En İyi 6 Facebook Marketplace Dropshipping Tedarikçisi

1. Amazon

amazon stoksuz satış tedarikçisi

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Amazon, bize çok sayıda satıcı ve ürün sağlıyor. Buradaki tüm ürünler stoksuz satış için uygun olmasa da, pek çok ürün var. 

Amazon’daki herhangi bir niş içinde hemen hemen her ürünü bulabilirsiniz. Bu, mağazanızdaki çeşitli ürünleri ve nişleri test ederek ürün araştırma becerilerinizi geliştirmek için harika bir yer haline getirir .

Amazon’un en yüksek kalitesi, Prime özelliğidir. Amazon Prime etiketli her ürün için, Facebook gönderinizin zamanında çıkacağından emin olabilirsiniz. Prime, hızlı ve güvenilir iki günlük ücretsiz gönderim sağlar. 

Ayrıca, otuz günlük iade politikası , bize Facebook müşterileri için bir iadeyi işleme koymamız için gereken tüm zamanı verir. 

2. CJ Dropshipping

cjdropshipping stoksuz satış tedarikçisi

Adından da anlaşılacağı gibi, CJ Dropshipping , düzenli tüketiciler için değil, özellikle stoksuz satış yapanlar için tasarlanmıştır. 

Ürünleri çeşitli ülkelerde üretilirken , ABD genelinde birkaç ürün dolu depoları var . Bu bize Çin ürünlerini Amazon’un ABD Ürünleri ile karşılaştırılabilir hızlarda gönderme avantajını sağlıyor . Sonuç olarak, ürünleri daha düşük maliyetle satın alabilir ve kar marjlarımızı artırabiliriz. 

Talep Üzerine Baskı veya POD ürünleri, CJ Dropshipping’in en çekici özelliklerinden biridir. Bize, müşterilerimize adları, doğum günü mesajları veya başka herhangi bir yazı ile kişiselleştirilmiş ürünler sunma seçeneği sunar .

POD cephesinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kategori var. Yaratabileceğimiz türden niş mağazaların olanakları sınırsızdır.

Bu tür avantajlarla, bu tedarikçi, Facebook’ta başlayan her dropshipper için bir zorunluluktur. Facebook’ta çok az veya gerçekten çok satan kişiselleştirilmiş ürünlerden biri olacaksınız.

3. Walmart 

walmart stoksuz satış tedarikçisi

Amerika’nın en popüler süper mağazalarından biri olarak Walmart ile yanlış gidemezsiniz . Birçoğu rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli ürünler sunarlar. Aslında, onların açıklık bölümü bulmak için harika bir yerdir kaliteli ürünler bir için maliyet kısmını 

Diğer çoğu tedarikçinin aksine, Walmart ertesi gün teslimat sunar . Ürünler için ertesi gün teslimat olanağı sunabilmeniz, ürünün zamanında gönderilmesini sağlar. Alıcılar, ürünlerini bir veya iki gün içinde teslim almaktan çok mutlu olacaklar. 

Ek olarak, ürünü hemen kullanmak için arayan müşterilere ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Örneğin, Facebook’ta bir klavye satıyorsanız ve ertesi gün teslimat imkanı sunuyorsanız, müşteriler diğer e-ticaret sitelerinde arama yapmak yerine sizden satın almayı tercih edebilir. Hızlı teslimat kolaylığı göz önüne alındığında, aynı ürün başka bir sitede daha ucuz olsa bile durum böyle olurdu. 

Walmart ile gitmeyi seçerseniz, Walmart+ üyeliğini atlamayın . Ücretsiz kargo alacaksınız ve aynısını Facebook müşterilerinize sunabileceksiniz.

4. OverStock

stok fazlası stoksuz satış tedarikçisi

Bu tedarikçi lazer hızlı, ücretsiz kargo ve fiyat eşleşme garantisi ile öne çıkıyor. Stok fazlası ABD merkezlidir ve ürünlerinin çoğunu 1-2 gün içinde gönderir 

Facebook’ta stoksuz satış yapanlar olarak bu, nakliyenin bir sorun olmayacağı konusunda bize gönül rahatlığı veriyor. 

Fiyat maç garanti olmasını sağlar Overstock iadesi fiyat düşer herhangi ürünlerde fark söyledi. Bunun birkaç avantajı var: 

Birincisi, satın aldıktan sonra bir üründeki kar marjımızı artırabiliriz. Veya müşterilere, şüphesiz takdir edecekleri küçük bir geri ödeme gönderebiliriz.  

Ayrıca, Overstock başka dropshipping dostu tedarikçisidir dropshippers için yapılmış . Her kategorideki her ürün, bir sonraki en çok satanınız olma yeteneğine sahiptir. 

5. Home Depot

ev deposu stoksuz satış tedarikçisi

Home Depot’u Facebook tedarikçisi olarak kullanmanın avantajı, şu anda en popüler kategorilerden birinde uzmanlaşmasıdır . 

ABD’deki hanelerde ev geliştirme her zaman önemli bir konu olmuştur. Ancak pandemi sırasında kategorinin popülaritesi katlanarak arttı. Tüketiciler artık evlerinde fazladan zaman geçirmekte ve sürekli olarak yaşam alanlarını iyileştirmenin yollarını aramaktadır. 

Kategori aynı zamanda şu anda Facebook Marketplace’teki en sıcaklardan biri.

Nakliye bu tedarikçiden olduğunu hızlı ve ücretsiz. ABD’nin her yerine iki günlük nakliye hizmeti sunar . Son olarak, iade politikası rakipsizdir: tüm ürünlerde doksan gün ücretsiz iade ! Alıcılarınıza rekabetçi bir memnuniyet garantili güvence sunabilirsiniz.

6. CostWay

maliyet yolu stoksuz satış tedarikçisi

Costway ABD merkezli bir tedarikçisidir dropshippers tarafından dropshippers için . O tüm öğeler üzerinde ücretsiz kargo sunuyor UPS FedEx , veya USPS . Öğeleri Facebook Marketplace’te gönderildi olarak işaretlerken, oradaki seçeneklerimiz bu üç nakliye şirketidir ve bu da onu mükemmel bir uyum haline getirir. 

Stoksuz satış yapanlar için oluşturulmuş bir platform olan Costway, yalnızca kanıtlanmış ürünler satıyor. Ürün araştırmasında drosphippers’a çok zaman kazandırır. Basitçe niş ürünleri almak ve onları listeler. 

Son indirimli satışlar, yeni sürümler, en çok satanlar ve en popüler stoksuz satış nişlerinden binlerce ürünle bu, Facebook Marketplace’te stoksuz satış yapılabilecek başka bir harika tedarikçidir.

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

FACEBOOK MARKETPLACE 2021 🙉 DROPSHIPPING AKIN YILMAZ İnternetten Stoksuz Satış Yaparak Para Kazanma

Bir yanıt yazın