Sadece bir bilgisayar ile başlayabileceğiniz iş fikirleri | EVDEN ÇALIŞ

1. Dropshipper olun:

Dropshipping , başlamak için kolay bir iş ve iyi iş fikirlerimizin ilki. Dropshipping, üçüncü taraf bir tedarikçinin sizin adınıza müşterilere envanteri depoladığı ve gönderdiği bir yerine getirme modelidir. Başlamak için en iyi işlerden biridir çünkü genel giderleri düşük, uygulamalı ve ölçeklenebilir.

2. İsteğe bağlı baskılı tişörtler tasarlayın ve satın:

Başka bir stoksuz satış modeli, talep üzerine baskı envanteri, nakliyeyi ve yerine getirmeyi üçüncü taraf bir tedarikçinin eline bırakıyor. Ancak yukarıdaki stoksuz satış fikrinin aksine, buradaki odak noktası, orijinal bir şey yaratmak için ürünleri kendi tasarımlarınızla özelleştirmektir.

Şöyle bir site üzerinden kendi tişörtlerinizi tasarlayıp satabilirsiniz

https://teespring.com/

3. Kendi kitabınızı başlatın:

Aklınızda bir fikir mi var, bunu yazıya dökmeye ne dersin. Hemen bilgisayarını al ve düşüncelerini yazıya dök. İster dijital platformlarda ister fiziksel ürün olarak, isminin yazıldığı kitapları satmaya başla.

4. Dijital ürünler veya kurslar oluşturun:

Bir konu da yetenekli misin, veya insanların satın almak isteyeceği bigi hazinesine mi sahipsin hadi o zaman bunları paraya dönüştürelim. Udemy gibi platformlarda öğretmen olmana gerek bile olmadan istediğin konu hakkında videolar üretip yükleyebilirsin. Böylelikle videoların milyonlara ulaşır.

5. E-ticaret Yapın:

Milyarlarca kullanıcının bulunduğu amazon, ebay gibi platformlarda satıcı hesabı aç, ürünlerini yükle ve satmaya başla. Böylelikle zamanla finansal özgürlüklerini elde edebilirsin.

6. Para kazanabileceğiniz bir kitle oluşturun:

Günümüzün bağlantılı dünyasında, başkalarının dikkatini çekme ve tutma yeteneği bir değerdir. Bu, birçok işletmenin ödeme yapmaya istekli olduğu ve birçok içerik oluşturucunun birden fazla gelir akışı olan bir işletmeye dönüştürebildiği bir durumdur.

YouTube , Instagram veya bir blogda (ideal olarak farklı kanalların bir kombinasyonu) takipçilerinizi büyütmeyi tercih edin 

7. Bir üyelik programı oluşturun:

Günümüzde birçok uygulama üyelik sistemiyle çalışıyor. Hemen bir fikir oluştur ve bunu üyelik sistemi yap. Ufak bir tüyo 5000 kişiye 17Tl lik bir üyelik satarsan sene sonunda milyoner olabilirsin.

Bir cevap yazın