Ocak 2022’de Dropshipping Yapılacak En Popüler 10 Ürün | BU ÜRÜNLER SATIŞLARINI KATLAYACAK

Senin dropshipping mağaza başlaması için hazır mı Ocak ile en trend ürünleri ? İle Q1 2022 sadece başlangıç, şimdi tanıtmak için en iyi zaman taze ürün fikirleri piyasaya.

1. Ters Şemsiyeler

dropship ters şemsiyeler

Bu yağmurlu Ocak ayında dropshipping yapan ilk ürünümüz ters şemsiyeler . Yağmur gibi çevresel koşullardan bizi korumak için kaliteli bir şemsiye kullanmak uygundur. Pekala, yolunuzu, arabanızı ve hatta kendinizi aşırı yağmur damlalarıyla ıslatan damlayan bir şemsiye taşımanız gerekene kadar.

Müşteriler bu sorunu çözmek için yenilikçi bir buluş olan ters şemsiye kullanırlar . Bu öğe, kullanıcının aşırı yağmur suyundan ıslanmayı önlemek için vücuttan uzakta kapatmasını sağlar. Ek olarak, ters şemsiye ek destek olmadan düz bir yüzeyde durabilir.

Bu öğeyi stoksuz olarak gönderirken , tek katlama ve kompakt katlama gibi birkaç tür ekleyebilirsiniz . Ardından, mağazanızdaki daha hafif tek katmanlı malzeme veya rüzgar geçirmez çift çizgili seçeneklerin seçimlerini listeleyin.

2. Farlar

dropshipping farlar

Bugünlerde ikinci birinci sınıf dropshipping ürünü farlardır . Açık hava meraklıları veya ev sahibi müşteriler için, dışarıda karanlıkta kalma veya güç kesintileri yaşama gibi durumlar güvenilir bir ışık kaynağı gerektirir . Bu durumlarda, farlar veya farlar çok yönlü bir ışık sağlayıcı olabilir.

Farların eller serbest aydınlatma çözümleri olduğu göz önüne alındığında, stoksuz satış mağazalarımızdaki varyasyonları listelemek madencilik, tıp, otomobil, balıkçılık ve daha pek çok farklı alandan müşteri çekmenize yardımcı olabilir.

Mümkün olduğu kadar çok kitleyi hedeflemek için müşterilerimize bol seçenek sunmak en iyisidir . Örneğin led ışıklı farları sıralayabiliriz. Farklı ışık renklerine modlarına ve aralıklarına sahip farlar, çevrimiçi mağazalarımıza harika eklemeler olabilir .

Daha fazla uzmanlaşmak isteyenler daha da fazla seçenek ekleyebilir. Örneğin, suya dayanıklı ve eğilebilir farlar sunabiliriz . Ayrıca, farklı malzeme ve ürün stilleri sunmak daha yüksek karlara yol açabilir. Son olarak, pille çalışan veya şarj edilebilir olanlardan çeşitli seçenekler ekleyebiliriz .

3. Boya Fırçası Seti

boya fırçası setleri e-ticaret

Listemizde dropshipping için trend olan bir diğer ürün ise boya fırçası seti . Dropshipping bu maddeyi sanat keyfini farklı müşterilere çekebilir. Bu nedenle, müşterileriniz ister yaşamak için isterse basit bir hobi için resim yapıyor olsun, çevrimiçi mağazanızda boya fırçası setleri sunmak size daha fazla satış elde etmek için mükemmel bir şans verir.

Dekoratörler, ticari ressamlar veya sanatçılar için bu ürünlerin farklı türlerini eklediğinizden emin olun. Ayrıca, hedef kitlenize yağ, akrilik, mürekkep ve diğerleri gibi farklı ortamlar için uygun geniş bir fırça kılları yelpazesi sunun .

Ek olarak, yuvarlak, düz, filbert, fan gibi çeşitli fırça türlerini ve daha fazlasını listeleyin. Ayrıca, stoksuz satış girişiminize ahşap, plastik, metal veya diğerlerinden yapılmış olanlar gibi birçok kulp seçeneğini dahil etmeyi unutmayın .

4. Şarj Edilebilir Kitap Işığı

dropship şarj edilebilir kitap ışıkları

Ocak ayında dropshipping için dördüncü birinci sınıf ürün, şarj edilebilir kitap ışığıdır . Müşteriler , ister sinir bozucu bir test için gözden geçirirken, isterse sadece iyi bir okumayı tamamlarken, tüm gece boyunca bir şeyler çekerken güvenilir bir ışık kaynağına ihtiyaç duyarlar . Bu durumlarda, şarj edilebilir bir kitap ışığı , insanların her yerde ve her zaman rahatça okumasını sağlayan taşınabilir bir teknolojidir .

Ayrıca, stoksuz satış işinize şarj edilebilir bir kitap ışığı eklemek , özellikle okumalarıyla her zaman hareket halinde olan önemli bir pazarın ilgisini çekecektir. Mağazanızda tek başına veya klipsli olanlar gibi birçok seçimi listeleyebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcıların rahatlığı için bükülebilir ve kompakt seçenekler ekleyin .

Mağazanıza eklemeyi düşünebileceğiniz diğer ürün çeşitleri, USB kabloları ile bağlanabilen veya Bluetooth üzerinden çalışabilen ürünlerdir . Son olarak, satış kanalınıza farklı stiller, renkler ve boyutlarda yeniden şarj edilebilir kitap ışıkları koymayı düşünün.

Yeni Başlayanlar İçin İpucu: Ayarlanabilir ışık modları ve renkleri ile bu ürünün çeşitlerini stoksuz satış yapabilirsiniz .

5. Dijital Lastik Şişirme

dropship dijital lastik şişiriciler

Günümüzde artan seyahat talebi ile dijital lastik şişirme cihazları , stoksuz satış girişiminizde trend olan bir ürün haline gelebilir. Bir düz lastik sadece bir sıkıntı değildir; ayrıca yoldayken güvenlik tehlikesi oluşturabilir . Bu nedenle, beklenmedik bir anda geldiğinde taşınabilir bir lastik şişirme cihazına erişim son derece önemlidir.

Ancak müşteriler, bir lastiği manuel olarak pompalamak için gereken zaman alıcı ve yorucu iş konusunda pek heyecanlı değiller . Bu nedenle dijital lastik şişirme cihazlarına artan bir talep var .

Farklı araç lastik tiplerine bağlı olarak müşterilerimize stoksuz satış mağazalarımızda kapasite veya güce göre değişen dijital lastik şişirme cihazları sunabiliyoruz .

Ayrıca, kompaktlığı ve taşınabilirliği hesaba katmak için bu öğe için farklı boyut ve stilleri listelemeliyiz. Son olarak, pil veya doğrudan çıkışla şarj edilebilen dijital lastik şişiricileri ekleyebiliriz .

Profesyonel İpucu Acil durum ışıkları gibi ürünle birlikte ek işlevlerin müşterileri daha fazla çekebileceğini göz önünde bulundurun .

6. Makyaj Aynası Işıkları

dropship makyaj aynası ışıkları

Müşterilerimizin severek satın aldığı bir sonraki ürün ise makyaj aynası lambalarıdır . Özellikle yeni bir dizi göreve hazırlanırken veya zorlu bir günün ardından yıkanırken iyi bir aydınlatma şarttır. Makyaj aynası ışıkları sadece kadınlara makyajlarında yardımcı olmak için değil, aynı zamanda çekici ışıklarla ev dekorasyonu olarak da hizmet ediyor .

Bu stoksuz satış ürününü sunarken, farklı müşterilerin farklı tercihleri ​​olduğunu göz önünde bulundurmalıyız. Bazı müşteriler tekli makyaj ışığını tercih ederken, diğerleri çoklu veya karıştır ve eşleştir varyasyonlarını sever. Ek olarak, değişen kurulumları ve mobilyaları tamamlayacak çeşitli şekil ve boyutlar ekleyin .

Şekillerden bahsetmişken, çubuk, kafes, küre, gölgeli veya tüplü makyaj lambaları seçeneklerini sıralayabiliriz . Ayrıca halojen, akkor veya LED çeşitlerini de satış platformlarımıza ekleyebiliyoruz. Son olarak makyaj aynası ışıklarının ışık modları ve renk seçeneklerine de yer vermeyi unutmayalım .

7. Suni Çim Köpek Pedi

dropship suni çim köpek pedleri

Sunan suni çim yavrusu yastıkları çekebilecek hayvan severler için dropshipping caddesi için. Lazımlık eğitimi veren köpekler , birçok faktörü göz önünde bulundurmamız gerektiğinden çok fazla iş olabilir. Örneğin köpek sahipleri evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını rahatça yapabilecekleri uygun bir alan belirlemelidir.

Bu nedenle, alışveriş yapanlara bu ürün yelpazesinden çeşitli seçenekler sunmayı unutmayın. Köpeklerin de farklı ihtiyaçları olduğundan, iç mekan kullanımı, dış mekan konumu, veranda lazımlık ve daha pek çok şey gibi bu pedlere seçenekler eklediğinizden emin olun.

Ayrıca idrara dayanıklı olanlar veya pede bağlı atık toplama tepsisi olan seçenekler de vardır . Bu lazımlık eğitim pedleri ayrıca anti-mikrobiyal özellikler, eğitim düdükleri, kokulu çimenler ve daha fazlası gibi çeşitli özelliklerle birlikte gelir .

Başlangıç İpucu: Ekle değişen boyutları farklı yaş veya köpeklerin boyutları uyacak şekilde yastık. 

8. Döner Paspas ve Kova Seti

döner paspas ve kova setleri e-ticaret

Sekizinci ürün fikrimiz, temizlik görevlerini katlanılabilir kılmak için herkesin güvenilir aracı haline gelebilecek döner paspas ve kova setidir . Bu farklı temizlik malzemelerinin ortaya çıkışı, müşterilerin ev rutinlerini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Artan pazar talebiyle, paspas ve kova setini stoksuz satış harika bir fikir.

Bu ürün fikrini çevrimiçi girişiminize eklerken paslanmaz çelik, plastik, alüminyum veya bu malzemelerin bir kombinasyonu gibi farklı türleri dahil edebilirsiniz . Tekerlekli kovalar veya düz tabanlı kovalar gibi varyasyonlar da sunduğunuzdan emin olun . Ayrıca, dairesel veya dikdörtgen şekillerde paspas kafalarının varyasyonlarını ekleyin.

Ayrıca döner paspasın mikrofiber başlığı aşınma ve yıpranma nedeniyle her üç ila altı ayda bir değiştirilmesi gerektiğinden , sete dahil olan ekstra paspas başlıkları ile seçenekler ekleyebilirsiniz . Son olarak, bazı müşteriler birden fazla miktar satın alır, bu nedenle birkaç satın alma için paket fiyatlandırması sunun .

9. Bambu Çekmece Düzenleyici

dropship bambu çekmece organizatörleri

Bambu çekmece organizatörü bu yıl dropship bizim dokuzuncu trend ürünüdür. Yeni bir yıla başladığımızdan beri, müşteriler evlerini düzenlemekten memnuniyet duyuyorlar. Bambu çekmece düzenleyici sayesinde artık mutfak dolaplarının içindeki karmaşaya veya makyaj çekmecelerinin üstündeki gereksiz dağınıklığa katlanmak zorunda kalmıyorlar.

Bu stoksuz satış ürünü, çekmecelerimizin içeriğini düzenlemenin sürdürülebilir, estetik ve verimli bir yoludur. Ayrıca ürün, özel yapım çeşitli bölme numaraları, boyutları ve stilleriyle gelir, bu nedenle mağazanıza çeşitli seçenekler eklemeyi düşünün.

Bu öğeyi listelerken mutfak gereçleri, giysiler, mücevher parçaları, kozmetikler, ev aletleri ve diğer nesneler için uygun varyasyonları eklediğinizden emin olun .

Yeni Başlayanlar İçin İpucu: Bu düzenleyicileri setler halinde sunun ve bunları paket başına indirimli fiyattan satın .

10. Çocuklar İçin Kum Torbası

çocuklar e-ticaret için kum torbaları

Ocak 2022’de stoksuz satışta olan onuncu ve son trend ürünümüz çocuklar için kum torbası . Kum torbaları, çocukların enerjilerini kullanabilecekleri veya streslerini sağlıklı ve güvenli bir şekilde atabilecekleri mükemmel mekanizmalardır . Ebeveynler, çocuklarının fiziksel olarak aktif olmasını istediklerinden , bu ürün seçimini stoksuz satış yapmak size önemli bir kitle kazandıracaktır.

Bu ürünü satış kanalınıza eklerken farklı yaş ve boydaki çocuklara uygun kum torbalarını da dahil edebilirsiniz . Ayrıca askılı veya stantlı seçenekleri de listeleyebilirsiniz. Kum torbaları da çeşitli renk, tasarım ve şekillerde gelir, bu nedenle satış kanalınızda bu seçeneklerin bulunduğundan emin olun.

Son olarak, mağazanızda bu ürünü satın almak için daha fazla müşteri çekmek için boks eldivenleri ve tekmelikler gibi kum torbalarının yanı sıra aksesuarlar da sunun . Bu aksesuarlardan bir set için de daha düşük bir fiyat önerebilirsiniz.

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Ebay Dropshipping ile Tek Satıştan 900 TL Kazanmaya Hazır mısınız? #ebay #dropshipping #şort

Bir yanıt yazın