CJ Dropshipping UK ile Dropship Nasıl Yapılır?

CJ Dropshipping Nedir?

cj stoksuz satış

CJ Dropshipping , dünya çapındaki dropshipper’lara hitap eden Çin merkezli bir tedarikçidir. Bu nedenle, güvenilir bir tedarikçi arayan işletmeler için sürekli olarak en iyi seçimdir.

Yeni başlayanlar için, CJ Dropshipping çok sayıda trend nişten 400.000 ürüne sahiptir . Bu, kendi içinde müşterilerimize harika bir ürün yelpazesi sunmamıza yardımcı oluyor. Ancak bu yeterli değilse, CJ Dropshipping, müşterilerimize kişiselleştirilmiş ürünler satabilmemiz için talep üzerine baskı hizmetleri sunmakla öne çıkıyor .

Ek olarak, platform çeşitli stoksuz satış entegrasyon araçlarını kullanarak ürün bulma ve sipariş karşılama için verimli bir platform haline getirir. CJ Dropshipping ayrıca ürün sunumunuz ve pazarlamanız için yüksek kaliteli görseller ve videolar sağlar.

Bu özelliklere ek olarak, bu tedarikçi, stoksuz satış yapanlar için ücretsiz ürün tedariki sunar .

CJ Dropshipping’in İngiltere’de Depoları Var mı?

cj dropshipping ingiltere depo

Evet, CJ Dropshipping Büyük Britanya’da bir depoyu yönetiyor . Bu yurt içi deponun varlığı, alıcılarımıza hızlı sevkiyat ve teslimatı mümkün kılmaktadır. Bu nedenle, nakliye İngiltere’deki herhangi bir noktaya yalnızca yaklaşık üç ila yedi gün sürer .

Buna ek olarak, yerel bir depo, yerel pazarın tercihlerine göre uyarlanmış ürün koleksiyonlarının güncel bir şekilde mevcudiyetini sağlar.

Son olarak, İngiltere Deposu , hedef kitleye kaliteli bir yaşam tarzı sağlamayı amaçlayan en üst düzey stoksuz satış ürünlerini tedarik eder. Bu öğelerin kategorileri şunları içerir:

  • Telefon ve Aksesuarlar
  • Tüketici Elektroniği
  • Oyuncaklar, Çocuklar ve Bebekler
  • Otomobiller ve Motosiklet Parçaları
  • Ev Geliştirme
  • Ev, Bahçe ve Mobilya

CJ Dropshipping İngiltere’ye Gönderiliyor mu?

İngiltere stoksuz satış

Güvenilir tedarikçilerinizden biri olarak CJ Dropshipping ile çalışmak hiç de kolay değil. Dünya çapındaki sekiz CJ Dropshipping deposundan herhangi birinden Birleşik Krallık’a gönderim yapabilirsiniz .

Ancak, uluslararası kaynaklı siparişlerin müşterilerimize ulaşmasını sağlayabilsek de, bunu yapmak nakliye sürelerinin daha yavaş olmasına neden olabilir. Yani, daha iyi bir seçenek olduğunu doğrudan kaynak ürünleri dan İngiltere depo . Bu şekilde, müşterilerin siparişlerini yalnızca üç ila yedi gün içinde Birleşik Krallık’taki herhangi bir yere teslim edebiliyoruz .

İngiltere’deki stoksuz satış işinize ekleyebileceğiniz mevcut trend ürünleri aramak için CJ Dropshipping İngiltere Depo sayfasını ziyaret edin .

Dropshipping CJ Dropshipping UK’den Karlı mı?

dropshipping karlı mı

Evet, CJ Dropshipping UK’den dropshipping yapmak kesinlikle kârlıdır. Statista’ya göre , rakamlar 2017’den günümüze elektronik ticaretle uğraşan İngiltere’deki tüketicilerin sayısının arttığını gösteriyor . Ayrıca Digital Market Outlook, bu yükselen trendin büyüyerek 2025’te 62,1 milyon Birleşik Krallık kullanıcısına ulaşacağını tahmin ediyor .

Ek olarak, CJ Dropshipping, Çin’den rekabetçi bir şekilde düşük fiyatlar sunuyor . Bu özellik, stoksuz satış yapanlara stoksuz satış mağazalarından önemli karlar elde etme olanağı verir. CJ Dropshipping’den düşük maliyetle ürünler alıyoruz ve bu ürünleri İngiltere pazarına kâr etmek için satıyoruz.

CJ Dropshipping UK’yi karlı yapan nedenlere ek olarak , İngiltere pazarında daha az rekabet var . Tedarikçinin Birleşik Krallık’ta depoları olduğundan, yerel alışveriş yapanlara siparişlerin daha hızlı ve zamanında yerine getirilmesine olanak tanır. Tüketicilerin taleplerini mümkün olan en kısa sürede teslim etmek, daha fazla müşteri memnuniyeti sağlayarak mağazalarımıza daha fazla izleyici çekebilir .

CJ Dropshipping UK’den Nasıl Dropshipping Yapabilirim?

cj dropshipping İngiltere'den dropship

Senin kurulması UK dropshipping kariyerini dört basit adımları gerektirir:

  • Adım 1: Bir Satış Kanalı Seçin 
  • 2. Adım: Ürün Araştırması
  • 3. Adım: Ürünü İngiltere Mağazanıza Aktarın
  • Adım 4: Siparişlerinizi Yerine Getirin

Şimdi bu adımları tek tek tartışalım.

1. Bir Satış Kanalı Seçin

Bir satış kanalı biz listelemek ve hedef pazara ürünlerimizi sunabilir bir platformdur. Dropshipper’ların yerel alıcıları en etkili şekilde hedefleyebilmesi için Birleşik Krallık’taki satış platformlarını kullanmak bir avantajdır.

Birleşik Krallık stoksuz satış alanında AutoDS, eBay UK ve Shopify UK gibi satış kanallarını destekler . Yani yapabilirsiniz ürünleri ithal çabuk ve izlemek için fiyatları ve stok otomatik.

2. Ürün Araştırması

Dropshipping imparatorluğumuzu kurarken atmamız gereken en önemli adımlardan biri, satmak için en kaliteli ürünleri seçmektir . Bunu yaparken, hedef müşterimizin değişen ihtiyaçlarını dikkate almalıyız.

Bunu akılda tutarak, ürün araştırması her dropshipper’ın üzerinde durması gereken gerekli bir süreçtir. Hangi ürün fikirlerinin piyasada en yüksek taleplere sahip olduğunu belirlememize yardımcı olan stratejik bir yöntemdir.

CJ Dropshipping UK deposundan satılacak birinci sınıf ürünleri arayarak başlayın . Bir genel mağaza işletiyorsanız, her kategoriden 20 ila 30 ürün eklemeyi unutmayın . Veya niş bir mağaza yönetiyorsanız belirli bir hattaki tüm ürünleri listeleyin . Her iki durumda da, neyin satıldığını görmek için piyasayı test etmeye başlamanız gerekir ve bunu yapmanın yolu da budur.

3. Ürünleri Birleşik Krallık Mağazanıza Aktarın

Satış için gidişli CJ dropshipping ürünleri seçerek sonra biz gerek ithal eden satış kanalına bu ürünleri. Çeşitli öğeler eklemek, alışveriş yapanların mağazamızdan ürün satın almalarını sağlar.

Ürünleri içe aktarmanın iki yolu vardır: manuel ve otomatik. Manuel listeleme ürünlerinin zaman ve çaba harcanması gerekebilir. Bu nedenle, ürünleri ithal ederken size zaman kazandırmak için süreci otomatikleştirmek en iyi seçiminizdir.

Bunun için, çevrimiçi girişiminiz için içe aktarma sürecini otomatikleştirmek için AutoDS Dropshipping Ürün İçe Aktarıcı’yı kullanabilirsiniz . Bu özellik, tek tıklamayla içe aktarıcıyı kullanarak ürün eklemeyi, ürün kimliğini veya öğenin URL’sini eklemeyi veya ürünleri toplu olarak içe aktarmayı içerir .  

Eğitim Serilerimiz İçin: http://digitalmarketmentoring.com/?aff=213

Bizi Youtube’dan takip ederek ayrıcalıklardan yararlanın: https://www.youtube.com/channel/UCAqk72WWxsIezQqJxEgMf1w

İnstagram Sayfalarımız:

https://www.instagram.com/ebayturkiyedropshipping/

https://www.instagram.com/fbturkiyedropshipping/

BU VİDEOLARA GÖZ ATIN:

Dropshipping Hayat Kurtaran Extensionlar 💥 Ebay Dropshipping Cj Dropshipping 10 Harika Yazılım

Bir yanıt yazın