En İyi 6 Facebook Pazarı Dropshipping Tedarikçisi

1. Amazon

amazon dropshipping tedarikçisi

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Amazon, bize çok sayıda satıcı ve ürün sağlıyor. Buradaki tüm ürünler stoksuz satış için uygun olmasa da, pek çok ürün var. 

Hemen hemen her ürünü Amazon’da herhangi bir niş içinde bulabilirsiniz. Bu, mağazanızdaki çeşitli ürünleri ve nişleri test ederek ürün araştırma becerilerinizi geliştirmek için harika bir yer haline getirir .

Amazon’un en yüksek kalitesi, Prime özelliğidir. Amazon Prime olarak etiketlenen her ürün için, Facebook gönderinizin zamanında çıkacağından emin olabilirsiniz. Prime, hızlı ve güvenilir iki günde ücretsiz gönderim sağlar. 

Ayrıca, otuz günlük iade politikası bize Facebook müşterileri için bir iade işlemi gerçekleştirmemiz için ihtiyaç duyduğumuz tüm zamanı verir. 

2. CJ Dropshipping

cjdropshipping dropshipping tedarikçisi

Adından da anlaşılacağı gibi CJ Dropshipping , düzenli tüketiciler için değil, özellikle dropshipper’lar için tasarlanmıştır. 

Ürünleri çeşitli ülkelerde üretilirken , ABD genelinde birçok ürünle dolu depoları vardır . Bu bize Çin ürünlerini Amazon’un ABD Ürünleriyle karşılaştırılabilecek hızlarda gönderme avantajını sağlıyor . Sonuç olarak, ürünleri daha düşük bir maliyetle satın alabilir ve kar marjlarımızı artırabiliriz. 

Talep Üzerine Baskı veya POD ürünleri CJ Dropshipping’in en çekici özelliklerinden biridir. Bize, müşterilerimize isimleri, doğum günü mesajları veya başka herhangi bir yazı ile kişiselleştirilmiş ürünler sunma seçeneği sunar .

POD cephesinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kategori var. Oluşturabileceğimiz niş mağazaların olanakları sınırsızdır.

Bu tür avantajlarla, bu tedarikçi Facebook’ta başlayan her dropshipper için bir zorunluluktur. Facebook’ta birkaç veya gerçekten satılan kişiselleştirilmiş ürünlerden biri olacaksınız. CJ Dropshipping’i tedarikçi olarak kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu makaleye göz atın .  

3. Walmart 

walmart dropshipping tedarikçisi

Amerika’daki en popüler süpermarketlerden biri olarak Walmart’ta yanlış gidemezsiniz . Çoğu rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli ürünler sunarlar. Aslında, gümrükleme bölümleri , maliyetin bir kısmına kaliteli ürünler bulmak için harika bir yerdir . 

Diğer birçok tedarikçinin aksine, Walmart ertesi gün teslimat sunar . Öğeler için ertesi gün teslimat sunma kabiliyetiniz, ürünün zamanında gönderilmesini sağlar. Alıcılar, ürünlerini bir veya iki gün içinde teslim almaktan mutluluk duyacaklar. 

Ek olarak, ürünü arayan müşterilere hemen kullanım için yardımcı olabilir.

Örneğin, Facebook’ta bir klavye satarsanız ve ertesi gün teslimat teklif ederseniz, müşteriler diğer e-ticaret web sitelerinde arama yapmak yerine sizden satın almayı tercih edebilir. Hızlı teslimatın rahatlığı göz önüne alındığında, aynı ürün başka bir sitede daha ucuz olsa bile durum böyle olacaktır. 

Walmart ile gitmeyi seçerseniz, Walmart + üyeliğini atlamayın . Ücretsiz kargo alacaksınız ve aynısını Facebook müşterilerinize de sunabileceksiniz.

4. Overstock

stok fazlası dropshipping tedarikçisi

Bu tedarikçi lazer hızlı, ücretsiz gönderimi ve fiyat eşleştirme garantisiyle öne çıkıyor. Fazla stok, ABD dışında yerleşiktir ve ürünlerinin çoğunu 1-2 gün içinde gönderir 

Facebook’taki dropshippers olarak, bu bize gönderimin bir sorun olmayacağı konusunda iç huzuru sağlıyor. 

Fiyat maç garanti olmasını sağlar Overstock iadesi fiyat düşer herhangi ürünlerde fark söyledi. Bunun birkaç avantajı var: 

Birincisi, satın aldıktan sonra bir üründe kar marjımızı artırabiliriz. Veya müşterilere hiç şüphesiz takdir edecekleri küçük bir geri ödeme gönderebiliriz.  

Ayrıca, Overstock , dropshipper’lar için yapılan bir başka dropshipping dostu tedarikçidir . Her kategorideki her ürün, bir sonraki en çok satan ürününüz olma yeteneğine sahiptir. 

5. TheHomeDepot

ev deposu dropshipping tedarikçisi

Home Depot’u bir Facebook tedarikçisi olarak kullanmanın avantajı, şu anda en sıcak kategorilerden birinde uzmanlaşmasıdır . 

Ev geliştirme , ABD’deki hanelerde her zaman büyük bir mesele olmuştur. Ancak pandemi sırasında kategorinin popülaritesi katlanarak arttı. Tüketiciler artık evde fazladan zaman geçiriyor ve sürekli olarak yaşam alanlarını iyileştirmenin yollarını arıyor. 

Kategori aynı zamanda şu anda Facebook Marketplace’teki en popüler kategorilerden biri.

Nakliye bu tedarikçiden olduğunu hızlı ve ücretsiz. ABD’nin her yerine iki günlük nakliye hizmeti sunuyor . Son olarak, iade politikası rakipsizdir: tüm ürünlerde doksan günlük ücretsiz iade ! Alıcılarınıza rekabetçi bir memnuniyet garantisi sunabilirsiniz.

6. Köprü 

costway dropshipping tedarikçisi

Costway dropshippers tarafından yapılan dropshippers için ABD merkezli bir tedarikçidir . O tüm öğeler üzerinde ücretsiz kargo sunuyor UPS FedEx , veya USPS . Öğeleri Facebook Marketplace’te gönderildi olarak işaretlerken, bu üç nakliye şirketi oradaki seçeneklerimizdir ve mükemmel bir uyum sağlar. 

Dropshipper’lar için oluşturulmuş bir platform olan Costway, yalnızca kanıtlanmış ürünler satmaktadır. Drosphippers’a ürün araştırmasında çok fazla zaman kazandırır. Basitçe niş ürünleri almak ve onları listeler. 

Sıcak indirim satışları, yeni sürümler, en çok satanlar ve en popüler dropshipping nişlerinden binlerce ürünle, bu Facebook Marketplace’den dropship için başka bir büyük tedarikçidir.

Eğitim Serilerimiz İçin: https://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

Bir yanıt yazın