Teespring İle Tasarım Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Teespring, hiçbir ön maliyet veya risk olmadan 50’den fazla çeşitte ürün oluşturmanıza ve satmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir platformdur. Baskıdan nakliyeye ve müşteri hizmetlerine kadar her şeyi kendileri halletmektedir. Teespring herkes içindir. Kendi çevrimiçi işini kurmak isteyen girişimcilerden hayranlarına harika ürünler sunmak isteyen İçerik Üreticilere, para toplamak için sorunsuz bir yol arayan hayır kurumlarına ve aradaki herkese.

Teespring’i neden kullanmalıyım?

Teespring’in Amacı, herkesin, her yerde fikirlerini ürünlere, markalara ve işletmelere dönüştürmesini sağlamaktır. Bu nedenle çevrimiçi satışın zorluklarını ortadan kaldırmaktadır. Teespring, ürün oluşturma, çevrimiçi satış, sipariş karşılama ve müşteri hizmetlerine kadar her adımda size yardımcı olur. Teespring ile neler elde edeceğinize dair hızlı bir genel bakış:

Ürün Oluşturma

Teespring ile ürünleri ücretsiz olarak tasarlayın, oluşturun ve satın . Özel tasarımlar oluşturmak veya kendi tasarımlarınızı Teespring Başlatıcı’ya yüklemek için araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Satış Araçları

Satışlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mağazalar, promosyon kodları, alıcı mesajları ve daha fazlası gibi Teespring araçlarını kullanın! Teespring’in Boosted Network’ü aracılığıyla ürünlerinizi Amazon, eBay ve daha fazlası gibi en güçlü küresel pazarlarda bile listeleyebilirsiniz.

Sipariş karşılama

Bir alıcı sipariş verdiğinde, sizin için sipariş üretimi ve nakliyesini halledeceğiz ve kârı Teespring hesabınızın Ödemeler bölümüne eklenecektir.

Müşteri servisi

Teespring, sektördeki en yüksek müşteri puanlarından bazılarına sahiptir. Siz satışa odaklanırken, Teespring ise müşteri destek ekibi ile  alıcılarınızla ilgilenmesine izin verin .

Satmak için ürünleri nasıl oluştururum?

Teespring ile ürün oluşturmak kolaydır. Bizim üzerinde Başkanı Ürün Launcher , satmak istediğiniz ürünleri seçmek için. Ürünlere uygulamak veya kendi tasarımlarınızı yüklemek için özel tasarımlar oluşturmak için araçlarını kullanabilirsiniz.

Teespring Başlatıcı’da en yeni ürün seçeneklerini bulun

Teespring’i kullanarak nasıl para kazanırım?

Tüm ürünleriniz için satış fiyatını ve kârı siz seçersiniz. Bir ürün sattığında, kâr sizde kalır. Örneğin, bir tişörtün taban maliyeti 10$ ve satış fiyatınız 24$’dır; bir gömlek sattığınızda 14 dolar kazanacaksınız. Siparişler işlendikten sonra, kârınız Teespring hesabınızın Ödemeler bölümünde çekilebilir . Ne kadar çok satarsanız, ürün başına ayda o kadar fazla kar elde edebileceğinizi unutmayın .

Teespring ile daha fazla kar elde edin

Teespring’i kullanmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır, Teespring’in kullanımı tamamen ücretsizdir. Tüm ürünler sipariş üzerine üretilir, bu nedenle önceden herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yoktur. Satış yaptığınızda kar elde edersiniz. Boosted Network gibi satış artırma araçlarımızdan bazılarını seçerseniz, hizmet için ödeme yapmak için kârın bir kısmının düşülebileceğini unutmayın. 

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

Bir cevap yazın