Sanal Kartlar ve Neden Onlara İhtiyacımız Var?

Sanal Kartlara Neden İhtiyacımız Var?

Çoğunuz bilgisayar korsanlarının ne kadar bilgi çalmaya çalıştığını ve bu konuda ne yapabileceklerini biliyorsunuz. Veri hırsızlığına karşı korunmak için bankalar sanal banka veya kredi kartları oluşturdu.


Neden kullanıyorsunuz?


Bu, İnternette güvenli bir ödeme yöntemidir (başka hiçbir yerde kullanamazsınız). Pratikte bu, gerçek kartınıza bağlı bir banka kartıdır. Normal bir banka kartıyla aynı görünür ancak manyetik şerit veya çip içermez. Bu kart tercihen boştur (parasızdır) ve yalnızca çevrimiçi bir şey satın almak istediğinizde çevrimiçi banka hesabınızdan para yatırabilirsiniz. Kartınızı çalsalar bile, boş olduğu için sizden alacakları hiçbir şey yok.
EBay kullanmaya ne dersiniz?
Yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız, yeni bir karta ihtiyacınız var. Eğer bir tane varsa, onu kullan. Bir hesabınız yoksa, başka bir tane oluşturabilir ve kullanabilirsiniz, ancak birden fazla hesabınız olmasını istiyorsanız sayısız banka hesabı oluşturamazsınız. Bu amaçla sanal kart kullanmak çok daha kolay ve ucuzdur.
Bunlar aracılığıyla, yeni PayPal hesabınızı doğrularsınız ve para çekme ve para gönderme limitlerini yükseltirsiniz. Sanal kartınızı kullanırsanız, paranızı doğrudan ona çekebilirsiniz. Kısacası, kartınızla tam olarak aynı işi yapar, ancak sanal bir karttır.
Sanal kartlarla ilgili iyi olan şey, sahip olmak istediğimizi düşündüğümüz kadarına sahip olabilmemizdir. Peki bunun anlamı nedir? BİRÇOK eBay hesabı! Yani, ne kadar çok paranız olursa, bir kurala uymadığınız için yasaklanma riskiniz o kadar az olur ve hepimiz bunların giderek daha fazla hale geldiğini biliyoruz.
Ücretler nelerdir?
Bu en iyi şey. Burada kesinlikle aylık bakım ücretimiz yok. Tek yapmamız gereken, kartın süresi dolduğunda ve yenilediğinde izlemek.
Onları nerede bulabiliriz?
Bu blog ile amacım her ziyaretçiden para kazanmak değil, daha çok yeni satıcıların eBay’de bir şeyler yapmayı öğrenmelerine yardımcı olmak olduğundan, bunları bankanızdan ücretsiz olarak sipariş edebileceğinizi söyleyeceğim. Onlarla bir hesabı doğruladığınızda, kaydın gerçekleşebilmesi için içine en az 5 BGN eklemeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın