AMAZON’DA DROPSHIPPING YAPMAK ! Amazon Dropshipping Nasıl Yapılır Amazan Ebay Dropshipping Püf NoktaAmazon Dropshipping, global e-ticaret devi Amazon’da ürünleri listelemek, stok olmadan veya müşterilere ürün teslimatını üstlenmeden satış yapmayı sağlayan bir iş modelidir. Bu modelde ürünlerin tedariki, stokta tutulması ve alıcıya teslimatı gibi operasyonları, genellikle toptancılar ya tedarikçiler gibi üçüncü taraf satıcılar üstlenir.
Bu videoda Amazon Dropshipping nasıl yapılır, eBay Amazon farkını ve Amazonda ürün satışı için püf noktalara değindik. Umarım size yardımcı olur.

00:00 – 01:39 – Intro
02:40- 03:08 – Amazon FBA Private Label nedir?
03:09 – 04:37 – Neden Amazon FBA ile Satış Yapmalısınız?
04:38 – 05:40 – CJ Dropshipping ile eBay’de Dropshipping’e Nasıl Başlanır ?
05:40 – 06:05 – Amazon’da satmak için uygun bir ürün veya ürün nişi nasıl bulunur?
06:06 – 07:54 – Ürününüz için uygun bir tedarikçi nasıl bulunur?
07:55 – 08:21 – Alibaba’da güvenilir bir tedarikçi nasıl bulunur?
08:22 – 11:30 – FBA kullanarak satışlarınızdan yararlanın

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
💸 İnternetten Para Kazanmak: (2022) EN IYI YOLLARINI ÖĞRENIN: https://bit.ly/38alEON
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Facebook Marketplace’te dropship yapabileceğiniz ücretsiz Toptanci listesi: https://bit.ly/3Pt5wsV
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Milyoner EBay Dropshipping Kursum: shorturl.at/ACG27
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 eBay From Beginner To Advanced 2022 Cource: shorturl.at/oty47
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Birebir Danismanlik icin : shorturl.at/dHI18
⭐⭐⭐⭐⭐
💸 Whatsapp Egitim Bilgi Hatti : https://bit.ly/3FPb3Wb
⭐⭐⭐⭐⭐
🌍 Bazı Mecralarda Yerlerimiz;
https://www.tiktok.com/@okyanusimedya
https://www.instagram.com/okyanusiakinyilmaz
⭐⭐⭐⭐⭐

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

►Ücretsiz Facebook grubu: https://bit.ly/3a4yZZX
►Instagram: https://bit.ly/3a4eLiV

⭐⭐⭐⭐⭐
🔥 40 Free Items on Etsy: https://tinyurl.com/2sh4cf5c
🔥 Amazon: https://amzn.to/3rXuWmv
🔥 Ebay: https://ebay.us/kYXRZT
🔥 Aliexpress: https://tinyurl.com/ynek35xn
🔥 CJ Dropshipping: https://tinyurl.com/eauwe7ha

Bu kanalda yapılan kazanç ve gelir tabloları sadece tahminidir. Bu gelir düzeylerini elde edeceğinizin garantisi yoktur ve kazanç ve gelir tablolarının kişiden kişiye farklılık gösterme riskini kabul etmektesiniz ve bu teknikleri izlerseniz hiçbir şey kazanamazsınız.

Amazon FBA Private Label nedir?
Amazon Private Label ürünleri, zaten bir şirket tarafından üretilen, ancak başka bir satıcı tarafından markalanan ve satılan mallardır. Kendi markanızı oluşturabilir ve satmak istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Özel Etiket öğelerinin yanı sıra iyi çalışan birkaç önemli ürün arasında elektronik aksesuarlar, piller ve mutfak aletleri bulunur. Gerçekten, başarılı bir Amazon Private Label işine başlamak için seçebileceğiniz binlerce ürün var.

Neden Amazon FBA ile Satış Yapmalısınız?
Peki, neden ilk etapta bir Özel Etiket işine başlamalısınız? Başlamak için, ürünlerinizi nasıl pazarladığınız ve fiyatlandırdığınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz. İş size ve yalnızca size aittir ve size başkasına satış yapmak yerine kendi markanızı büyütme özgürlüğü verir. Ayrıca, ürününüzü müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirebilir ve kendi Amazon liste kaydınızı oluşturabilir ve istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.

Tabii ki, Amazon Private Label ile satış yaparak amacınız para kazanmak! Geleneksel yeniden satış yöntemleri yerine Private Label ürünlerin satılması, daha yüksek kar marjlarına ulaşmanızı sağlar. Kendi özel etiketinize sahip olarak, ürünlerinizi almak için bir aracıdan geçmek zorunda kalmak yerine doğrudan tedarikçiler ve üreticilerle ilgilenebileceksiniz. Envanterinizi mümkün olan en düşük fiyata alabilir ve kârınızın her kuruşunu saklayabilirsiniz.

Amazon Private Label’ın son ve en önemli avantajı ölçeklenebilirliktir. Gerçekten istediğiniz kadar para kazanabilirsiniz; sınır gökyüzüdür! Tek yapmanız gereken, satmak için mükemmel ürünü bulmak ve işinize doğru ayakla başlamaktır. Süreci bir kez çiviledikten sonra, sonsuz bir şekilde tekrarlanabilir, böylece para getirmeye devam edebilir ve uzun çalışma saatlerine veya 9’dan 5’e kadar çıkmaza güvenmeyi bırakabilirsiniz.

Geçmişe bakıldığında, ürününüz yukarıda bahsettiğimiz beş ürün faktöründen birine uymuyorsa, ürünü kendiniz göndermeyi düşünebilirsiniz. Bu, ürünün boyutu büyükse ve nakliye ve depolama için daha fazla FBA ücretine tabi olursa ortaya çıkabilir.

Son
Private Label ürünleri Amazon’da baskın bir satış payına sahiptir. Güvenilirlik ve güven söz konusu olduğunda, özel bir etiket, jenerik ürünler için bunu sağlamak için uzun bir yol kat eder. Yaratılan farklılaşma önemlidir ve satıcıların Amazon’daki karmaşayı kırmasına yardımcı olabilir. Bunun dışında, Amazon’da yerleşik bir özel etiket, yıl boyunca yinelenen satışları artırma potansiyeline sahiptir.

#amazonprivatelabel #ebaydropshipping #amzscout

source

Bir yanıt yazın