Kar Karşılığında Satılacak En İyi Dropshipping Ürünleri Nasıl Bulunur?

1. Hobi ürünleri

İnsanlar hobilerini severler ve onlar için ekipman, eğitim ve araçlara akıllara durgunluk verecek miktarlar harcayacaklar. Birçok ciddi dağ bisikletçisinin arabalarından daha pahalı bisikletleri vardır ve balık tutmayı seven insanlar teknelerini donatmak için bir servet harcayabilir. Doğru hobi nişini hedefleyebilir ve meraklılar ve onların ihtiyaçları ile başarılı bir şekilde bağlantı kurabilirseniz, çok iyi yapabilirsiniz. 

2. İşletme ürünleri

Ticari müşteriler bazen fiyata daha duyarlıdır, ancak neredeyse her zaman bireysel tüketicilerden daha büyük miktarlarda sipariş verirler. Bir ilişki kurup güvenini kazandıktan sonra, uzun vadeli, yüksek hacimli karlı bir ilişkinin kapısını açarsınız. Mümkünse, hem bireysel müşterilere hem de işletmelere hitap eden ürünler satmaya çalışın.

3. Tekrar tekrar satın alınan ürünler

Sürekli gelir güzel bir şeydir. Tek kullanımlık ve / veya sık sık yeniden sipariş edilmesi gereken ürünler satıyorsanız, sık sık satın almaya dönen sadık bir müşteri tabanı oluştururken hızla büyüyebilirsiniz.

Stoksuz satış ürünlerini seçerken dikkat edilecek diğer hususlar

Mükemmel fiyat

Unutmayın, rakiplerinizden iyi bir fiyat size yeni müşteriler ve yeni satışlar getirecektir. Rakiplerinizden bir adım ileri olmak için mükemmel fiyatı uygulayın. Yüksek kar fiyatına sahip ürün az satışı gerçekleşecektir. Düşük kar marjı ürünler ise çok satış olacağından yüksek kar marjına göre daha fazla para kazanabileceksiniz.

Pazarlama potansiyeli

Bir işletmeyi nasıl pazarlayacağınızı düşünme zamanı, onu kurmadan önce, müşteri kazanmanın bir kabus olduğunu fark ettiğiniz üç ay değil. Örneğin, makaleler yazarak, ürünleri dağıtarak veya sattığınız ürünleri kullanan aktif çevrimiçi topluluklara ulaşarak mağazanızı tanıtabileceğiniz bir dizi yol üzerinde beyin fırtınası yapabilirsizniz.

Satılacak ek aksesuarlar

Düşük fiyatlı aksesuarların marjları, yüksek fiyatlı ürünlerden önemli ölçüde daha yüksektir. Bir cep telefonu mağazası en son akıllı telefonda yalnızca% 5’lik bir marj elde edebilirken, onunla birlikte gelen kılıfla neredeyse kesinlikle% 100 veya% 200’lük bir marj yapacaktır.

Bir yanıt yazın