En İyi 8 Sanal Kredi Kartı Sağlayıcısı Nelerdir ?

Bu kart türü, banka kredi kartlarıyla aynı işlevi görür, ancak yalnızca çevrimiçi işlemler için bir kartınız varsa güvenlidir. Şimdi bir tane almak çok zor değil ama bu sanal kartları üreten firmalar hakkında bir veya iki tane öğrenmelisiniz. Aşağıda, en iyi sanal kredi sağlayıcılarının ayrıntılı bir açıklaması bulunmaktadır  ancak bu şirketlere girmeden önce neden bir Sanal Kredi Kartına ihtiyacınız olduğunu öğrenmelisiniz.

Neden VCC’ye İhtiyacınız Var?

1. Güvenli ve Kullanımı Kolay

VCC dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini kabul eden çevrimiçi mağazalar için, bunları güvenli ve kullanımı kolay bulacaksınız. Kartta para olduğu sürece hızlı bir işlemdir ve gerekli tüm bilgileri sağlarsınız.

2. Limit Belirleme Yeteneği

Banka kredi kartlarınızdan farklı olarak, bir Virtua Kredi Kartına çekebileceğiniz veya harcayabileceğiniz miktarlara limit koyabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz uzatabilirsiniz; özünde, harcamalarınız üzerinde kontrole sahipsiniz.

3. Para Birimi Dostu

Para birimini değiştirmek isterseniz, bu kart bunu yapabilir. Para birimi engeli konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü kartta istediğiniz ülke para birimini belirlemenize yardımcı olan bir özellik var.Ayrıca Okuyun: İşletmeleriniz İçin En İyi BIN Dama ve 2020’de Ödeme Sepeti Doğrulaması

Para Birimi Dostu
Para Birimi Dostu

En İyi 8 Sanal Kredi Kartı Sağlayıcısı

Aşağıdaki kredi kartı sağlayıcılarına göz atın.

Payoneer – VCC Sağlayıcısı

Mal ve hizmetler için sınır ötesi ödeme ile tanınan popüler bir şirket Payoneer’dir. Serbest çalışanlar, çevrimiçi satıcılar vb. Tarafından bir ödeme aracı olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Payoneer Sanal Kredi Kartı ile özellikle çevrimiçi işlemlerde işler kolaylaşır. Yalnızca toplu ödeme yapan şirket hesabı sahibi tarafından erişilebilen ön ödemeli bir karttır . Hesap oluşturma sırasında, olası bir kart sahibinin meşruiyetini kanıtlamak için isim, kullanıcı adı, e-posta adresi, doğum tarihi vb. Gibi birkaç önemli ayrıntı istenir.

Normalde, güvenilir bir şirket olan Payoneer, iki etkileyici başarıya sahiptir – düşük ücretler ve küresel tanınırlık . Payoneer VCC evrenseldir ; yani, para birimi engeli gibi faktörlerle sınırlı değildir. Gerçekten de, KDV, tedarikçiler vb. Ödemek için inanılmaz bir sanal kart hizmeti sunuyor.

Netspend – VCC Sağlayıcısı

Netspend
Netspend

Çevrimiçi işlemler için ön ödemeli kartlar sunan bir başka inanılmaz sanal kredi kartı sağlayıcısı Netspend’dir. Bu kart, kullanımından yararlanacakları bazı avantajlar nedeniyle çoğu çevrimiçi alışveriş yapan kişi için çok kullanışlıdır . Örneğin, Netspend’in , kartların kullanılabilmesi için bir kullanıcının belirli bir ücret ödemesini gerektiren diğerlerinin aksine bir aktivasyon ücreti yoktur .

Aynı şekilde, Netspend bir kullanıcının minimum bakiyeye sahip olmasını gerektirmez . Ancak bu sanal kart şirketi, kart kullanıma sunulmadan önce genellikle potansiyel kullanıcıların kendi platformlarına kaydolmalarını talep eder. Kimlik doğrulama zaman alıcı olarak bilinen ayrıntıları istenir böylece süreç değildir.

En önemlisi, kullanıcılar Netspend’in kullanıma sunulmadan önce bir kredi puanına ihtiyaç duymadığını unutmamalıdır ; böylece herkes bu sanal karttan yararlanabilir.

Neteller – VCC Sağlayıcısı

Neteller
Neteller

Neteller, çevrimiçi işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan harika bir şirkettir. Bu kart sağlayıcı, bu tür kartı kabul eden farklı platformlarda kullanılabilen bir Net + Sanal Ön Ödemeli Mastercard’a sahiptir. Bu kartı ilk kez almak ücretsizdir; ancak, sonraki başvurularda 2,50 $ ‘lık bir servis ücreti talep edilmektedir.

Net + Sanal Ön Ödemeli Mastercard’ın nasıl kullanılacağı konusunda tek yapmanız gereken Neteller hesabınıza para yatırmak ve kartla alışveriş yapmaktır. Sanal bir kart olduğu için sadece çevrim içi olduğunuzda kullanılabilir.

Neteller sitesinde, Net + seçeneğini ve ardından “Sanal Kart” ı tıklayın. Kart para birimi, kart adı, limit gibi istenen tüm bilgileri doldurun; hüküm ve koşulları kabul edin . Hemen kartınız kullanıma hazır hale gelir.

American Express Go – VCC Sağlayıcısı

American Express Go
American Express Go

Sanal kredi kartı aracılığıyla bir kurumsal kart programı için American Express Go, kullanmak için mükemmel bir seçimdir. Çevrimiçi ödeme yapmanın kolay ve esnek bir yoludur; bu nedenle, serbest çalışanların, perakendecilerin ve müteahhitlerin bunu sıklıkla kullanmasının bir nedeni. Bu sanal kart, hareket halindeyken de yararlıdır, böylece para birimi engeliyle sınırlı kalmazsınız.

American Express Go, harcamalarınızı kontrol etmenin ve gerçekleştirilen her işlemi kontrol etmenin harika bir yoludur. Tek yapmanız gereken, portalda size kart bilgilerini gönderme seçeneğiyle birlikte bir profil oluşturmaktır. Artık, işlemler için bir mobil cüzdan olan AmEx Go uygulamasında kart ayrıntılarınızı görebileceksiniz. Başlamak için uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan indirin.

Walmart MoneyCard – VCC Sağlayıcısı

Walmart MoneyCard
Walmart MoneyCard

Walmart, kendi başına bir şirket olarak, birinci sınıf hizmet sunumu ile birçok insanın kalbini kazandı. Şimdi şirket, müşterilerin ihtiyaç duydukları her şeyi sorunsuz alabilmeleri için sanal kredi kartlarını sağlayarak daha da ileri gitmeye karar verdi. Bu Walmart kartı, iyi bir yönetim planı olan her yerde kullanılabilir .

Walmart MoneyCard’da, uygulamaya kolaylıkla 4 üye ekleyebilirsiniz . Aynı şekilde, her gün para gönderme ve harcamaları takip etme fırsatınız var . Bu sanal kart sağlayıcısının uygulamasında 2 özel özellik vardır – 1000 $ ‘a varan tasarruflarda % 2 faizli APY ve Walmart’ta yıllık 75 $’ a kadar geri ödeme .

Sorgu ve şikayetler için Walmart MoneyCard, tüm konularla ilgilenmek için iyi bir müşteri desteğine sahiptir .

Freecharge Go Mastercard – VCC Sağlayıcısı

Freecharge Go Mastercard, çevrimiçi işlem yapmak istediğinizde sizi şaşırtacak. Bu sanal kart sağlayıcısı, kullanıcıları çevrimiçi harcamalar konusunda memnuniyetle karşılayacak bir uygulamaya sahiptir . Bir e-Ticaret sitesinde Mastercard kullandığınız sürece, bir Freecharge Go VCC de çalışmalıdır.

Freecharge Go Mastercard, sanal kartınızı mümkün olan en iyi şekilde korumanızı sağlayan bir MPIN özelliğine sahiptir. Bu güvenli alışveriş deneyimi, 128-bit şifreleme ve PCI-DSS uyumlu ile daha da geliştirilmiştir . Gerçekten de, bu sanal kredi kartı, her çevrimiçi alışveriş yapanın, yüklenicinin veya serbest çalışanların çıkarına çalışmayı amaçlamaktadır.

Ezzocard – VCC Sağlayıcısı

Hem ön ödemeli sanal Visa hem de Mastercard için Ezzocard, çevrimiçi mağazanız için mükemmel bir seçimdir. Bu kredi kartı sağlayıcısı, tüm dünyadaki kullanıcıları memnun etmek için mükemmel teslimatla birlikte birinci sınıf bir otomatik hizmet kullanır . Bu kart, mallar için çevrimiçi olarak anonim olarak ödeme yapmanıza izin verdiği için biraz özeldir; bu nedenle bilinen diğer birçok türden oldukça farklıdır. Ayrıca, engelleri ortadan kaldırmak için çok çeşitli para birimi türleri sunar.

Ayrıca, bu kredi kartı sağlayıcısı 3 farklı kart türü sunar – Kahverengi, Yeşil ve Mavi . Kartların her birinin belirli özellikleri ve onları kullanışlı kılan bir geçerlilik süresi vardır. Ayrıca, güvenlik ve güvenlik endişeleri için hepsi Adres Doğrulama Sistemini destekler . Esasen bu kartlar, ilgili bilgiler sağlandığı sürece kolaylık sağlamak için alışveriş platformlarına bağlanabilir.

Kotak Netc @ rd – VCC Sağlayıcısı

Kotak Netc @ rd
Kotak Netc @ rd

En iyi sanal kredi kartı sağlayıcıları listesindeki son seçim, kullanıcılara güvenli ve emniyetli çevrimiçi işlemler sağlayan Kotak Netc @ rd’dir . Sanal kredi kartı sağlayıcısı Kotak Mahindra Bank Netc @ rd, stressiz alışveriş için sorunsuz mükemmel bir ön ödemeli kart hizmeti vaat ediyor . Ancak, banka hesabınız bu sanal kartın kullanımına dahil olacaktır.

Kotak Netc @ rd, tüm alışveriş platformlarında kabul edilebilir bir karta sahip olan benzersiz bir ödeme hizmetidir. Bu sanal karta sahip olmanın hiçbir maliyeti yoktur; aynı şekilde, minimum bakiye gerekli değildir. Başlamak için tek yapmanız gereken web sitesinde oturum açmak ve bir sanal kart için kaydolmak. İhtiyacınız olanı bağlayın ve birkaç dakika içinde kredi kartınızı alın.Ayrıca Okuyun: 2020’de Yüklenecek En İyi Kodi Eklentileri

Sanal Kredi Kartları ile Nasıl Güvende Kalınır?

VCC çevrimiçi dünyada kullanıldığından, kullanıcının mümkün olan her şekilde dikkatli olması gerekir. Bir kart sağlayıcı size emniyet ve güvenlik sağlasa bile, kendiniz için çok şey yapmanız gerekir. Örneğin, kartınızı listede yer almayan bir sitede kullanmamalısınız çünkü vermeniz durumunda bilgileriniz tehlikeye girer.

Ayrıca, bilgilerinizi kaydetmeden önce bir sağlayıcı veya site hakkında sorular sormaya çalışın. Bu web sitelerinden bazıları, sizinle ilgili diğer şeylere erişmek için yalnızca sizinle ilgili bilgilere ihtiyaç duyar.

Karar

Yukarıda, çevrimiçi olarak en iyi sanal kredi sağlayıcılarının ve dünyanın her yerindeki müşterileri tatmin etme yollarının net bir açıklaması bulunmaktadır. Nitekim bu firmalardan gelen ön ödemeli vize ve Mastercard ile online işlemler kolaylaştırılmıştır. Hatta bazılarının daha iyi müşteri deneyimini geliştirmek için mobil uygulamaları bile var. Şüphesiz bu bilgiler, bir kredi kartı sağlayıcısının bir sonraki çevrimiçi ödemenizin karşılığını alacağını bilmenize yardımcı olmak açısından çok önemlidir.

Bir yanıt yazın