Home Depot’u tedarikçi olarak kullanmak için 5 neden

Резултат с изображение за ev deposu

Home Depotu kullanarak, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tedarikçiniz var. Desteklediğimiz tüm tedarikçilerin tam listesi burada bulunabilir . Hepsinin avantajları var ama bugün, müşterilerimiz tarafından en çok kullanılan tedarikçilerden biri olan Home depo hakkında konuşacağız. Ve bunun için sebepler var ? Home Depot’u kullanmak için 5 neden

üzerinden geçeceğiz . 1. Günümüzde insanlar son derece sabırsız. İnternette bir şey görürler, ona aşık olurlar ve bir an önce sahip olmak isterler. Hızlı sevkiyat sunmak, stoksuz satış işiniz için çok sağlıklıdır. Home depo 2 gün kargo ile çok çeşitli ürünlere sahiptir . Ayrıca, maliyeti 45 $ ‘dan fazla olan herhangi bir ürün ÜCRETSİZ olur

nakliye, bu harika. Ve 45 $ ‘ın altındaki diğer ürünler için endişelenmenize gerek yok, çünkü otomatik olarak yazilimlarla calisiyorsaniz onlar için nakliyeyi alacak ve nihai ebay fiyatımıza uygulayacak.

2 . Ev deposu çok sayıda eşya sunuyor. Kendilerini “Dünyanın en büyük ev geliştirme perakendecisi” olarak etiketlediler.

Ve bunun bir nedeni var. Homedepot 1 milyondan fazla benzersiz ürün barındırır.
Bir niş bulurken, gerçekten ilgilendiğiniz bir şey olmak gerçekten önemlidir. Örneğin, dekorasyonu gerçekten seviyorsanız ve bunda iyiyseniz, en iyi fikir Ev Dekorasyonu koleksiyonunu hedeflemektir. Bu yüzden bu kadar büyük miktarda eşyaya sahip olmak çok kullanışlıdır. Herkes kendisi için ilginç olanı bulabilir ve hayatlarını kolaylaştırabilir. ?

3 . En karlı stoksuz satış kategorilerinden biri Ev Tadilatı’dır. Aynı zamanda çok fazla kazanabileceğiniz en güvenli olanıdır.
Yatak, gardırop, masa gibi ürünler için alışveriş yapmak her zaman zor bir iştir. Artık daha fazla insan bunu çevrimiçi yapmayı tercih ediyor. Bunun arkasındaki birçok neden – tüm örnekler mağazalarda gösterilmiyor, hoşunuza giden bir şey bulmak için birçok yeri ziyaret etmeniz gerekiyor… falan filan! Sadece birkaç tıklama ile Ebay’i açıp hayalinizdeki mobilyaları satın almak çok daha kolay, değil mi? ?

Bu arada, Home depolarında çeşitlilik gösteren çok sayıda eşya vardır – örneğin renk, bu harika ve sizin için faydalıdır. Autods ile varyasyonları kolayca listeleyebilirsiniz -> müşterileriniz farklı renkler arasından seçim yapma seçeneğine bayılacak.

4.“% 30 kar yöntemi”
Şimdi ilginç bir şey var …
Home Depot’tan bir ürün satın alırsanız ve iade süresi içinde fiyatı DÜŞÜRSE, Home Depot desteğinden sizin için fiyatı eşleştirmesini isteyebilirsiniz. yeni fiyat ve farkı geri alın.

5. Ana Depo> Amazon
Tedarikçi olarak amazon kullandıysanız, alıcı hesaplarının kilitlenmesinin gerçek bir mücadele olduğunu biliyorsunuz. Home Depot’ta böyle bir şey yok, bu yüzden kullanımı çok daha uygun.

Резултат с изображение за dropshippingHepsi bu kadar! Size Home Depot ve neden bugünlerde kullanmak için harika bir tedarikçi olduğu hakkında değerli bilgiler vermeyi umuyoruz. Şimdi size kalmış. ?

Bir yanıt yazın