Yılbaşında Satılabilecek 10 Harika Ürün

Yılbaşı yaklaşıyor, bu yüzden hepinize bir hediye yaptık ve çevrimiçi satış için 10 olağanüstü Yılbaşı ürünü örneğinden oluşan bu listeyi oluşturduk!

1. Dragon şelale tütsü brülörü

Bu ejderha şelalesi tütsü brülörü, meditasyon, huzur veya yogayı seven manevi bir kişi için bir hediye olarak çok iyi çalışabilir !

Sırada küçük bir yılbaşı ürünü hilesi var. Küçük bir Noel Baba gibi görünmek için katlanabilen rahat bir pazen battaniyesi!

2. Noel katlanır battaniye

Katlandığında, işlemeli Noel Baba ve ona bağlı küçük şapkası nedeniyle de harika görünüyor.

Bir kez daha, bu yılbaşı sezonunda çevrimiçi satış için harika bir ürün çünkü hediye edilebilir, benzersiz ve Noel sırasında bir dekorasyon olarak kullanılabilir!

3. Sabunluk tahliye yaprağı

Sabunu banyonuzda kullandıktan sonra, her zaman bir miktar su gelecek ve sabunluğa düşecektir. Bu suyun gidecek hiçbir yeri olmayacak ve sıradan sabunluklarda her kullanımdan sonra daha fazla birikecektir. Bu su sabunu ıslak tutacak ve bu nedenle daha hızlı çözünmesini sağlayacaktır.

Bu şık sabunlukta, sabunu kullandıktan sonra suyun çanaktan dışarı akmasını sağlayan bir kanal bulunur. Sabununuzu kuru ve banyonuzu düzenli tutar.

4. Noel oklava

Sırada, çocuklu aileler için harika olabilecek, henüz keşfedilmemiş bir ürün var!

Bu bir oklava, ama sıradan bir oklava değil; Noel temalı bir oklava. Ren geyikleri ve Noel ağaçları gibi bu oklava oyulmuş harika şekiller var. Bu şekilde, bu şekilleri Noel kurabiyelerinize yerleştirebilirsiniz.

5. Taşınabilir sis nemlendirici

Bu ürün sadece havalı görünmüyor; o da bir işleve hizmet ediyor!

Nemlendiriciler havaya çok kuru olduğunda nem ekler. Genelde insanlar kışın havanın kuruluğu ile mücadele etmek için kış aylarında nemlendiriciler kullanırlar.

6. Yılbaşı Ağacı Evcil Hayvan Yatağı

Evcil hayvan sahiplerinin bazen kendileri yerine evcil hayvanları için yeni şeylere para harcamayı tercih ettiklerinin bilinmesi ile birleştiğinde , bu ürün yılbaşı sezonunda gerçek bir kazanan olabilir!

7. Şarap Şişesi Tutacağı

Sırada şarap severler için bu eşsiz hediyelik ürün var; zincir şarap şişesi tutucusu!

Gerçeküstü görünümü ile şarap severlerin oturma odasına sığacak mükemmel bir dekorasyon parçası.

8. Ambalaj kağıdı kesici

Bu, bir makasın yapabileceğinden çok daha hızlı bir şekilde ambalaj kağıdını kesmenize olanak tanıyan bir ambalaj kağıdı kesici aletidir. Sadece ambalaj kağıdının etrafına koyun ve kesmek için aşağı çekin!

9. Taşınabilir Pet Su Şişesi

Köpeğinize hareket halindeyken içmesi için hızlı bir şekilde biraz su vermek için kullanılabilen taşınabilir bir evcil hayvan su şişesi. Hatta şişenin içinde, köpeğinizin kakasını almak için kullanabileceğiniz bir plastik torba bölmesi bile var.

10. Tembel Kedi Terlikleri

Bu kedi terlikleri farklı varyasyonlarda bile mevcuttur ve kedi severler için mükemmel bir Noel hediyesi olabilir.

Bir yanıt yazın