Zamanımı Nasıl Yönetirim? En İyi 14 Serbest Zaman Yönetimi Uygulaması

Clockify

Hibrit ekipleri olan işletmeler için en iyi zaman yönetimi yazılımı

Saatleştir

Clockify , iki milyondan fazla kişi tarafından kullanılan bir zaman izleme yazılımıdır . Projeler arasında çalışma saatlerini izlemenizi sağlayan popüler bir zaman izleyici ve zaman çizelgesi uygulamasıdır. Clockify, tamamen ücretsiz, sınırsız sayıda kullanıcı için mevcuttur. Tarayıcınızda çalışır, ancak kolaylık olması için telefonunuza veya bilgisayarınıza da yükleyebilirsiniz. 

Herkes Clockify’ı kullanır: küçük işletmeler, serbest çalışanlar, yaratıcılar , STK’lar ve Fortune 500 şirketleri. Harcamalar, bildirimler veya zamanlama raporları gibi ekstra özellikler istiyorsanız, kullanıcı başına aylık yalnızca 7,99 ABD doları ve yıllık faturalandırılarak Pro’ya yükseltebilirsiniz. 

En iyi özellikler:

 • Sınırsız sayıda ekip üyesi ve ücretsiz özellik
 • Gelişmiş özelliklere sahip son derece doğru zaman çizelgeleri
 • Verileri ve öngörüleri anlamak için raporlar ve görselleştirmeler 
 • iOS ve Android için mobil uygulama mevcut 
 • Google Chrome, Firefox veya Microsoft Edge için otomatik başlatma/durdurma, hatırlatıcılar, Pomodoro zamanlayıcı ve daha fazlasını içeren tarayıcı uzantısı

⭐️ G2 puanı: 4.4/5 yıldız

Evernote

Not almak için en iyi zaman yönetimi aracı

Evernote

Evernote , bugüne kadarki ilk (ve tartışmasız en iyi) not alma uygulamasıdır. yakalamanıza yardımcı olur ve 

fikirleri, örnekleri ve yapılacaklar listelerini yönetin, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Evernote ile şunları yapabilirsiniz:

 • Not oluştur
 • Görüntüleri tara
 • Sesli notlar alın
 • Belgeleri ekle
 • Web’den klip çekin

Evernote, kişisel anlardan projelere kadar her şeyi tek bir yerde düzenlemenize yardımcı olur. Arama işlevi, tüm bu bilgileri el yazısı, resimler veya eklerdeki kelime tanıma yoluyla yüzeye çıkarmanıza olanak tanır. Çevrimdışı olsanız bile bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan erişebilirsiniz.

En iyi özellikler:

 • Ana kontrol paneli, ilgili içeriği basit ve düzenli bir şekilde görüntülemenizi sağlar
 • Yapılacaklar listelerini ve öğeleri kolayca izlemek için notlar içinde görevler oluşturun ve düzenleyin
 • Yaklaşan etkinlikleri ve ilgili notları görmek için Google Takvim ile entegre edin 
 • Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ve sunumları saklamak için 200 megabayt maksimum not boyutu
 • Sorun giderme sorunları için konsiyerj desteği

⭐️ G2 puanı: 4.4/5 yıldız

Asana

Görev yönetimi için en iyi zaman yönetimi yazılımı

asana

Verimlilik fanatikleri seviyorum Asana . İşletmelerin farklı görevleri yönetmesine yardımcı olacak en iyi işbirliği araçlarından biridir. Biraz öğrenme eğrisi var, ancak bir kez alıştıktan sonra yatırıma değer. Bütçeleme veya gider izleme araçları sunmaz, ancak görevleri, iş akışlarını ve çeşitli projeleri yönetmek için mükemmeldir. 

Projeler için görevler ve alt görevler oluşturmak, bunlara son tarihler atamak ve tüm iş akışını görsel olarak görmek gerçekten çok kolay. Asana ayrıca, yazılımı kullanmanın yollarını açıklayan veya problem çözebilen güçlü, aktif bir topluluğa sahiptir. 

En iyi özellikler:

 • Hızlı, esnek ve modern tasarım
 • Çalışmaları listeler veya kanban panoları olarak paylaşılan projeler halinde düzenleyin
 • Hedefleri belirleyin , izleyin ve yönetin
 • Projeleri organize etmek ve ekip arkadaşlarınızı paylaşılan bir takvim ve konuşmalarla birbirine bağlamak için ekipler oluşturun
 • Doğrudan mesajlaşma uygulamasından görevler oluşturmak, tamamlamak ve düzenlemek için gevşek entegrasyon 

⭐️ G2 puanı: 4.3/5 yıldız

Focus Booster

En iyi Pomodoro tekniği zamanlayıcı uygulaması

odak güçlendirici

Focus Booster , dikkatinizin dağılmasına yardımcı olan ücretsiz, hafif bir Pomodoro uygulamasıdır. Ayda yaklaşık 83 saatlik zaman takibi olan ücretsiz plan ile ayda 20 Pomodoro seansını takip edebilirsiniz. 

Ücretli bir plana kaydolduğunuzda, nasıl zaman geçirdiğiniz konusunda netlik kazanmanıza yardımcı olan bir gösterge panosuna erişim elde edersiniz. Tüm oturumlar otomatik olarak kaydedilir, böylece çıktınızı gözden geçirebilir ve üretkenliğinizi analiz edebilirsiniz. 

Focus Booster iki farklı plan sunuyor: ücretsiz ve Profesyonel, aylık 4,99 ABD doları. 

En iyi özellikler:

 • Basit bir yapılacaklar listesinde tamamladığınız tüm görevleri takip edin
 • Basitleştirilmiş Pomodoro zamanlayıcı 
 • Çevrimdışı olsanız bile Pomodoro oturumlarını cihazlar arasında takip edin 

Dropbox

Bulut depolama ve dosya paylaşımı için en iyi zaman yönetimi araçları

Dropbox

Dropbox , gelişmiş işbirliği özelliklerine sahip basit, güvenilir bir dosya depolama hizmetidir. Google Drive gibi benzer tekliflerden daha pahalıdır, ancak mevcut araç setinizle çalışmak için birçok entegrasyona sahiptir. Tüm dosyalar bulutta saklanır.

Dropbox ayrıca, dosyalara her yerden erişebilmeniz için senkronize edilmiş masaüstü klasörleri sunar. Şirket, daha iyi çalışmanıza yardımcı olmak için her zaman dijital imzalar ve entegrasyonlar gibi yeni hizmetler ekliyor. Ücretsiz sürüm, iki gigabayt depolama alanı sağlar. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa, ücretli bir plan satın alabilir ve iki terabayta kadar alan elde edebilirsiniz. 

En iyi özellikler:

 • Düzenli kalmak için belgeleri tek bir yerden yönetin ve bunlara erişin
 • Belgelerdeki güncellemeleri gerçek zamanlı olarak paylaşın ve ekiplerinize ve araçlarınıza bağlanın
 • Dosyaları parolayla koruyun, izinleri ayarlayın ve önemli düzenlemeleri geri yükleyin/kurtarın

⭐️ G2 puanı: 4.3/5 yıldız

LastPass

En iyi şifre koruma yöneticisi

son Geçiş

Çevrimiçi bir işletme işletiyorsanız, düzinelerce farklı araç ve hizmet kullanma şansınız vardır. Hepsinin farklı oturum açma kimlik bilgileri vardır. Her şifreyi hatırlamak imkansızdır ve her hizmet için aynı şifreye sahip olmak riskli kabul edilir. 

LastPass bu sorunu çözer. Parolaları manuel olarak yönetme günleri geride kaldı. LastPass, parolalarınızı oluşturmanız, yönetmeniz ve saklamanız için güvenli bir yol sunar, böylece hiçbir zaman “Parolanızı mı unuttunuz?” düğmesine basmak zorunda kalmazsınız. Yeniden. LastPass tarayıcı uzantısıyla, kasanıza kaydedildiklerinde şifreleri otomatik olarak dolduracaksınız. 

En iyi özellikler:

 • Güvenli şifrelemesinden parola paylaşımına ve otomatik tamamlama özelliklerine kadar kullanımı kolay 
 • İşinizi ve çalışan verilerinizi hack’lerden korur
 • Her şirket hesabından giriş bilgilerini hatırlayarak zaman kazandırır

⭐️ G2 puanı: 4.4/5 yıldız

Toggl

Otomatik zaman takibi ve faturalandırılabilir saatleri görmek için en iyi zaman yönetimi uygulaması

geçiş yapmak

Toggl , görevlere harcanan zamanı izlemek ve manuel olarak giriş eklemek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Girişlerinizi ekip, müşteri, proje veya etikete göre düzenli tutun. Açıklamaya notlar ekleyin, böylece daha sonraki bir tarihte ne yaptığınızı hatırlayabilirsiniz.

Bir ekibi yönetiyorsanız, onları projenize davet edebilir ve herkesin zamanını tek bir yerde tutabilirsiniz. Ayrıntılı raporlar size en çok nerede vakit geçirdiğinizi gösterir. Ücretli kullanıcılar ayrıca, günlüklerine göre zamanlarını nasıl daha iyi optimize edebilecekleri konusunda Toggl’dan ayrıntılı bilgiler alır.

Toggl, iOS ve Android’de ve ayrıca MacOS’ta mevcuttur. Ücretsiz bir sürümü vardır veya Başlangıç ​​(kullanıcı başına aylık 9 ABD doları), Premium (ayda 18 ABD doları/kullanıcı) veya Kurumsal hesaba (özel fiyatlandırma) yükseltebilirsiniz.

En iyi özellikler:

 • Kimin ne yaparak zaman harcadığını görün ve bu görevlere harcanan zamanı optimize etmenin yollarını bulun
 • Sizi uzun süredir aşağı çeken şeyleri görmek için haftanızı, ayınızı ve hatta yılınızı gözden geçirin.
 • Toggl’u cihazlar arasında senkronize etmenizi sağlayan mobil uygulamalar, masaüstü uygulamaları ve tarayıcı eklenti uzantılarıyla her şeyi her yerde izleyin

⭐️ G2 puanı: 4.6/5 yıldız

RescueTime

Verimliliği ölçmek ve izlemek için en iyi zaman yönetimi yazılımı

kurtarma zamanı

RescueTime , çevrimiçi olarak zamanınızı nasıl ve nerede geçirdiğinizi kaydeden bir zaman izleme uygulamasıdır. Üretkenlik uygulaması size favori web sitelerinde ne kadar zaman geçirdiğini kullanmak bir gün gelen diğer uygulamalarda her şeyi analiz eder.

Hayatınızdaki dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmak ve işinizi daha hızlı halletmek istiyorsanız, RescueTime tam olarak hangi davranışların sizi engellediğini keşfetmenin harika bir yoludur. RescueTime Premium, hedeflerinize ulaşmaya odaklanmanıza yardımcı olmak için, ertelemeye yönelik web sitelerinizi geçici olarak engelleyebilir.

RescueTime iOS, Android, OS X, Windows ve Linux için kullanılabilir. RescueTime Lite ücretsizdir veya Premium özelliklere erişmek için ayda 9 ABD Doları (veya ön yıl için 72 ABD Doları) ödeyebilirsiniz.

En iyi özellikler:

 • Belirli bir görev için çok fazla zaman harcadığınızda sizi uyaran hatırlatıcılarla zaman kaybetmenizi engeller
 • Size ayrıntılı raporlar ve günlük önemli noktalar sağlayarak gününüzü nasıl geçirdiğinizi anlamanıza yardımcı olur
 • Gününüzü düzenlemeniz ve zamanınızı doğru şekilde harcamanız için yeni yollar bularak işlerinizi daha hızlı halletmenize yardımcı olur

⭐️ G2 puanı: 4.2/5 yıldız

Trello

Görevleri yönetmek için en iyi kanban kartı yazılımı

Trello

Trello , görevlerinizi kolayca sıralamanıza ve ekip arkadaşlarınızla işbirliği yapmanıza olanak tanıyan esnek bir proje yönetimi web uygulamasıdır. Trello, bir e-posta karmaşasında veya kafa karıştırıcı bir elektronik tabloda kaybolmak yerine, projelerinizi dijital bülten panolarına sabitlenmiş listeler olarak görselleştirir.

Her liste, görevlerden fikirlere ve hedeflere kadar her şeyi temsil edebilen kartlar adı verilen bireysel gönderilerden oluşur. Ekip üyeleri, herkesi aynı sayfada tutarak kartlara yorumlar, ekler, kontrol listeleri ve özel etiketler ekleyebilir.

İster büyük projelerin ilerlemesini izlemenin, ister en son beyin fırtınası oturumunuzu organize etmenin bir yolunu arıyor olun, Trello ekibinize uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Trello, iOS ve Android’in yanı sıra Mac ve Windows’ta da mevcuttur. Ücretsiz bir sürümü vardır veya Business Class veya Enterprise hesabıyla daha fazla özellik için yükseltme yapabilirsiniz.

En iyi özellikler:

 • Trello tamamen özelleştirilebilir: her işletme farklıdır ve Trello, ne olursa olsun ihtiyaçlarınıza uyum sağlar
 • Tüm projelerinizi ve ekip iletişiminizi tek bir ortamda birleştirerek organize olmanızı sağlar.
 • Trello, projeleri takip etmeyi kolaylaştırır ve tüm iş akışlarını bir bakışta görmenizi sağlar

⭐️ G2 puanı: 4.4/5 yıldız

MyLifeOrganize

Kişisel yaşam için en iyi görevler organizatörü ve yöneticisi

mylifeorganized

MyLifeOrganized bir yapılacaklar listesinden daha fazlasıdır. Basit, zarif bir arayüzde görevleri kolayca sürükleyip bırakmak, yıldız eklemek, işaretlemek ve düzenlemek için günlük planlayıcı uygulamasını kullanın. Görevlerinizden biri çok büyükse göz korkutucuysa, ilerleme kaydetmeniz için sizi motive etmeye yardımcı olacak alt görevler oluşturmak için uygulamayı kullanın .

MyLifeOrganized’ın ücretli özelliklerinden bazıları otomatik akıllı listeleri içerir; esas olarak uygulama, hangi öğelerle hemen ilgilenmeniz gerektiğini belirlemek için belirlediğiniz son tarihleri, görevleri ve öncelikleri kullanır. Bunu ayrıca coğrafi tabanlı hatırlatıcılar ayarlamak için de kullanabilirsiniz, böylece belirtilen konumlarınızdan birinin yakınında olduğunuzda uygulama size ping gönderir.

MyLifeOrganized hem iOS, hem Android hem de Windows için kullanılabilir. Ücretsiz ile 59,95 $ arasında değişen çeşitli fiyatlandırma seçenekleri mevcuttur.

En iyi özellikler:

 • MyLifeOrganized’ın sizi görevde tutmasına izin verin. Uygulama, kendi ilerlemenizi izlemek yerine, büyük projeleri daha sindirilebilir adımlara bölecek ve hemen bir şeyler yapmanız gerektiğinde size haber verecektir.
 • Uygulamaya girmeden hızla yeni görevler ekleyin. MyLifeOrganized’e bir e-posta gönderin, gerisini uygulama halledecektir.
 • Cihazlar arasında görevde kalın. Ücretli aboneler ayrıca bulut tabanlı erişim elde eder.

⭐️ G2 puanı:  Yok

Focus@will

Odaklanmayı iyileştirmek için nörobilim ve müziği birleştiren en iyi üretkenlik uygulaması

odak@irade

Focus@will , zamanınızı daha iyi değerlendirmenize yardımcı olan benzersiz bir zaman yönetimi uygulamasıdır. Uygulama, üretkenliği ve odaklanmayı artırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış müzik ve yatıştırıcı sesler çalar .

Ne yaptığınıza (girişimciye karşı öğrenci) veya ne tür bir öğrenci ve çalışan olduğunuza (yaratıcıya karşı mantıklı) göre çalma listeleri seçin. Şirkete göre, her birey için onları “akış durumuna” sokacak belirli bir müzik türü var. Kendiniz hakkında biraz bilgi girerek, Focus@ sizin için optimize edilmiş müziği seçecektir. Ardından Oynat’a basın ve çalışmaya başlayın!

Focus@will şu anda Android, MacOS ve iOS için kullanılabilir. Tüm yıl için ödeme yapıyorsanız aylık 7,49 ABD Doları veya aylık faturalandırılıyorsa 9,99 ABD Doları/ay ile bireysel bir hesaba kaydolabilirsiniz. Ayrıca takım hesapları da mevcuttur.

En iyi özellikler:

 • Tamamen sizin benzersiz üretkenlik stilinize göre özelleştirilmiştir. Elinizden gelenin en iyisini yapmanızı sağlayan müziği ve sesleri bulun.
 • Odak @ çalışmalara okumak ve benzeri kendi başına bir kaç gerçekleştirdi olacak bu bir . Ortak fikir birliği, üretkenliğinizi dört kata kadar artırabileceğinizdir.
 • Focus@will’i tüm cihazlarda kesintisiz olarak kullanın. İster evden çalışıyor, ister ofiste kulaklıkla dinliyor olun, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

⭐️ G2 puanı:  Yok

Todoist

Görevleri düzenli tutmak ve hedeflerinize ulaşmak için en iyi görev yönetimi uygulaması

todoist

Todoist , yapılması gereken her şeyden haberdar olmanıza yardımcı olabilecek başka bir görev yönetimi ve düzenleyici uygulamasıdır. Önümüzdeki haftaya veya aya bir göz atmak için takvim görünümünü de kullanabilirsiniz.

Her seferinde tekrarlayan görevleri manuel olarak girmek zorunda kalmamak için günlük alışkanlıklar, yinelenen görevler ve son tarihler ekleyin. Renk kodlu önceliklendirmeyi kullanın ve görevin tamamlanmasına yönelik ilerlemenizi görmenin memnuniyetini yaşayın.

Todoist; Android, iOS, Mac, Windows, Apple Watch ve tarayıcı eklentilerinde mevcuttur. Bu zaman yönetimi uygulamalarının çoğu gibi, Todoist’in de hem ücretsiz hem de ücretli seçenekleri var. Todoist Premium bireysel hesaplar için aylık 3$’dan başlar ve Business hesapları kullanıcı başına aylık 5$’dan başlar.

En iyi özellikler:

 • Todoist, yaptığın her şeyden haberdar olabilmen için yüzlerce uygulamayla entegre olur
 • Todoist’in ekip yetkilendirme özellikleriyle bazı görevlerini yerine getir
 • Todoist’in seçebileceğin birkaç şablonu var, bu yüzden yapılacaklar listesi gösterge tablosunu oluşturmak için sıfırdan başlamana gerek yok

⭐️ G2 puanı: 4.4/5 yıldız

Remember the Milk

Öğrenciler ve kişisel yaşam için en iyi zaman yönetimi uygulaması

sütü hatırla

Hiç süt almak için markete koştunuz ve süt dışında her şeyi aldınız mı? Bu , Sütün üzerine kurulduğunu ve sadece bakkal alışveriş listelerinin ötesine geçtiği öncülüdür. Zaman yönetimi uygulaması, sütün zirvesinde kalmanıza ve çok daha fazlasına yardımcı olacaktır.

Milk’in, görevleri renk kodlu etiketlere göre düzenlemenize ve daha büyük projeleri alt görevlere ayırmanıza olanak tanıyan bir yapılacaklar listesi uygulaması olduğunu unutmayın. Google Drive veya Dropbox’tan dosya ekleyin ve aynı sayfada kalmaları için listelerinizi başkalarıyla paylaşın. Uygulama, e-posta, metin, IM ve hatta Twitter aracılığıyla hatırlatıcılar gönderebilir.

Milk’in Android, iOS, Mac, Windows ve tarayıcı uzantıları için kullanılabildiğini unutmayın. Ücretsiz bir sürümü mevcut ve ücretli erişim yılda 40 dolardan başlıyor.

En iyi özellikler:

 • Aramalara dayalı yeni listeler oluşturmak için birden fazla görev listesi düzenleyin ve uygulamanın Akıllı Listeler özelliğini kullanın
 • Olmadığınızda bile bağlantıda kalın: Milk’in çevrimdışı olduklarında bile tüm cihazlarda eşitlendiğini unutmayın
 • Liste oluşturmayı asla bırakmayın: Sütün sınırsız sayıda liste oluşturmanıza izin vereceğini unutmayın, bu yüzden çıldırın

⭐️ G2 puanı: 4,5/5 yıldız

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Ebay de Sende Günlük 120 pound Kazanmak İster Misin? #ebay #ebaydropshipping #amazon #shorts

Facebook Marketplace Dropshipping Sermayesiz Nasil Yapilir 🚀 Ebay – Amazon Affiliate Marketing 2021

Bir yanıt yazın