Instagram Araçları: Takipçilerinizi Geliştirmek için Temel Uygulamalar

En iyi Instagram tasarım uygulamaları:

1. VSCO(iOS, Android)

vsco Instagram’ın varsayılan filtreleri, mobil fotoğraf düzenlemenin kanayan kenarı olalı bir süre oldu. Bu arada VSCO, hareket halindeyken güzel fotoğraflar yaratmanın hüküm süren şampiyonu olarak ortaya çıktı. Kısmen fotoğraf düzenleme platformu ve kısmen sosyal medya ağı olan VSCO, her Instagram stratejisinin merkezinde yer almalıdır.

Fiyat: Ücretsiz – Tam sürüm için Ücretli

2. Snapseed (iOS, Android, macOS, Windows)

daraltılmış

Snapseed, fotoğraflarınıza ince ayar yapma seçeneği sunan başka bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Instagram’ın varsayılan filtreleri tüm görüntünüzü aynı anda düzenlerken, Snapseed, her bir fotoğrafın ayrıntılarını mükemmelleştirebilmeniz için bir fırça ile efektler uygulamanıza izin verir.

Fiyat: Ücretsiz

3. Afterlight (iOS)

ışık sonrası

Afterlight, varsayılan düzinelerce filtre, doku ve çerçeveye sahip bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve fotoğraflarınızı hemen ince ayar yapmak için size birçok farklı seçenek sunar. Kendi filtrelerinizi oluşturup kaydedebilir ve birden çok görüntü formatıyla çalışabilirsiniz. Afterlight, resimlerinizin öne çıkmasına yardımcı olacak tipografi araçları da içerir.

Fiyat: 7 Günlük Ücretsiz

4. Canva (web, iOS, Android)

canva

Canva, ister Instagram akışınızda ister Hikayelerinizde olsun, göze çarpan görüntüler oluşturmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Gönderilerinizin seviyesini yükseltmek ve takipçilerinizin dikkatini çekmek için metni üst üste koyabilir, çok görüntülü düzenler oluşturabilir ve çok çeşitli önceden tasarlanmış grafikler çekebilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz – Ek özellikler için ücretli

5. Photoshop Express (iOS, Android, Windows)

photoshop express

Mobil uygulama, masaüstü uygulamasının her özelliğiyle birlikte gelmese de, fotoğraflarınız üzerinde size çok fazla kontrol sağlayan güçlü bir görüntü düzenleme deneyimi sunar. 

Fiyat: Ücretsiz

En iyi Instagram video uygulamaları

6. Instagram’dan Boomerang ( iOS , Android )

instagramdan bumerang

Boomerang, Instagram tarafından oluşturulan ve bir dizi fotoğraftan GIF benzeri döngüsel videolar oluşturmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Videonuz tamamlandığında, ya anında Instagram’da yayınlayın ya da daha sonra göndermek için kaydedin.

Fiyat: Ücretsiz

7. Life Lapse (iOS, Android)

yaşam süresi

Instagram için Boomerang, hızlı GIF benzeri videolar oluşturmak için harika olsa da, Life Lapse, ürünlerinizi sergilemek için daha uzun, stop-motion videolar oluşturmak için daha zengin özelliklere sahip bir mobil uygulamadır. 

Fiyat: Ücretsiz

En iyi Instagram pazarlama uygulamaları:

9. Repost for Instagram (Android)

instagram için yeniden yayınlama

Her zaman lensin arkasında fotoğraf çeken kişi olmanıza gerek yok. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kopyalayabilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz

10. AutoHash (Android)

otomatik karma

AutoHash , resimleriniz için ilgili Instagram hashtag’lerini bulmanın en kolay yolu olabilir . Fotoğraflarınızdaki nesneleri tanımak için AI kullanır ve size nesnelere göre en iyi hashtag’leri sağlar . 

Fiyat: Ücretsiz

En iyi Instagram yönetim araçları:

11. Sked (web, iOS, Android)

kaymak

Sked, daha etkili kampanyalar yürütmek için web tarayıcısı tabanlı planlama dahil olmak üzere çok çeşitli özelliklere sahip bir planlama platformudur.

Sked ayrıca kapsamlı fotoğraf düzenleme özellikleriyle birlikte gelir. Yerleşik görüntü düzenleme özelliğini kullanarak, fotoğraflarınızı Instagram’ın varsayılan filtrelerinin çok ötesinde ince ayar ve ince ayar yapabilirsiniz. Sked ayrıca toplu yüklemeye izin verir, böylece toplu halde fotoğrafları tek seferde planlayabilir ve sosyal medya pazarlama çabalarınızdan zaman kazanabilirsiniz .

12. Hootsuite (web, iOS, Android)

hootsuite

Hootsuite, Facebook ve Twitter gibi platformlar için pazarlamayı kolaylaştırarak kendi adına bir isim yapmış olsa da Instagram araçları sosyal medya yönetimini bir adım öteye taşıyor. Hootsuite, Instagram gönderilerinizi önceden planlamanıza izin verir ve bir anlık bildirim ile gönderi göndermeniz için sizi uyarır veya Instagram Business hesabınız varsa sizin için otomatik olarak gönderi gönderir.

Fiyat: 30 gün ücretsiz

Bir yanıt yazın