En İyi 9 Avustralya Dropshipping Tedarikçisi

Amazon Avustalya:

Kullanmayı düşünmeniz gereken ilk stoksuz satış tedarikçisi Amazon Avustralya’dır . Pazar yeri, ülkedeki en büyük e-ticaret sitesidir ve mağazanızda satabileceğiniz birçok birinci sınıf ürüne erişmenizi sağlar.

Amazon’u stoksuz satış tedarikçisi olarak kullanmanın avantajlarından bazıları şunlardır:

 • Hızlı sevkiyat süreleri 
 • Kaliteli müşteri hizmetleri
 • Geniş ürün yelpazesi
 • En çok satan ürünler 

Amazon ile kaynak sağlarken çeşitlilik ve miktar hiçbir zaman sorun olmaz. Sitede aklınıza gelebilecek hemen her kategoride milyonlarca ürün bulunmaktadır. Ek olarak, stoksuz satış yapanlar, Amazon’un En Çok Satanlar Bölümünden yararlanabilir, böylece müşterilerine satmak için yalnızca en iyilerini seçebilirler.

Satış yapmaya başladığınızda, hızlı yurt içi nakliye süreleri için sürekli olarak Amazon Avustralya’ya güvenebilirsiniz. Ayrıca, birinci sınıf üyelik , uygun ürünler için size 1-2 günlük nakliye süresi kazandırır. Böyle inanılmaz teslimat hızlarıyla, mükemmel puanlar ve güvenilir bir müşteri tabanı oluşturursunuz.

Son olarak, Amazon’un kalitesi sunduğu mükemmel müşteri hizmetlerine de yansır . Dropshipper olarak, telefon, sohbet veya e-posta yoluyla 7/24 bir temsilciye ulaşabilecek ve bir sorunla ilgili hızlı ve kesin bir yanıt alabileceksiniz. Sonuç olarak, müşterilerinize aynı kalitede hizmet ve ilgiyi sunabilirsiniz.

  2. Banggood Avustralya

banggood avustralya e-ticaret

Banggood , merkezi Guangzhou, Çin’de bulunan lider bir dropshipping tedarikçisidir. Şirket, Avustralya’da stoksuz satış yapabileceğiniz bir milyondan fazla farklı ürün seçeneğine sahiptir.

Dahası, Banggood bize şunları sunuyor:

 • Düşük, rekabetçi fiyatlar
 • Ücretsiz uluslararası teslimat 
 • Dropshipping avantajları ve avantajları 

Banggood, Batılı emsallerinden çok daha düşük maliyetlerle mal almak ve dağıtmak için Çin’deki varlığını güçlendiriyor. Sonuç olarak, Avustralya’da  ürünleri düşük fiyatlara alıp yüksek kârla satıyoruz.

Ve Banggood’un Avustralya’dan uzaklığı konusunda asla endişelenmemize gerek yok. Tedarikçi, birçok üründe ücretsiz uluslararası teslimat sunar . Ayrıca, Banggood’un Avustralya’da bir deposu olduğundan, yurtiçi teslimat hızlarında müşterilere bol miktarda ürün de gönderebiliriz. 

Son olarak, Banggood, bizim gibi girişimcileri ürünlerini stoksuz satış yapmaya ikna etmek için benzersiz avantajlar sunuyor. Avustralya Banggood stoksuz satış yapanlar olarak, ticari faaliyetlerimizi meşrulaştırmak için bir stoksuz satış sözleşmesi ve sıfır üyelik ücreti ve özel indirimler de dahil olmak üzere bir dizi avantajı olan bir stoksuz satış merkezi alıyoruz.

3. Catch

Avustralya'yı yakalamak dropshipping

Catch Australia , 2006’dan beri faaliyet göstermektedir ve Avustralya’nın en iyi e-ticaret sitelerinden biridir. Çoğunluğu Avustralyalı alışveriş yapanlar olmak üzere aylık 9,6 milyondan fazla ziyaretçiye sahiptir. 

Aşağıdaki nitelikler, Catch’i iyi bir stoksuz satış tedarikçisi yapar:

 • Avustralyalılar için yapılmış küratörlüğünde bir pazar yeri
 • Birden fazla kategoriden geniş ürün yelpazesi
 • Güçlü yerel sipariş karşılama
 • Özel üye avantajları – Club Catch

Avustralyalı müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlayan bir tedarikçi varsa o da Catch Australia’dır. Pazar, yerel tercihlere göre özenle seçilmiş 2,5 milyondan fazla ürün yelpazesine sahiptir ve başlıca ilgili stoksuz satış kategorilerini sunar.

Avustralya’yı Yakala, aynı zamanda, kar marjlarımızı artırabilmemiz için mal ve nakliye maliyetlerinin düşürülmesine de yardımcı olur . Genel olarak, birçok ürün, özellikle de ‘Bugünün Fırsatı’ bölümündekiler olmak üzere, halihazırda rekabetçi fiyat etiketlerine sahiptir. Ama Club Catch’e katılarak daha da iyi indirimler alıyoruz . Üyelik, birçok uygun üründe ücretsiz gönderim özel fırsatlar ve gelecekteki indirimlere erken erişim ile bizi ödüllendirir .

Son olarak, Catch ile asla yavaş teslimat veya lojistik sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Catch Australia’nın Victoria’da yerel bir sipariş karşılama merkezi vardır ve ek bir merkezin de 2022’nin ilk çeyreğinde Sidney’de açılması planlanmaktadır. Sonuç olarak, Catch, etkin lojistik ve hızlı yurtiçi sevkiyat süreleri ile rakiplerinize karşı üstünlük sağlar.

4. Kogan

kogan avustralya stoksuz satış tedarikçisi

Kogan , günde bir milyon doların üzerinde satış yapan bir Avustralya perakende pazarıdır. Neyin popüler olduğunu bulmak için mükemmel bir yerdir.

Kogan’ın avantajlarından bazıları şunlardır:

 • Hızlı yurtiçi nakliye süreleri
 • Üyelere özel fırsatlar (İlk Kogan)
 • Geniş ürün yelpazesi ve geniş ürün yelpazesi 
 • Kendi markalı ürünler

Kogan’dan en sevdiğiniz satış kanalına dropshipping yapacak ürün sıkıntısı yok. En popüler kategorisi Elektronik ve Medya olsa da , mağazanızda satmak için birçok stoksuz satış nişinde on milyondan fazla ürün bulabilirsiniz . Ayrıca Kogan, düşük fiyata satın alabileceğiniz ve mağazanızda iyi bir kârla satabileceğiniz  bir dizi kendi markalı kaliteli ürün sunmaktadır.

Her zamanki faydaların yanı sıra, Kogan First’e kaydolarak bu tedarikçiden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz . Üyelik, bize ücretsiz gönderim özel indirimler öncelikli müşteri hizmetleri ve yıllık hediye kartlarına erişim sağlayan 14 günlük ücretsiz deneme ile başlar . Tüm bu avantajlar, işletme maliyetlerimizi düşürür ve kar marjlarımızı artırmamızı sağlar. 

Son olarak, Avustralya merkezli bir şirket olarak, sipariş karşılama yerel olarak gerçekleşir ve bu da hızlı sevkiyat süreleri ve daha mutlu müşteriler sağlar.

5. Avustralya’yı Target

hedef avustralya ürün tedariği

Target Avustralya – American Target Corporation ile ilgili değil – başka bir mükemmel stoksuz satış tedarikçisidir. İndirimli kadın kıyafetleri, bebek ürünleri, mutfak eşyaları ve çok daha fazlasını satıyorlar.

Target Avustralya’yı stoksuz satış tedarikçisi olarak kullanmanın avantajları şunları içerir:

 • Geniş bir ürün yelpazesinde harika teklifler ve indirimler
 • Hızlı yurtiçi nakliye süreleri
 • 45 AU$ üzerindeki tüm siparişler için ücretsiz teslimat
 • Mükemmel satış sonrası müşteri hizmetleri

Ürün tedarik ederken en büyük endişeniz fiyat ise, TargetAvustralya tam da sizin cevabınız olabilir. Çevrimiçi mağaza, çok çeşitli ürün ve kategorilerde ultra rekabetçi fiyatlar sunar. Ve bu yeterli değilse, ‘Fırsatlar ve Özel Ürünler’ bölümünde daha da iyi fırsatlar ve indirimler bulabilirsiniz.

Ürün seçimi ne olursa olsun, Target’ın teslimat seçenekleri hiç de fena değil. Ürünler yerel depolardan gönderilir ve gelmesi 3-7 iş günü sürer. Ek olarak, büyük boy ürünler hariç,  45 AU ve üzeri tüm siparişler ücretsiz kargo ile gelir.

Her zaman olduğu gibi, bir şeyler ters giderse müşteri hizmetlerine erişmek isteyeceksiniz. Neyse ki Target, telefon veya sohbet yoluyla  satın alma sonrası mükemmel bakım sunar, böylece müşteri endişeleriyle hızlı ve etkili bir şekilde ilgilenebilirsiniz.

6. Crazy Sales

çılgın satış avustralya dropshipping

Crazy Sales , fiyat bilincine sahip alıcılar için yüksek oranda indirimli ürünler sunmaktan gurur duyan başka bir Avustralya yerel pazarıdır . 

Crazy Sales’i iyi bir stoksuz satış tedarikçisi yapan nedenlerden bazıları şunlardır:

 • Massive bargains on a wide range of products
 • Official support for dropshipping 
 • Fast shipping times
 • Superb customer care and support team
 • Reimbursement for custom duties

Unlike some of Australia’s major retailers/marketplaces, Crazy Sales officially supports dropshipping and commits to shipping products to your customers. As such, you can select from any of the 10,000 products it offers and sell them with confidence. 

Furthermore, Crazy Sales is dedicated to fast shipping times, regardless if products come from its extensive domestic selection or overseas partners. And don’t let the word international shipping deter you. Crazy sales includes any required customs fees in its shipping quote or reimburses us for them post-delivery.

Hopefully, everything goes well with deliveries, and our customers receive their items flawlessly. But if any issues arise, Crazy Sales is committed to providing us with superior customer service

   7. MyDeal

mydeal avustralya e-ticaret

MyDeal is another major retailer covering all of Australia. The company focuses primarily on selling home and lifestyle products.

Here are the advantages of working with MyDeal as a dropshipping supplier:

 • User-friendly website
 • Refund guarantee policy
 • Large selection of high-quality products

While this dropshipping supplier is somewhat limited to home and lifestyles products, it more than makes up for it with millions of products in categories like Garden, Kids, Fashion, Electronics, and others. Additionally, the products are of high quality so you can offer your customers the same.

Customers not happy about an order or did not receive it? Worry not. MyDeal’s refund guarantee policy has got your back. If an item is not received, the company will send out a new order. For items not as described, MyDeal processes a full refund, including all shipping and handling costs.

Finally, dropshippers can take advantage of the user-friendly layout of MyDeal. Each step is simple to follow, making for an easy buying experience and preventing unnecessary delays.

8. Trademe

trademe avustralya stoksuz satış

TradeMe is a New Zealand-based e-commerce trading site where users can buy and sell anything from real estate to collectibles, new or used.

The Advantages of working with TradeMe as a dropshipping supplier are:

 • Wide selection of products
 • High standards enforced
 • Domestic shipping for plenty of items

Trade Me is a supplier in a category of its own. In American terms, you can think of TradeMe as a fusion of eBay and Craigslist. The site has become a high standards marketplace loved by many New Zealanders. Unsurprisingly, it offers a large selection of products from multiple popular categories. 

The caveat to working with this supplier is that TradeMe limits membership to New Zealand or Australian residents. However, the terms and conditions imply that exceptions can be made by contacting the company directly. 

Üyelik alacak kadar şanslıysanız, önemli bir avantajınız olacaktır . Ziyaretçilerin çoğu kivi olduğundan, düşük rekabetle karşı karşıya kalacaksınız ve Avustralya pazarında TradeMe ürünlerinin resmi olmayan özel satıcısı olabilirsiniz 

Son olarak, esas olarak Yeni Zelanda merkezli olsa da, Avustralya’da çok sayıda satıcı bulunuyor ve bu da ürünleri için yurt içi nakliye hizmeti sunmamıza izin veriyor. 

Profesyonel İpucu : Bir ürünü listelemeden önce sonuçları ‘Yeni Öğeler’e göre filtrelediğinizden ve bir mağazayı araştırdığınızdan emin olun. 

9. AliExpress Avustralyaaliexpress Avustralya dropshipping

AliExpress , Alibaba’nın perakende kolu ve Amazon’un Çin’deki karşılığıdır. Tüm dünyaya ürün gönderiyor ve Avustralya’da güçlü bir varlığa sahip.

Dropshipping girişimi için AliExpress ile ortaklık kurmak harika bir fikir çünkü: 

 • Dropshipping dostudur
 • Daha yüksek bir marjla satabileceğiniz ucuz ürünlere sahiptir.

Amazon Avustralya ile karşılaştırıldığında, AliExpress önemli ölçüde daha uygun maliyetlidir . Ürünlerin çoğu Çin’de üretilip depolanarak, stoksuz satış yapanların yerel tedarikçilere kıyasla maliyetin çok altında bir fiyata satın almalarını sağlıyor.

Ayrıca AliExpress, mağazalarımızda satabileceğimiz sınırsız bir ürün yelpazesine sahiptir. Hayal edebileceğimiz hemen hemen her kategoride 100 milyonun üzerinde ürünle , mesele asla ne satılacağı meselesi değildir. Bu sadece mağazanız için en iyi ürünleri bulmakla ilgili.     

Ayrıca AliExpress, stoksuz satışları destekler ve bize kârımızı en üst düzeye çıkarmamıza yardımcı olacak birçok araç sağlar. AliExpress Dropshipping Merkezi , bize Avustralya’da satılacak en sıcak ürünleri bulması nedeniyle AliExpress’in başarımıza olan bağlılığının önemli bir örneğidir .

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

cjdropshipping Drop shipping aliexpress dropshipping center amazon shopify dropshipping ebay

Bir yanıt yazın