Paypal Hesabından Nasıl Para Çekilir?

PayPal’dan Para Çekmenin Yolları

eBay’de veya başka bir platformda satış mı yapıyorsunuz? Arkadaşlarınızdan veya hizmetleriniz veya ürünleriniz için ödeme mi alıyorsunuz? Bu makale, PayPal’dan nasıl para çekebileceğinizi ve bankanızın orijinal para biriminden farklı bir para biriminde ödeme alıyorsanız, dönüşüm oranlarından nasıl tasarruf edebileceğinizi açıklayacaktır. PayPal’dan para çekmeye uygun ve sadece zaman değil, aynı zamanda para da güvenli olan birkaç çevrimiçi bankacılık sistemini açıklayacağım!

Paypal’dan para çekmenin kaç yolu var?

PayPal’dan nasıl para çekebileceğiniz konusunda 3 ana seçenek vardır:

  1. PayPal’dan para almak için banka hesaplarını kullanabilirsiniz. – İyi bir şey, PayPal’ınızda bankacılık ayrıntılarınızla aynı ada sahip olmanız gerekmeyen banka hesapları olacaktır. PayPal, banka hesabınızda adınızı görmez ve asla görmez, böylece PayPal hesabınıza herhangi bir ad banka hesabı ekleyebilir ve para çekebilirsiniz. Endişelenmen gereken tek şey muhasebe. Ancak muhasebeciniz Size yardımcı olabilir.
  2. VISA Kredi/Banka kartı – Bu yol en ucuzudur ve ödeme aldığınız para biriminden farklı bir ülkede yaşıyorsanız muhtemelen size çok zaman kazandıracaktır. Çünkü bir VISA kartı ile aslında almak istediğiniz para birimini değiştirebilir ve tam olarak aynı miktarda gönderilen parayı alabilirsiniz. Size mal olacak tek şey – bir kez Paypal’dan ücretsiz – 2,5 $ – kaç yüz veya binlerce gönderirseniz gönderin.
  3. Arkadaşlarınıza göndermek ve ardından nakit veya başka bir banka parası almak.

Paypal’dan banka hesabına nasıl para çekilir

İnternette bir ton banka hesabı ve çevrimiçi banka hesabı var. Ancak çok büyük bir satıcıysanız, PayPal’dan para çekmek ve Paypal hesabınızı ayrı tutmak için daha fazla bankaya ihtiyacınız olabilir. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Almanya veya başka herhangi bir Avrupa ülkesinde yaşıyorsanız, en basit yol gerçek bir fiziksel banka hesabı açmaktır ve her yeni banka hesap numarasına ihtiyacınız olduğunda yeni bir tane istemeniz yeterlidir. Asıl sorun, PayPal’ın seçilen para birimini çekmenize izin vermemesi. Paypal, Paypal’dan yalnızca banka hesabınızın para biriminde para çekmenize izin verir. Bu, ABD’de yaşıyorsanız ve ödemelerde euro alıyorsanız, Euro otomatik olarak USD para birimine çevrilecek ve para birimi değerinizin yaklaşık % 3-4’ünü kaybedeceksiniz demektir. Ancak,

Payoneer, Paypal ile kullanabileceğiniz birçok banka hesabına sahiptir

  1. Avrupa Bankası hesabı – IBAN. Payoneer, Paypal’dan para çekmeniz ve bunu EUR para biriminde almanız için Size Uluslararası bir banka hesabı verir.
  2. Amerika Birleşik Devletleri Banka hesabı – Paypal’dan para çekmek ve USD para biriminde I almak için Hesap numarası ve Yönlendirme numarası.
  3. Birleşik Krallık Banka hesabı – Paypal’dan GBP para biriminde alınan para için numara ve hesap numarasını sıralayın.

Ayrıca Size Japonya, Kanada, Avustralya ve daha fazlası gibi birçok ülke banka hesap numarası da sunuyorlar. Diyelim ki Avrupa için yeni banka hesap numaranızı eklemelerini de isteyebilirsiniz, onlar da eklesinler. Sadece çevrimiçi işinizin büyüdüğünü ve başka bir banka hesap numarasına ihtiyacınız olacağını sorun ve açıklayın.

VISA kartına nasıl para çekilir

Bu en kolay olanıdır ve para birimi dönüştürme kaybı sorununu çözer. PayPal’a eklenen herhangi bir vize kartı, alıcı para birimini tercih edilen para birimiyle değiştirebilir. Bunun anlamı, VISA yoluyla banka hesabınıza USD almak istiyorsanız – Paypal ile  iletişime geçmeniz , bu kartın para birimini USD’ye çevirmelerini istemeniz ve PayPal hesabınızdan Visa kartı ile banka hesabınıza USD gönderdiğinizde – bunu yapacaksınız. PayPal’dan istediğiniz şekilde para çekin. Ve sadece sabit fiyatı kaybedersiniz, dolayısıyla PayPal’dan ne kadar çok çekerseniz o kadar çok tasarruf edersiniz.

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKECEKTİR:

https://www.youtube.com/watch?v=wa38dtRKyjQ

VISA kartı sağlayan çevrimiçi bankacılık için en iyi seçenek Icard’dır:

Icard  , kart başına 1,5 ABD doları ek ücret karşılığında 4 fiziksel vize kartı ve ek 20 sanal vize kartı sağlar. Paypal askıya alındıktan sonra PayPal’dan para çekmek için daha fazla karta ihtiyacınız olacaksa, sanal kartı her zaman silip yeni bir tane ekleyebileceğinizi unutmayın. Bu, birçok eBay ve PayPal gizli hesabına sahip olmak ve dönüştürme komisyonu ödemeden para çekmek isteyen satıcılar için harikadır. 

Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz, unutmayın PayPal hesabınızda farklı isimlerle çalışıyorsanız banka/kredi kartına para çekemezsiniz – çünkü bunu bir kez yaptığınızda – Paypal asla isim uyuşmazlığı görecektir. banka hesaplarını kullanarak gerçekleşir.

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

Bir yanıt yazın