dropship , Çin, Hindistan ve Endonezya’dan el yapımı hediyelik eşyalar ithal etmektedir . Ayrıca doğrudan İngiltere merkezli fabrikalarından ev kokuları ve banyo tedarikçileri üretmektedir .

Bunu akılda tutarak, İngiltere’deki stoksuz satış yapanlar , bu stoksuz satış tedarikçisinden 9.500’den fazla yüksek kalibreli ürünü listeleyebilir .

Ismarlama ev gereçleri sağlayan Birleşik Krallık’taki tek stoksuz satış tedarikçilerinden biri olan AW Dropship, mağazanız için mükemmel bir tedarikçi seçimidir.

11. Printify

dropshipping printify platformu

Printify , çevrimiçi alışveriş platformları için bir Talep Üzerine Baskı işidir . Bu İngiltere’deki stoksuz satış tedarikçisi, stoksuz satış yapanlar için aşağıdaki değerli avantajları sağlar:

 • Talep üzerine baskı
 • Birçok baskı sağlayıcısı
 • Çeşitli platformlarla entegrasyonlar
 • Olağanüstü müşteri desteği
 • Yeni başlayanlar için ücretsiz plan

Talep Üzerine Baskı hizmeti, stoksuz satış yapanların mağazalarında geniş bir ürün yelpazesini listelemelerine olanak tanır . Bu öğeler arasında kupalar, gömlekler, kapüşonlular, posterler, bardaklar ve daha birçok seçenek bulunur.

Printify ayrıca farklı konumlarda 90’dan fazla baskı sağlayıcısına sahiptir . Bu, özellikle toplu siparişleri işlemeyi ve teslim etmeyi daha kolay ve daha hızlı hale getirir.

Bu Birleşik Krallık stoksuz satış tedarikçisi aynı zamanda Etsy, Shopify, BigCommerce ve WooCommerce gibi iyi bilinen stoksuz satış platformlarıyla da bütünleşir . Bu tür yollarla entegrasyon, stoksuz satış yapanlara daha fazla özgürlük ve esneklik sağlar.

Ayrıca Printify, her türlü soru ve ihtiyaç için 7/24 destek sunar . Bu özellik, sorunların ve endişelerin daha rahat ve daha hızlı çözülmesini sağlar.

Son olarak, yeni başlayan bir dropshipper iseniz, Printify’ı hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz . Önemli satışlar yaptıktan sonra premium plana yükseltme seçeneğiniz vardır. Premium plan, size tüm ürünlerde %20 indirim hakkı verir . 

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

1 Ayda £ 2,586,356 Argos Nasıl Yaptı ? Argostan Ebay Uk’de Nasıl Dropshipping Yapılır ?

Ebay Dropshipping 2021 – Stealth Account İngiltere VDS/VPS Lokasyon Kaliteli Web Hosting Kurulumu🚀

Bir yanıt yazın