Costway Dropshipping Kılavuzu

Costway, 2008 yılından bu yana ultra düşük fiyatlarla birinci sınıf ürünler sunma konusunda müşteri beklentilerini aşmaya devam etti.

Costway, 2009 yılında markalı ürünlerini Amazon ve eBay gibi büyük üçüncü taraf platformlarda satmaya başladı. 2015 yılına kadar Costway nihayet çevrimiçi mağazasını www.costway.com adresinde kurdu. Birkaç yıl içinde Costway, Walmart, Macy’s ve Ziff Davis ile ortaklık kurarak önemli bir büyüme elde etti ve müşterilerin aradığı tam, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı düşük fiyatları eşleştirmeye devam ederek çevrimiçi alışveriş deneyimini kolay ve eğlenceli hale getirdi.

Güzel Her Şeyde Ücretsiz Nakliye sunuyorlar.

Costway’de birçok depo yeri vardır. Dünya çapında toplam dokuz büyük depoları var. Amerika Birleşik Devletleri’nde beş, Birleşik Krallık’ta iki ve Almanya’da iki tane var.

Costway ile stoksuz satışın artıları ve eksileri

 • Costway’de 9000’den fazla kendi markalı ürün var
 • Kendi markasından çok daha fazla marka
 • Hızlı sevkiyat sunuyorlar
 • Paketlere fatura koymazlar (dropshippers cennet)

Fakat…

 • Costway’in logoları paketlerde var
 • VIP programları stoksuz satış ile uyumlu değil 
 • Rakuten’i kullanamayacaksınız çünkü bu onların politikasına aykırı.

 • Costway ile stoksuz satışla ilgili en harika şeylerden biri, resmi bir anlaşma yapmanıza izin vermeleridir. Resmi stoksuz satış anlaşmaları sağlarlar. Bu, ürünlerini eBay’de satmanız için size yetki veren onlardan alacağınız belge, sertifikadır. Bu anlaşma sizi Vero ihlalinden korur.

Costway Dropshipping politikası

Ayda 10.000 $ ‘dan fazla satış yaptığınızda, Costway ile e-posta – [email protected] yoluyla iletişime geçebilir ve ek bir özel politika isteyebilirsiniz.

Costway, eğer dropshipper iseniz, ebates Rakuten ortaklık programını kullanmamanızı tavsiye eder. Ödenmemiş herhangi bir mevcut komisyon miktarını reddetme hakkına sahiptirler.

Nasıl Costway Dropshipper olunur?

 • Hesap oluştur
 • Costway ile iletişime geçin ve iş modeliniz hakkında bilgi verin
 • Onlardan sertifika ve onay alın
 • Ortaklığınıza başlayın

İade politikasi

Costway, ürünün hasar görmesi durumunda 90 gün ücretsiz iade sağlar. İade politikalarını web sitesinde okuyabilirsiniz. Bu eBay dropshippers için güzel, çünkü eBay’de 60 günlük iade politikasına sahip olmamıza izin veriyor ve bu da daha fazla alıcı çekecek.

Costway Müşteri Desteği

Costway müşteri desteği basittir. Herhangi bir sorununuz varsa, onlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardım etmekten her zaman çok mutlu olacaklar. Onlarla e-posta yoluyla – [email protected] veya Facebook sayfalarından – https://www.facebook.com/pg/costway/about/ veya hatta Facebook Messenger – m.me/costway aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Birleşik Krallık Telefon Numaraları – 01473550500

Ödeme metodları

Paypal, Visa, Mastercard, American Express, Discover ve JCB’yi kabul ediyorlar.

Bizi takip et!

Facebook-fTwitterInstagram


page: 2

Dropshipping from Costco

admineBayFacebookInstagramYoutubeMail-bulk

Costco To eBay Dropshipping

Web Seller Guru offers full automation for your Costco to eBay dropshipping business. You can take your time while we check your supplier items every hour and reprice them when needed.Start for $1

Bir yanıt yazın