Tedarikçinizden + şablonunuzdan nasıl indirim alabilirsiniz?

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda size Amazon’daki tedarikçinizden nasıl indirim alacağınızı göstereceğim. Amazon tarafından yerine getirilmesi veya üçüncü taraf bir satıcıdan satılması önemli değil.
Hadi başlayalım.
Oluşturulmuş bir eBay hesabınız olduğunda ve tutarlı satış yaptığınızda ve her gün diğerlerinden daha iyi performans gösteren öğeleriniz olduğundan emin olun. En çok satanlarınızı analiz ederek başlayın ve bunları kelimelere / notlara yazın. Ardından, aynı ürünler için haftada kaç sipariş aldığınızı hesaplayın. Ürün / hafta başına 10’dan fazla satışınız varsa, büyük olasılıkla Amazon satıcısından bir indirim alırsınız.
Şimdi en çok satan birkaç ürününüz olduğunda, Amazon’a gidin ve listeyi açın.
Şimdi satın al düğmesinin altında “Satan” metnini göreceksiniz. Tıklamanız ve ardından bir soru sormayı seçmeniz gerekir.

İşte zor kısım geliyor. Tedarikçiden nasıl indirim istenir? Her Amazon satıcısı, ürününü sipariş ederken kullanabileceğiniz kupon kodunu, ancak indirimi size vermeye nasıl ikna edeceğinizi yaparak müşteriler için kişisel bir indirim yapabilir. Aşağıdaki şablonumuzu kullanabilirsiniz.

“Merhaba,

Ürününüzle ilgileniyorum – ( ürünün  adı)  URL’si –  (ürünün bağlantısı veya ASIN)

Bir çevrimiçi mağazam var ve çok fazla (ürün adı) satıyorum  . Şu anda birkaç tedarikçim var ama kimse her hafta sipariş miktarımı karşılayamıyor.  Her hafta sizden (sattığınız miktar) sipariş verebilirim  . Farklı renk ve boyutlarla ilgileniyorum  (varyasyonlara ihtiyacınız varsa) . Siparişler, Amazon programı tarafından yerine getirilmesinden OLMALIDIR! Çin’den nakliye ile ilgilenmiyoruz! SADECE ABD’ye 3-5 günlük nakliye süreleriyle ilgileniyoruz.  (Bunu yazın, çünkü satıcıların çoğu Çin’den ve onlar için daha karlı olduğu için Çin’den göndermenizi önerecekler)  Tüm müşterilerimiz ABD’den ve sizden sipariş vereceğiz – siparişe göre sipariş vereceğiz  (tüm siparişler bire değil adres ). Yani senden ihtiyacım olan şey, bana  haftalık olarak (sattığın miktarı) idare edip edemeyeceğini söylemen  ? Ayrıca, ihtiyacımız olan fiyat  (amazon fiyatı – fiyata bağlı olarak 3-4 dolar)  vergi öncesi. Fiyatı bize sadece bir kupon kodu oluşturarak ayarlayabilirsiniz, böylece öğenizi diğer müşterilere daha yüksek bir fiyata satmaya devam edebilirsiniz.

Yani hepsi bu. Özetleyelim –  haftada  sattığınız miktar) ihtiyacımız var  farklı adreslere sevk edilir)  ve ihtiyacımız var  (amazon fiyatı – fiyata bağlı olarak 3-4 dolar)  . Bizimle çalışmak ister misin? ?

İlginiz için teşekkür ederiz, cevabınızı bekliyoruz!

Not (Bir anlaşma yapar ve birlikte çalışmaya başlarsak, diğer tedarikçilerle çalışmayı bırakabilir ve yalnızca sizinle çalışabiliriz (siparişleri halledebilirseniz). “

(Şablon bu şekilde yazılmıştır çünkü Çinli satıcıların çoğu google translate kullanıyor ve bazen ne aradığınızı onlara açıklamak çok zor.)

Bir yanıt yazın