Para kazanmanın yolllari

2020’da mali durumunuzu artırmak ve para kazanmak için nihai kılavuzumuzla bu yıl fazladan 1.000 £ ‘dan fazlasını nasıl cebe indirebileceğinizi öğrenin.

Hızlı bir şekilde fazladan para kazanmak ister misiniz? Biraz çaba sarf etmeye istekliysen, bunu yapmak için pek çok fırsat var. Rehberimiz, evinizi kullanarak veya zaten sahip olduğunuz parayı kullanarak çevrim içi nakit kazanmanın akıllıca yolları da dahil olmak üzere para kazanma fikri içerir.

İnternetten nasıl para kazanılır İnternet sizi paranızdan kolayca ayırabilir, ancak biraz yaratıcı düşünceyle çevrimiçi olarak pound kazanmanın birçok yolu vardır. 13. Eşyalarını Ebay’de sat Son 20 yıldır bir masaüstü bilgisayarın altında saklanmadığınız sürece, hemen hemen her şeyi satarak gelirinizi artırmak için kullanabileceğiniz, web’deki en popüler açık artırma sitesi olan Ebay’i duymuş olacaksınız . Tercih edilen ödeme yöntemi olduğundan ve alıcılara gönül rahatlığı sağladığından, bir PayPal hesabı açmak iyi bir fikirdir. Yaptığınız her karı etkileyebilecek Ebay ve PayPal’ın ücretlerine dikkat edin.

Gumtree ve Facebook Marketplace’te daha ucuza satış yapın İnternet, sınıflandırılmış ilanlar için gazete ve ilan panolarından devralmıştır. Gumtree ve Preloved ve son zamanlarda Facebook Marketplace , satmak istediğiniz ürünlerin reklamını yapabileceğiniz en büyük sitelerden bazılarıdır, resimler ve açıklamalarla birlikte – ücretsiz.

Anketlerde fikirlerinizi paylaşın Çevrimiçi anketleri tamamlayan kişilere küçük bir miktar ödeyen çok sayıda araştırma ajansı var. Tek yapmanız gereken soruları cevaplamak. Panelbase , Valued Opinions ve Toluna büyük ajanslar arasındadır. Ankette 50p ile 5 sterlin arasında herhangi bir yerde kazanmayı bekleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı çevrimiçi satın İyi bir fotoğraf çekebilirseniz, ondan çevrimiçi olarak biraz para kazanabilirsiniz. Shutterstock, Alamy ve 123RF , üyeler yükledikleri görselleri indirdiklerinde katkıda bulunurlar.

Müziği nakit olarak inceleyin Bir müzik meraklısıysanız, imzasız sanatçıları incelemek için para kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Slicethepie tam da bunu yapmanıza izin verir. Kullanıcılar, incelemelerinin kalitesine göre ödeme alırlar ve inceleyebileceğiniz sanatçı sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.

Sahip olduğunuz eşyaları kiralayın Nadiren kullandığınız şeyleri satmak yerine, RentNotBuy veya Fatllama gibi siteleri kullanarak başkalarına kiralayabilirsiniz . Araçlar, gece elbiseleri ve ev aletleri bu sitelerde en çok kiralanan eşyalar arasındadır ve eşyalarınızı ödünç vermek istediğiniz fiyatı ve süreyi belirleyebilirsiniz.

Hediye kartlarında paranın kilidini açın Hiç gitmediğiniz mağazalar için çok fazla hediye kartınız mı var? Ziyan olmasına izin vermeyin! Card Yard gibi web siteleri , istenmeyen hediye kartlarındaki paranın kilidini açmanıza izin verir.

Her alışveriş yaptığınızda geri ödeme web sitelerini kullanın Quidco ve TopCashback gibi geri ödeme sitelerinden geçerek zaten satın alacağınız ürünleri satın almak için para kazanın .

Reklamlarla kendi blogunuzu oluşturun Düşüncelerinizi bir blog sitesinde dünyayla paylaşmaktan hoşlanıyorsanız ve birkaç takipçiniz varsa, bundan para kazanabilirsiniz. Google Adwords’ü kullanarak sitenize reklam koyabilir ve insanlar reklamları her tıkladığında para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok kişi tıklarsa o kadar çok kazanırsınız.

İnternette yaptıklarınızı satın  Yaratıcı bir çizginiz varsa ve sabun, kart, mücevher veya diğer el işleri gibi şeyler yapmaktan hoşlanıyorsanız, Etsy gibi uzman siteler bunları dünya çapında satmanıza yardımcı olabilir. ABD merkezlidir, ancak uluslararası olarak çalışır ve ev yapımı hemen hemen her şey için bir kategoriye sahiptir. Ayrıca şeyler satabilirsiniz Ebay tabii veya üzerinde Gumtree veya preloved .

Bir yanıt yazın