Ücretsiz Çevrimiçi Para Kazanmanın Yaygın Yolları

Bağlı pazarlama

Bağlı kuruluş pazarlaması, ürünleri tanıtmak ve satmak ve ardından karşılığında komisyon kazandığınız yerdir. Buradaki tek nokta, bağlı bir pazarlamacı olarak bu ürünleri çevrimiçi olarak, çoğunlukla özel bir tavsiye bağlantısı kullanarak bir blogda tanıtmanızdır. Birisi bir satın alma işlemi yapmak için tavsiye bağlantınızı kullandığında komisyonunuzu alırsınız.

Blogging

Bloglar artık bilgi kaynaklarıdır. Bir blog yazarı olarak bu, çevrimiçi para kazanmanın en popüler yollarından biridir.

Kelimenin tam anlamıyla her şey hakkında yazabilirsin. Bu, herkesin blog yazmaya başlamasını nispeten kolaylaştırır.

Zamanınızı gerektirse de, genellikle sadece küçük bir ön yatırım gerektirir. Blogger veya Tumblr gibi ücretsiz bir platformda blog yazmayı seçebilirsiniz.

Bununla birlikte, anlamlı bir ek gelir elde etmek istiyorsanız (yani, ayda birkaç bin TL, çok zaman alabilir ve blogu tanıtmak çok pahalıya mal olabilir.

Serbest Yazı

Yatırım yapmadan internetten nasıl para kazanılacağını mı düşünüyorsunuz? Çevrimiçi hizmet tabanlı bir serbest yazma işi başlatın.

Serbest çalışma becerinizi, beceriye ihtiyacı olan müşterilere bir hizmet olarak sunmaktır. Yeteneğinizi, yönetebildiğiniz kadar çok müşteriye tanıtır ve onları proje bazında ücretlendirirsiniz.

Oldukça kolay bir serbest yazar olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey yazmaya ilgi duymak ve üretken ve yorulmadan yazma yeteneğidir.

Serbest Grafik Tasarım

Çizim ve tasarım konusunda bir yeteneğiniz varsa, grafik tasarım pratik bir seçenek olabilir. Serbest grafik tasarımcıları için pek çok çalışma mevcuttur.

İşin türü değişir. Web siteleri, logolar ve pazarlama materyalleri oluşturmayı içerebilir. Giderek artan bir şekilde, blog şablonları ve sosyal medya resimleri tasarlama talebi artıyor.

Çevrimiçi Kurslar Oluşturun

Yeterli olduğunuz bir beceriniz var mı? Bu beceriyi başkalarına öğretmeye ne dersiniz?

Çevrimiçi öğretim yalnızca tatmin edici değil, aynı zamanda bunu yapmak için zaman haricinde çok fazla harcama yapmadan fazladan para kazanmanın bir yoludur.

Ancak bu, zamanınızı alacaktır. Bire bir ders vermeye vaktiniz yoksa, çevrimiçi kurslar oluşturabilir ve bunları web sitenizde satabilirsiniz.

Anketleri Doldurun

Anketleri doldurmak kolaydır ve tamamlanması 15 dakikadan fazla sürmez. Kısa anketler 2 dakika kadar kısa sürebilir. Anket siteleri size para veya amazon hediye kartları ve karşılığında her türden harika şeyler sunacak.

Bazen bir veri girişi işi gibi geliyor, ancak çok fazla para yatırmak zorunda kalmadan hızlı nakit kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın